Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 18:25, lord-radek napisał:

ekhm ekhm. 100 zł jak nie patrzeć to sporo, to połowa ceny EK WIedźmina, to tak jakbyśmy wszystkie
dodatki dostali za darmo :]. opóźnienie było to fakt, u niektórych nadal jest, ale CD Projekt
się przyznał do błędu. nie wiem jak Ty ale ja w wywiadzie przeczytałem że ma być kupon na 100
zł do wydania w dowolny sposób. wPLNy sie nie wydaje w dowolny sposób. proste. nie wiadomo
kiedy dostaniemy, a jeśli czujesz takie parcie że musisz mieć każdą grę w dniu premiery to
są empiki itp. co do tego że jak mówisz będzie trzeba je wydać w ciągu miesiąca to cóż, czytanie
ze zrozumieniem się kłania. p. Kiciński mówił że chcą je powysyłać jak najszybciej tak by
można było za nie prezenty na święta kupić, a nie że będą ważne do świąt xD.

co do samej rekompensaty to oczekiwałem od CDP uderzenia się w pierś, a nie wychłostania się..


jeśli to ''normalne'' PLNy to z jednej strony te 100 zł to sporo (bo to właściwie jedna gra za darmo), a z drugiej strony patrząc to CDP zmusza nas albo do zapłacenia za przesyłkę albo do zakupu drugiej gry (żeby dostać przesyłkę za wPLN). a wPLNy też można wydać w dowolny sposób: płacąc za gry, za reklamówki (smycze, plakaty itp), za przesyłkę (żetony) :P
i nie chodzi o parcie, że muszę mieć każdą grę w momencie premiery, chodzi o to, że zamawiając np.wiedźmina miałem "GWARANCJĘ" dostawy edycji kolekcjonerskiej na dwa dni przed premierą, a na razie mija kolejny tydzień i kupa. to samo np.z crysisem: na gram.pl wysyłka planowana jest na 14 listopada, a w MM gra będzie dostępna od jutra i to parę groszy taniej niż na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:57, heyboy napisał:

To nie kupuj Crysisa na gram.pl tylko w MM.

teraz to se wiesz.... jak w przesyłce mam 3 kopie crysisa i juz parę dni temu zostały opłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:08, qazzy napisał:

teraz jak doszła obiecanka 100 zł to wszyscy nagle zapomnieli jak to CDP nas olewa od dłuższego
czasu

Jakoś nigdy nie czułem się "olany". W czym Cię CDP olewa ?

Dnia 08.11.2007 o 18:08, qazzy napisał:

bo jeszcze się może okazać, że te 100 zł to w wirtualnych pieniądzach

Wyraźnie jest napisane że normalne pieniądze do dowolnego wykorzystania.

Dnia 08.11.2007 o 18:08, qazzy napisał:

kupony dostaniemy już po wszystkich interesujących premierach (wiedźmin, crysis, hellgate, COD4, GoW) i
trzeba je będzie wydać w ciągu np.miesiąca

To by było całkiem logiczne. Chyba nie uważasz że CDP rozda 3000 darmowych egzemplarzy premierowych tytułów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety jako developer nie mamy jeszcze takiej pozycji i doświadczenia aby móc tak jak Blizzard przekładać
> premierę tak długo aż w 110% będziemy zadowoleni z efektu prac. Takie podejście jest dla nas ideałem i będziemy > do niego dążyć.

Może lepiej jednak, byście nie dązyli do takiego ... ideału :D

A co do rekompensaty: ogromne wyrazy uznania. Na taki gest mogłoby się zdecydować tylko CDP. I myślę, że zamknie buzię przynajmniej większości niezadowolonych, choć oczywiście nie wszystkich (vide qazzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:08, qazzy napisał:

> To nie kupuj Crysisa na gram.pl tylko w MM.
teraz to se wiesz.... jak w przesyłce mam 3 kopie crysisa i juz parę dni temu zostały opłacone


Jeśli masz opcję "anuluj zamówienie", to zawsze możesz to zrobić. Bez żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj moją wyczekiwaną od dawna EK (nr 2069). Powiem, że gdybym dostał to wszystko razem z pierwszą paczką CDP, gram.pl i CDP RED miałyby dzisiaj malutkie ołtarzyki ofiarne na moim biurku :) Tak stoi tylko ołtarzyk dla CDP RED za grę ;)

Dziękuję za kolejne przeprosiny i obietnicę poprawy :) Nie mogę się teraz po prostu gniewać, bo oznaczało by to w pewnym stopniu moje upośledzenie. W końcu dostałem to wszystko na co czekałem i jescze więcej ;]

Paczka doszła w nienaruszonym stanie, żadnych uszczerbków.
Artbook jest po prostu świetny!! Całe pudełko robi wspaniałe wrażenie. Medalion ( no raczej breloczek;) jest masywny, ciężki, aż miło się go trzyma w ręce. Bestiariusz również pięknie wydany. Karty niczego sobie.

Mimo wszystko warto było!


No i jeszcze ta gratyfikacja. Teraz 100, prawdziwych zł. Nie można było tak od razu? :D
Życzę każdemu żeby jak najszybciej otrzymał swoją EK i mógł odnaleźć jasną stronę mocy jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mi da kupon za to ze ja na wiedźmina czekałem 2 tygodnie mimo że kupiłem w pre-orderze? Śmieszność w gram.pl pogania śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko w jaki sposób dostarczone zostanie nam te 100zł. Dostałem już dodatki do EK, jestem bardoz zadowolony. Podoba mi się dodatkowy plakat oraz mini naklejka. Szkoda tylko że nie dali takiej fajnej płóciennej torby <widziałem taką na allegro>. To 100zł naprawde cieszy. Oby to nie był kolejny pic na wodę. Jeśli to szczera prawda to gram.pl zrobiło mi fajny prezent na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczony. Ale bardzo miło zaskoczony :) Chociaż mimo wszystko można było tego uniknąć ale myślę, że premiera Wiedźmina dała lekcję i więcej coś takiego się nie powtórzy :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie przypadł mi do gustu ten fragment:

>Cóż, różne mogą być powody tych niskich ocen. Na pewno zdarzają się recenzje pisane niezbyt rzetelnie,
> po zbyt krótkim obcowaniu z grą. Powiedziałbym, że jest to zwykły brak profesjonalizmu i na szczęście
> czytelnikom udaje się to wyłapać. Co wiąże się często z ciężką krytyką autora w komentarzach.

Podejście rodem z IV RP - jeśli komuś coś się nie podoba, to znaczy, że nie jest profesjonalistą, nie zna się, a w ogóle pewnie jest gejem albo przestępcą i zaraz odwiedzi go CBA.
Grałem w Wiedźmiora już kilkadziesiąt godzin i nasuwa mi się jeden wniosek - przereklamowany bałach. Na moim gramsajcie zamieściłem obszerną recenzję:

http://ja.gram.pl/shaggie/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymywałem się ze wszystkimi komentarzami do opóźnienia wysyłki EK Wiedźmina. Po co miałem narzekać, wiedziałem, że wszystko dojdzie prędzej czy później. Nie spodziewałem się aż "takiej dużej" rekompensaty (myślałem, że będzie skromniejsza), za co jestem ogromnie wdzięczny. Założę się, że od dzisiaj nikt już nie będzie mówił negatywnie o wydaniu kolekcjonerskim Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko to wychodzi na to że ci, którzy kupili wersję zwykłą zrobiliście troche na szaro. Ja kupiłem zwykłą edycję jedynie z braku pieniędzy, a tu wychodzi że reszta ludzi miała za tą samą cenę EK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm napisaliście że wszyscy co zamówili EK dostana 100 zł na dowolny wydatek. Otóż kiedy to dostaniemy i czy nie jest to ta zniżka 50% na zakup w wiedźmińskim sklepiku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz ci co kupili zwykłą wersje mogą sobie pluc w brode bo podsumowujac wersja podtsawowa okolo 100zl ek 200zl plus minus teraz 100zl wiec mozna powiedziec ze ek wiedzmina pre order nie dalo wiekszego zysku ale cdp i tak zawsze cos wymysli ;p badz co badz ja swojej ek jeszcze i tak nie dostalem co dopiero kuponu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:43, Joannita napisał:

Hmm napisaliście że wszyscy co zamówili EK dostana 100 zł na dowolny wydatek. Otóż kiedy to
dostaniemy i czy nie jest to ta zniżka 50% na zakup w wiedźmińskim sklepiku ????


Przecież masz napisane kiedy dostaniemy:

>Szczegóły całej akcji będą wkrótce ogłoszone, a ze wszystkimi klientami skontaktujemy się osobiście (telefonicznie lub emailem) i poinformujemy o tym. Nastąpi to zaraz po zakończeniu wysyłek brakujących elementów, czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (12-17 listopada).

I nie jest to ta zniżka 50%... zresztą nie wiem czy będzie ona czy nie... bo mówili ale coś temat się chyba urwał. Niebiescy przestali się w tamtym temacie odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować