Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: filmy

36 postów w tym temacie

Uwielbiam ten serial. Obejrzałem całe 2 pierwsze sezony. Teraz oglądam Anime, ale później wezmę się do objerzenia 3. Zachęcam wszystkich do skosztowania rozkoszy oglądania tego serialu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:04, przxmek napisał:

Uwielbiam ten serial. Obejrzałem całe 2 pierwsze sezony. Teraz oglądam Anime, ale później wezmę
się do objerzenia 3.

To ciekawe... Polsat jeszcze emituje 2 sezon, Imperial też nie wydał całości (5 DVD na razie)... 3 sezonu na razie jeszcze nie ma w polskiej telewizji ani w ofercie dystrybutora... hmm... mieszkasz w USA czy stosujesz alternatywne źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial fajny, gdyby nie było reklam, ale i tak wole south park :) który można ściągać legalnie (tak wypowiadał się twórca, więc ten serial jest możliwy do ściągania z sieci za free i nie jest to piractwo ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, to już jest trzeci sezon? Znaczy tak w ogóle już jest? Pierwsze dwa oglądałem namiętnie, jeden odcinek po drugim z przerwą na żarcie i znowu kolejne odcinki... Wbrew niektórym opiniom drugi sezon wcale nie jest gorszy, po prostu "Prison break" nie jest już w "prison"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że nie lubię seriali i właściwie żadnych nie oglądam, ale PB to co innego...
Pierwszy sezon super, drugi się miło oglądało, teraz trzeci już co prawda nie bardzo, ale generalnie warto się zapoznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić- Prison Break to wspaniały film ze świetną fabułą i profesjonalną obsadą. ;-)
Chyba nie muszę polecać tego filmu- Ci, co nie oglądają Skazanego na Śmierć, niech żałują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również ze swojej strony polecam prisona, świetnie trzyma w napięciu, a końcówka każdego odcinka wręcz zmusza do obejrzenia następnego :D, gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować