Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Ej ludziska - EK „Wiedźmina" na "gram.pl" kosztowała w pre-orderze (ostateczny koszt)... 79,80 a nie 100 PLZ!!!
O 20,20 PLZ za mało cenicie „gram.pl” (CDP):)

Rozumiem że CDP ("gram.pl") wycofał się z "kodów" do sklepiku wiedźmińskiego w zamian oferując 100 PLZ na dowolny zakup - to dobrze bo to byłaby kolejna wtopa - bo gdyby pozostać przy " kodach" dopłacilibyście (jeśli dobrze liczę i rozumiem intencję "kodu") mi (mojej skromnej osobie jak i wielu innym) ... ok. 250 PLZ

A ja nie chcę waszego bankructwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW! Jestem pod wrażeniem! Co prawda złość na CDP minęła w poniedziałek, mimo, że nie wysłano mi jeszcze drugiej części EK. Jednym słowem jest to przejaw OGROOOOMNEGO PROFESJONALIZMU Waszej firmy. Popełniliście błąd, ale przeprosiliście za niego i oddaliście ok. 300 tys. poszkodowanym. :) Mam nadzieję, że odzyskacie stracone miejsce i chwałę w sercach polskich graczy.
Teraz kilka słów o toolsecie. Dla mnie bomba. Na pewno dzięki niemu gra stanie się bardziej żywotna. Może znajdzie się jakiś utalentowany moder i przeniesie Sagę na ekrany naszych komputerów? Któż to wie. ;) Ciekawi mnie jeszcze ten darmowy mod do gry. Czego będzie dotyczył? Czyżby egranizacja jakiegoś opowiadania Sapkowskiego? Nieważne, w każdym razie oby ta dodatkowa przygoda była na równie wysokim poziomie jak "oryginalny" Wiedźmin. Tylko kiedy udostępnicie toolseta? :)
I na koniec sprawa kolejnych edycji kolekcjonerskich od CDProjektu. Proszę, a właściwie błagam na kolanach, ;) nie zaprzestawajcie wydawania (nawet na jakiś czas) EK-ów! Nie wierzę, że zdarzy się Wam podobna wpadka. Co prawda były małe potknięcia przy wydawaniu innych kolekcjonerek, ale one się nie liczą! W końcu w 2008 roku wyjdzie wiele dobrych gier, które powinny, a nawet MUSZĄ mieć specjalne wydania (choćby S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Fable 2 czy Starcraft 2). Jeszcze raz błagam Was o dalsze EK-i. :)
Pozdrawiam cały CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:38, Lex napisał:

WOW! Jestem pod wrażeniem! Co prawda złość na CDP minęła w poniedziałek, mimo, że nie wysłano
mi jeszcze drugiej części EK. Jednym słowem jest to przejaw OGROOOOMNEGO PROFESJONALIZMU Waszej
firmy.

Khem...bez przesady. Gdyby ten profesjonalizm był naprawdę OGROOOOMNY, to dzisiaj nie musieli by przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przyjęte :) I wydawajcie dalej EK, tylko jak już ktoś wcześniej napisał - dodatki trzeba produkować wcześniej. Tak czy siak Wiedźmin jest świetną grą i oceniam ją na 9+/10 (nie 10, bo 4 razy wywaliła mnie do windowsa) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Masz rację. Trochę przesadziłem, ale to nie zmienia faktu, że CDP potrafił porządnie przeprosić za wpadkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezłe przeprosiny. W dwóch słowach - chyba opłacało się czekać tym, którzy zamówili EK... 100 PLN to nie przelewki i nie lada prezent...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 100 zloty to dla nich nic.... Szczerze to strach im zajzal do oczu , bo o ile mi wiadomo teraz gdy jestesmy w UE za niewykonanie zlecenia w terminie , lub zlecenie to jest znaczaco rozne od tego co bylo zawarte w umowie sa sankcje . Taka firma najprosciej mowiac placi kare i to dosc spora, tak jest juz we wszystkich firmach w polsce. Oni doskonale o tym wiedza i nie bedzie to 100 zl. Jesli taki gosc cos mataczy , to wystarczy odwolac sie do UOKiK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no proszę, wystarczy podać na tacy 100zł i wszyscy się cieszą jakie to CDP piękne i cudowne...
ja ciągle czekam... nawet nie mam gry by pograć, DPD od piątku 26.X odsyła paczkę do W-wy i coś odesłać nie mogą...takie gesty szczodrości na mnie nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, naprawdę CDP bardzo się postarał. 100 zł to nie przelewki, tym bardziej, że 100 zł * 2999 = 299 900 zł + dodatkowe koszty przesyłek reszty EK Wiedźmina. Jestem w pełni usatysfakcjonowany taką rekompensatą :) I macie dalej wydawać EK, bo wydajecie baaardzo wypasione EK i dalej chętnie będę je kupował, mimo zdarzających się niedogodności. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:48, jac22 napisał:

Te 100 zloty to dla nich nic....

Przemnóż sobie te 100 zł przez ilość EK.
Taaak, prawie 300.000 zł to zupełnie nic...


Ten gest, to dobry ruch w stronę kupców kolekcjonerek. Dla mnie jest to tym bardziej miłe, że jestem cierpliwy i przesadnie mnie to opóźnienie nie wyprowadziło z równowagi (choć pewien niesmak był). Jednak CDP potrafi wyciągać wnioski z wpadek (np. EK HoM&M V, po którym wyciągnęli wnioski związne z ilością EK), więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyliście mnie :) Po cichu liczyłem że w ramach rekompensaty można będzie wybrać jakąś pozycje z extra klasyki jak to drzewiej bywało (przy okazji konkursów klasyki) a tu taki bonus :) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) No cóż teraz muszę czekać na moją resztę EK (nadal mam wstrzymane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że nie oddają nam 100 zł, a jedynie dają nam bon o tej wartości. A jeśli ktoś nie chce nic kupić?
Albo nie wykorzysta całej kwoty?

Rekompensata całkiem w porządku, całkiem możliwe, że kupię dzięki temu jakąś grę - kuzynowi pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla CDP za ten pomysł, chociaż ja i tak wolałbym dostac EK Wiedźmina przed premierą. Jestem zadowolony z tej rekompensaty, ale jednak niesmak pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mogłem sobie zamówić EK. Zapłaciłbym dwie stówy, ale potem i tak zwrócono by mi jedną (taki kupon można nazwać zwrotem pieniędzy, bo i tak w najbliższym czasie zamówiłbym tutaj jakąś grę, w końcu nowych premier teraz dostatek). Dzięki tamu miałbym Edycję Kolekcjonerską w cenie zwykłej. No ale kto mógł przewidzieć, że sytuacja się tak potoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm gra świetna, przyznam bez bicia że dawno tak dobrze nie bawiłem się przy RPG''u!:)
Ale wydanie EK było fatalne, szkoda że tak wyszło, ale co się stało tak będzie. Miło by było w reszcie dostać resztę pierdołek z EK. Choć grę już skończyłem i jedynie oglądnę i zostawię w koncie, bo już po ptakach i żałuję wydanych 200zł, nie na samą grę bo jest tego warta, ale żałuję że wydałem na EK którego nie mam w komplecie i na razie się nie zanosi.
Gratulacje za świetną grę! I topór w plecy za wydanie EK:-)
Powodzenia w przyszłości i by obeszło się bez niepotrzebnych wpadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować