Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Mi taka rekompensata bardzo pasuje:D 100zł na kupowanie kolejnych gier
Dzisiaj podwójna radosc bo przed chwila odebralem moja reszte ek z poczty(skubance zostawili awizo)
Szkoda ze plakat mi sie w podrozu mocno zniszczyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity początek Weekendu !!! Dzisiaj przeprosiny i znaczna rekompensata !:D Jutro w moich rękach będą dodatki !! A dodatkowo jutro jadę do empiku odebrać moje Call of Duty 4 !! Teraz myślę co zrobię z tą setką?! xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Struktura tego wywiadu jest trochę myląca... I początkowo chciałem napisać coś wrednego w stylu "halo, halo, my tu ciągle czekamy na EK...", jednak cierpliwość wzięła górę i postanowiłem najpierw doczytać tekst do końca. Jakież było moje zdziwienie kilka minut później, to ciężko opisać słowami.

Z tą mylącą strukturą chodzi mi o to, że na pierwszej stronie Mike pisze o patchu 1.1 w momencie jego wyjścia (no chyba że miał na myśli okres prawie dwóch tygodni i w myślach bardzo to skrócił;), a dopiero później pojawiły się odniesienia do rzeczywistej sytuacji. Także albo ten wywiad był przeprowadzony w dwóch częściach, co według mnie powinno być przez redaktora zaznaczone, albo tak wyszła rozmowa w praniu i nikt już tego nie poprawiał.

Natomiast wracając do EK... Tak, wciąż czekam, paczka wysłana, kurier nawet dzisiaj dzwonił, niestety nie było komu jej odebrać, myślę, że w końcu jutro będzie już po wszystkim. I również do jutra wstrzymałem się z grą, choć zabrnąłem już do III rozdziału, jednak dałem sobie na wstrzymanie, bo doszedłem do wniosku, że chciałbym nacieszyć się EK nim przejdę grę i mieć pełen obraz tego, jak to miało w zamierzeniach wyglądać. A gra sama w sobie jest faktycznie jednym z najlepszych cRPG w jakie w życiu grałem (i nawet pomimo tych problemów nie żałowałem wydanych 200zł, a gdybym nie zamówił EK to w ogóle nie miałbym kłopotów do narzekań), niewiele ustępuje takim perełkom jak FF7 czy BG2. Cieszę się, że jednak po bardzo długim okresie zwątpienia, a z mojej strony nawet zrezygnowania pojawiła się ta informacja. Szkoda, że nie ukazała się wcześniej, ale jak się nad tym zastanowić, czyli szybko pomnożyć, to naprawdę nie była łatwa do podjęcia decyzja. Dlatego tym bardziej jestem kontent, że CD Projekt pokazał, że wciąż się stara i chce odbudować zaufanie tych 3000 klientów, a nawet powalczyć o tych, którzy po tej akcji byli już głęboko przeświadczeni, że więcej zakupów na gram.pl nie zrobią. Sam zresztą byłem w tej grupie, ale kolejny raz sprawdziło się powiedzenie "nigdy nie mów nigdy", tyle że o ile zwykle sprawdza się w negatywnym sensie, tak teraz jest zupełnie na odwrót z czego jestem niezmiernie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooooooooow... no jestem pod wrażeniem muszę, przyznac. Wielkie brawo dla CDP za takie posunięcie. Nadal uważam Was za najlepszą firmę w Polsce... i nie tylko! Niespodzianka, nie powiem...

Ale na dalszy ciąg EK nadal czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja jeszcze mam informacje, że wysyłka mojego zamówienia jest wstrzymana, ale po tak mile łechtających zapowiedziach aż tak bardzo się tym nie denerwuje :)
Pomimo tej deklaracji i tak czekam z niecierpliwością na moją przesyłkę, bo po prostu chce już zobaczyć moje dodatki. A potem będę się zastanawiał na co wydam swój kupon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota z tym kuponem. Mam nadzieję że przynajmniej z nim nie będzie problemu. A co do zawieszania wydawania EK to nie zgadzam się. Nie ważne, że popełniono błędy. Dla mnie EK=CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super, kazdy sam zdecyduje na co przeznaczy kupon na co chce , bez zmuszania sie .
Kazdy mogl psioczyc na CDP , ja tez troche pod nosem, ale w momencie jak sie widzi juz w calosci EK - to caloa zlosc mija :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf u mnie już było że wstrzymana, później znikło zamówienie na dodatki, po telefonie znów się pojawiło jako pakowane i przygotowywane, później że zostanie wysłane 6, później że zostanie wysłane 8 i teraz znowu wstrzymane. Gdyby nie to że jedną już dostałem to bym się troszkę załamał. Ale mam już swoją wymarzoną EK, więc na drugą mogę jeszcze poczekać :P Teraz to już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:19, Magwisienka napisał:

I co teraz zrobią ci, którzy mówili, że EK Wiedźmina to ich ostatni zakup w sklepie gram.pl?

jak to co? wykorzystam te 100 zł które dostanę i to będzie ostatni zakup, przynajmniej do czasu aż się coś w tej firmie nie zmieni
teraz jak doszła obiecanka 100 zł to wszyscy nagle zapomnieli jak to CDP nas olewa od dłuższego czasu i się podniacają tym na co je wydadzą. jak na mój gust to dzielenie skóry na niedźwiedziu, bo jeszcze się może okazać, że te 100 zł to w wirtualnych pieniądzach (których i tak nie ma na co wydawać), kupony dostaniemy już po wszystkich interesujących premierach (wiedźmin, crysis, hellgate, COD4, GoW) i trzeba je będzie wydać w ciągu np.miesiąca (p.Kiciński coś mówił zdaje się o wykorzystaniu ich na prezenty świąteczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za decyzję o przyznaniu każdemu zamawiającemu EK 100 zł do wydania w sklepie gram.pl CDP ma u mnie ogromny szacunek. Pomysł znacznie lepszy niż zniżki procentowe. Kosztowne posunięcie dla firmy, ale - przynajmniej w moich oczach - naprawiające jej "ymydż" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupon na 100zł... no powiem jestem pod wielkim wrażeniem... Wdg. mnie nie jest to aż tak konieczne, w końcu dostarczono nam na prawdę niesamowite wydanie Wiedźmina (nawet moja mama która jest przeciwna wydawaniu pieniędzy na gry była udobruchana:D i sama pocina w Wiedźmina) ale miło dostać tak wspaniały prezent... Także dziękuję z góry za prezencik... Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo- tego się oczekuje od szefostwa, żeby "po serii niefortunych zdarzeń" podjąć szybką choć kosztowną decyzję, bo prestiż i marka warta tego - żle byloby jakby na tej wpadce pomysl Edycji Kolekcjonerskich ucierpiał
- nalezy wydawać takie edycje:) zdecydowanie
ps. otrzymalem wreszcie "swoje" dodatki do Wiedźmina i jest ok. pozostalym kolekcjonerom życzę szybko tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, racja. Wystarczyło pomachać "stówką" przed nosem i już ogonkami merdamy:P
Jak narazie się wstrzymam z gratulacjami, bo pomysł bardzo mi się podoba ale pomysł jak to pomysł, czasem może zostać nieco zmodyfikowany. Napewno słowa Pana K. miały ostudzić nasze rozgoryczenie i jak widać udało się. Ja tam chwilowo dałem się złapać. Jestem przekonany że np. w takim CDA ostro pojadą z CDP za tą sytuację, ale teraz będą musieli również napisać o TAKIEJ gratyfikacji, co nawet może lepiej wpłynąć na sytuację CDP. Oby wszyscy byli zadowoleni i CDP poprawiło niedociągnięcia, bo EK na gram.pl są najlepsze na świecie i do tego nie mam wątpliwośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:08, qazzy napisał:

> I co teraz zrobią ci, którzy mówili, że EK Wiedźmina to ich ostatni zakup w sklepie gram.pl?

jak to co? wykorzystam te 100 zł które dostanę i to będzie ostatni zakup, przynajmniej do czasu
aż się coś w tej firmie nie zmieni
teraz jak doszła obiecanka 100 zł to wszyscy nagle zapomnieli jak to CDP nas olewa od dłuższego
czasu i się podniacają tym na co je wydadzą. jak na mój gust to dzielenie skóry na niedźwiedziu,
bo jeszcze się może okazać, że te 100 zł to w wirtualnych pieniądzach (których i tak nie ma
na co wydawać), kupony dostaniemy już po wszystkich interesujących premierach (wiedźmin, crysis,
hellgate, COD4, GoW) i trzeba je będzie wydać w ciągu np.miesiąca (p.Kiciński coś mówił zdaje
się o wykorzystaniu ich na prezenty świąteczne)


ekhm ekhm. 100 zł jak nie patrzeć to sporo, to połowa ceny EK WIedźmina, to tak jakbyśmy wszystkie dodatki dostali za darmo :]. opóźnienie było to fakt, u niektórych nadal jest, ale CD Projekt się przyznał do błędu. nie wiem jak Ty ale ja w wywiadzie przeczytałem że ma być kupon na 100 zł do wydania w dowolny sposób. wPLNy sie nie wydaje w dowolny sposób. proste. nie wiadomo kiedy dostaniemy, a jeśli czujesz takie parcie że musisz mieć każdą grę w dniu premiery to są empiki itp. co do tego że jak mówisz będzie trzeba je wydać w ciągu miesiąca to cóż, czytanie ze zrozumieniem się kłania. p. Kiciński mówił że chcą je powysyłać jak najszybciej tak by można było za nie prezenty na święta kupić, a nie że będą ważne do świąt xD.

co do samej rekompensaty to oczekiwałem od CDP uderzenia się w pierś, a nie wychłostania się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ten fragment o niewydawaniu EK gier... Ja jestem gotów wybaczyć różne opóźnienia czy niedoskonałości, byleby tylko takie edycje się pojawiały. W końcu CDP to też ludzie i mają prawo do błędu. W tym miejscu nie usprawiedliwiam zamieszania z Wiedźminem, uważam jednak, że przez to jedno (choć spore) niedociągnięcie nie można przekreślać całej idei Edycji Kolekcjonerskich. Zawsze znajdą się chętni. Myślę, że najważniejsza i tak pozostaje gra - w przypadku Wiedźmina, decyzja o wysłaniu samych gier bez dodatków była najlepszym wyjściem. A to, że do sklepów trafiły szybciej pełne pakiety... Nie popadajmy w paranoję. Przecież nikomu nic się nie stało! Fakt, że CDP zapewniał o otrzymaniu paczek przed premierą i nie wywiązał się z tego, ale potrafił przyznać się do błędu i odpowiednio wynagrodzić niedociągnięcie. Wiem, że stracili zaufanie klientów - w tym także moje. Mimo, iż są na dobrej drodze by je odbudować, minie sporo czasu nim wszyscy będą w pełni zadowoleni. Dla mnie w tym całym zamieszaniu z EK najgorszy był brak informacji. Jak już wcześniej wspomniałem, to gra jest najważniejsza. Dodatki są jedynie przyjemną, ale nadal OTOCZKĄ. Natomiast brak wczesnych komunikatów o liczbie egzemplarzy, datach wysyłek itp. jest już karygodna! Żeby zakończyć moje "rozmyślania" optymistycznie, powiem, że Wiedźmin jest fantastyczny i gratuluję ludziom z CDP dobrej roboty!

Nadal wierzę w CDP i chciałbym, żeby rozwijali się i byli coraz lepsi... :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Przyznam że o wywiadzie z panem Michałem Kicińskim dowiedziałem się z rozmowy z DOK''iem (notabene bardzo miłej i długiej rozmowy - z tego miejsca Pozdrowienia dla pani Patrycji ;)) Jak wpadnę na jakieś pytanie, to pewnie jeszcze zadzwonię ;-))) ) Po przeczytaniu całości jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem - szkoda że tak późno panie Michale. Gdyby tego typu informacja dotycząca EK, pojawiła się szybciej, gdyby te wszystkie fakty zostały podane bez zbędnego odwlekania, to cała sprawa byłaby tylko potknięciem, a nie czymś co zostało już parokrotnie określone ''nabijaniem w butelkę klienta''. Również rekompensata jest bardzo miłym gestem ze strony CDP, bo przyznam bez bicia, że gumowy Geralt na biurku, kupiony po zniżce w ''wiedźmińskim sklepiku'' nie jest szczytem moich marzeń po trzech tygodniach ukradkowego zerkania na stronę z zamówieniami ;))
Mam szczerą nadzieję, że pozostałe części EK które powinny dotrzeć do mnie w poniedziałek, okażą się naprawdę tak dobre jak je reklamowano i że CDP kolejny raz nie strzeli takiego faux pas, które niepotrzebnie tylko psuje opinię o firmie.
A CDP-Red kolejny raz pogratuluję świetnej gry :) Jeśli już nawet mój kolega - wieczny malkontent, zabrał się za modernizację maszyny, to coś znaczy! ;-))
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:07, Mychaa napisał:

Uf u mnie już było że wstrzymana, później znikło zamówienie na dodatki, po telefonie znów się
pojawiło jako pakowane i przygotowywane, później że zostanie wysłane 6, później że zostanie
wysłane 8 i teraz znowu wstrzymane. Gdyby nie to że jedną już dostałem to bym się troszkę załamał.
Ale mam już swoją wymarzoną EK, więc na drugą mogę jeszcze poczekać :P Teraz to już z górki

TADAAAAA!!! A teraz mam że zostanie wysłana 9 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować