Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono ceny procesorów AMD Phenom

73 postów w tym temacie

Co wy z tym Q6600. To klamot w którym dwa dwurdzeniowe procki łączą się przez FSB. Ten procek nijak nie ma się do prawdziwych czterordzeniowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mnil na pewno nie zagrożą :] Ale dzięki nim procesory Quaddro teraz stanieją (nie mówię o Q6600) A jak Quad stanieje to Core2 Duo też :D A to dobra wiadomość dla graczy, bez dobrych kompów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest śmieszne...zawsze tak będzie, że ci co mają proc INTELA w domu będą jechać na AMD,
ci co mają AMD będą jechać na INTELA..Prawda jest taka że jedno i drugie ma swoje wady i zalety,
wiem że nikogo nie przekonam i przekonywać nie będę bo sie nie da..
Ja mam ten komfort że mam dwa kompy do pracy o prawie takich samych parametrach jeden AMD
drugi INTEL oba dwu rdzeniowe o podobnym taktowaniu. Jeden się sprawdza lepiej w kilku zadaniach
drugi w innych. Oba procesory działaja praktycznie tak samo, tylko w pełni "spełniają się" w innych zadaniach
niż konkurent.
Nie będe pisał w jakich bo i tak pojawią się posty typu "g...tam wiesz, własnie że lepiej tamten się w tym sprawdza"..Ja mam porównanie obu na co dzień. Opinia moja jest taka, jeśli chcesz zaoszczędzic kasę kupuj
AMD, nie oszczędzaj na płycie głównej i grafice. Jak masz dużo chajsu i chcesz się chwalic "Mam Intela" kup sobie Intela i też nie oszczędzaj na płycie głównej i grafice. Ale w grach i tak będą działały praktycznie tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować