Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: filmy

36 postów w tym temacie

Jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakiś serial mnie tak wciągnął - ilość godzin w trakcie weekendu poświęcona na oglądanie była bardzo duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy sezon bardzo dobry, drugi o wiele gorszy, teraz po 6-7. odcinku 3 sezon powraca do formy pierwszego...
zobaczymy jak dalej akcja PB sie potoczy, ale IMO powinien zostac skonczony na pierwszym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon był bardzo dobry, o wiele lepszy od wysokobudżetowych filmów pełnometrażowych. Drugi sezon jest naciągany - policja amerykańska nie jest aż taka głupia. Mimo tego znaczącego błędu, Prison Break jest najlepszym amerykańskim serialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syf, kiła i mogiła. JAkoś ten serial mnie nie rusza(podobnie zresztą jak Zagubieni),nie przemawia on do mnie w żaden spsób i jest obie taki mierny. NIc czego wcześniej nie było - ot choćby w książkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny tekst, tylko... proszę wybaczyć, ale widzę w tekście niescisłość. Otóż autor napisał, że Micheal i Linc są przyrodnimi braćmi, gdzie jest odwrotnie. Oni są rodzonymi braćmi: mają tego samego ojca, wiemy także, że umarła im matka (czyli ta sama). Jak można recenzować coś nie zwracając uwagi na takie szczegóły?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:03, Kolotko Tanker napisał:

dopóki tematyka serialu była zgodna z tytułem było ok.

Chyba nie oglądałeś trzeciej serii :) Serial bardzo fajny, szkoda, że nie mam teraz forsy bo chętnie zakupiłbym edycję DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja dość dobra, jednak nie zgadzam się z tym, że dalsze serie są niepotrzebne. Gdyby serial zakończył się na serii pierwszej to byśmy dostali po prostu coś nieskończonego... II seria może jest trochę słabsza, jednak moim zdaniem ciągle jest bardzo dobra. Największym chyba jej atutem jest agent Mahone. Na temat III serii się jeszcze nie wypowiadam, gdyż najlepsze zapewne przed nami. ;)

Jeśli chodzi o postacie to czarne charaktery moim zdaniem są główną siłą napędową tego serialu. Abruzzi jest postacią genialną, jednak to nie zmienia faktu, że moją ulubioną jest T-Bag. Po prostu każda scena z nim jest genialna i wielkie ukłony należą się aktorowi odgrywającemu tą rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetny serial.. ale, właśnie.. tak jak bawiłem sie świetnie oglądając więzienną część serialu tak nie moge sie przemóc by oglądać dalsze zmagania bohaterów. moim zadaniem serial, tak na dobrą sprawe powinien skończyć sie ucieczką z więzienia.. ale wiadomo, wiele wątków, w tym główny zostałyby niedopowiedziane, także spektakl musii trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, serial jest świetny. Napięcie przy jednoczesnym zrezygnowaniu z typowych scen "akcji", plejada świetnych postaci drugoplanowych, spiskowa teoria dziejów, scenariusz potrafi zaskoczyć. Nie mogę się zgodzić z Autorem recenzji na temat bezzasadności kolejnych sezonów. Sezon 2 opowiada do dalszym ciągu planu Michaela - ucieczce z USA do Panamy, a 3 - sami zobaczcie ;) (jestem po obejrzeniu 7 odcinka 3 serii i parę razy byłem zaskoczony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten serial - choć seria 1 nieporównywalnie lepsza, ale z drugiej strony - przecież trzeba było wymyślić coś nowego. Całkiem ładnie twórcom udało się wyjść z opresji, moim zdaniem sezon 2 jest niewiele gorszy od sezonu 1

Tylko jest kłopot - żeby za 4 odcinki płacić 30zł...Wystarczy wbić na bylejaki torrent i tam udostępniają Prison Break w HD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:01, VolfPL napisał:

Tylko jest kłopot - żeby za 4 odcinki płacić 30zł...Wystarczy wbić na bylejaki torrent i tam
udostępniają Prison Break w HD...

Po co kupować samochód za bajońskie sumy w salonie? Wystarczy wbić się przez szybę i spiąć go na krótko... Przy okazji zapoznaj się z regulaminem. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że właśnie narobiłeś sobie kłopotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować