Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 14:58, MarcusBrutus napisał:

> Tak mi coś przyszło do głowy właśnie.
> Mieliśmy dostać jako gratyfikację zniżkę na gadzety wiedzmińskie, narobiliśmy chałasu
i szumu
> i nagle się okazało że dostaniemy bon na 100zł i to na dowolne wykorzystanie. I tak sobie
myślę
> że zamiast chwalić trzeba znawu podnieść chałas i narobić szumu "jak to tylko 100zł to
kpina
> jest" :P, to może więcej wytargujemy 200zł, albo dożywotnie korzystanie ze sklepu gram
za darmo
> buahahahaha!!!
>

To był żart, prawda?

Oczywiście że żart, nawet miałem na wszelki wypadek napisać to pod spodem ale sądziłem że to będzie jasne że to żart. Taka rekompensata to aż nadto, nigdy bym się nie spodziawał takiego zadośćuczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:51, Mychaa napisał:

Tak mi coś przyszło do głowy właśnie.
Mieliśmy dostać jako gratyfikację zniżkę na gadzety wiedzmińskie, narobiliśmy chałasu i szumu
i nagle się okazało że dostaniemy bon na 100zł i to na dowolne wykorzystanie. I tak sobie myślę
że zamiast chwalić trzeba znawu podnieść chałas i narobić szumu "jak to tylko 100zł to kpina
jest" :P, to może więcej wytargujemy 200zł, albo dożywotnie korzystanie ze sklepu gram za darmo
buahahahaha!!!


To wcale nie jest zabawne. CDP wykonało ładny gest w naszą stronę, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i uważam, że poza tym, że jakiś tam żal może pozostać, to powinniśmy być szczęśliwi takiego zakończenia - może nawet nieco przez firmę przesadzonego. Wiadomo, że każdy by najlepiej chciał się tarzać w basenie z grami od CDP - ale bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:00, Oskar24 napisał:

Eee.... Wszystko naprawdę pięknie, ale nadal nic o pokrzywdzonych przez ES z MM :/
My to już nic - wydaliśmy za mało :/
Poza tym, niektórym zamawiającym EP pre-ordery przyszły grubo po premierze - gdzie rekompensata?

Owsze, EK-owcy dostali sporą rekompensatę. Więc ja mam prawo domagać się tego Bestariusza za
wPLN...
To i tak byłby bonus symboliczny. Ale jak sam pan Kiciński napisał: "Za błędy trzeba płacić"...

A zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super.Marketing odrobił pracę domową. I dzięki temu firma zyska w oczach.

A upominek przeprosinowy jest bardzo pokaźny i jak najbardziej trafny - żaden bubel w rodzaju naklejki czy jakiegos plakatu tylko solidna sprawa.

Gratuluję!

PS. Ja juz mam komplet EK - dziś reszta do mnie dotarła - i powiem - Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żarcik taki to był. Wiem że mam czarny humor, ale myślałem że zrozumiecie :D
Moim zadośćuczynieniem była paczuszka z dodatkami EK i niczego więcej już nie chcę. No ale jak dają to trzeba brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z żalem ale wybaczam ;) Widać też że Pan Michał wyciąga wnioski z wpadek ( ogółem ) EK. Chwali się, chwali. Zostaje tylko czekać na drugą część EK i dostępność Mortal Kombat na Wii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:12, Bumber napisał:

Bardzo ładny wywiad muszę przyznać. Oczywiście jako posiadacza EK (a raczej jej połowy) najbardziej
ucieszył mnie fakt w postaci 100zł rekompensaty.


Bardzo miły gest , to trzeba przyznać.Na pewno CDP odczuje fakt niespodziewanego wydania kilkuset tysięcy zł.Cała sytuacja , pomimo dodatkowej 100 wcale mnie nie cieszy.Wolałbym , aby od początku obyło się bez problemów i niepotrzebnego zdenerwowania.Poza tym nie chciałbym , aby CDP rezygnował z wydawania edycji kolekconerskich innych gier , ponieważ od czasu do czasu trafia się tytuł , który bardzo chętnie kupię za większe pieniadze w bogatszym wydaniu.Przyszłość pokaże , jak bardzo ostatnie zamieszanie wpłynie na ofertę sklepu gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Średnia Wiedźmina na tej stronie jest obliczona tylko z 11 recenzji. Ja obliczyłem 85% z ponad 30 recenzji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w końcu wyszło na to że EK Wiedźmina czyli jedna z najbogatszych w dodatki kolekcjonerek kosztowała jedynie 100zł. Nieźle, co by nie powiedzieć chyba nigdzie na świecie nie ma lepszych wydań gier niż w Polsce:)
Gratulacje dla CDP, choć współczuję bo podejrzewam że na EK Wiedźmina sporo straciliście - życzę wam żebyście się odkuli sprzedając jak najwięcej egzemplarzy normalnego wydania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec ze to nie bedzie tak ze bed emogl np 100 zl w sumie wykozystac na zakupy gier tylko po 20 zly na gre? czy moze moge kupic cala gre za ten bon czyli wirtualne pieniadze? innymi slowy przedstawiam bon i w zupelnosci za darmo kupuje np krolestwa i nwn2 mz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt to zadość uczynienie to wyraźny gest przeprosin. Niby to 100zł ale jednak firma ponosi straszne straty w tym przypadku i choć napisałem EK już żadnej na gramie nie kupie bo okazuje się że każda EK będzie w sklepie to jak dostane swoją paczkę w dobrym stanie to wybaczę:P Ale dzięki temu co powiedział w wywiadzie. I mimo że z jednej strony szkoda wstrzymywać wydawanie EK to może jednak dla lepszej przyszłości to zrobić i zmienić trochę tryb wydawania.

Najważniejsze by elementy do EK były produkowane wcześniej niż wydanie gry. Najlepiej dużo wcześniej je ujawniać itp. oraz EK to powinno być EK a nie dostępne wszędzie. Nie wolno się aż tak sprzedawać:) jeśli chodzi o EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:18, Mychaa napisał:

A zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic

Nie wiem, gdzie w moim poście była zawiść i zazdrość.
Dowalili - niech naprawią tak, żeby naprawili wszystkim.
Już pisałem o Bestariuszach chyba w 30 postach, więc nie chce mi się mówić po raz kolejny.
Dostaniesz 100zł - ciesz się.
Ja najprawdopodobniej nie dostanę nic, a chcę tylko możliwość kupienia za wPLN Bestariusza :/
Taka sprawiedliwość...

Karharot - dlaczego twierdzicie, że EK kosztowała 100zł?
Przecież tej wydanej stówki im (Tobie?) nie zwrócą...
EK-owcy dostaną 100zł na grę/gry, jednak nie dostaną zwrotu wydanych pieniędzy.
Nie mówię, że gest zły, wręcz przeciwnie, ale EK i tak czy tak kosztowało 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wpadka była z tą EK, ale to nie powód, byście zaprzestali ub wstrzymywali inne EK. Był to pierwszy taki problem i wiemy że raczej ostatni. Więc wydawajcie EK, wydawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, mam jednak nadzieję, że nie zrezygnują z wydawania EK, tak jak mówił prezes
wtedy przestałbym kupować gry ;(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować