Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono ceny procesorów AMD Phenom

73 postów w tym temacie

Jednak dobrze, że nie kupowałem nowego kompa. Pojawienie się Phenom''ów spowoduje również obniżenie cen procesorów Intela. Niedługo kumple, którzy jarali się swoimi 2 rdzeniami, będą płakać, na wieść, że ja mam aż 4 rdzenie i kupię je po cenie nawet niższej niż oni. Jeszcze tylko wyczekiwać Geforce''ów 9xxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Phenom był tym produktem, który pozwoli AMD nawiązać wyrównaną walkę z Intelem i jego Core 2? Mam nadzieję, że tak. Nic tak nie cieszy klientów, jak konkurencja na ryku. Oby tylko Phenomy były faktycznie porównywalne cenowo z Core 2, czego i AMD, i Nam zyczę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:09, Mściwój napisał:

Hm, nieźle, ciekawe, czy przegonią Core2Quad. :)


Prawdopodobnie tak. Należy jednak pamiętać, że Intel wypuści za jakiś czas swoje nowe procesory: Intel Penryn, które również będą miały 4 rdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby AMD pokonał INTELA i mam małą nadzieje na to, że tak będzie, ale znając życie to te Phenomy będą gorsze od CoreQuad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:14, kicek99 napisał:

Prawdopodobnie tak. Należy jednak pamiętać, że Intel wypuści za jakiś czas swoje nowe procesory:
Intel Penryn, które również będą miały 4 rdzenie.

No cóż, ważne jest, by istniała zdrowa konkurencja, dlatego życzymy AMD powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotnie jakieś 1000zł to mało za czterordzeniowy procesor z prędkością 2,4GHz . Na wakacje za taką cenę kupowałem dwurdzeniowego procka z prędkością 2,4GHz . Mam nadzieję ,że mój komputer wystarczy jeszcze do końca 2008 roku bo płaciłem za niego 5000zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:19, Gul4sH napisał:

A czy te procki będą do czegoś pasowac? Czy znowu wypuszcza się towar, żeby tylko kasę zarobic.


Te procki wspierają podstawki AM2/AM2+. Problem tylko taki, że AM2 nie wpiera HyperTransport 3.0 więc nie osiągniesz pełnej funkcjonalności/wydajności na tej podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować