Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 17:17, Melchah napisał:

> I co teraz zrobią ci, którzy mówili, że EK Wiedźmina to ich ostatni zakup w sklepie gram.pl?

> :P
Z całą pewnością strzelą minę typu "rybka" (8-O) i odłożą długopisy, którymi zaczęli kreślić
plany procesów sądowych jakie wytoczą CDP (a byli tacy, byli co straszyli tu i tam, cwaniaki
od prawa :)).


/ciach/

No tak, dla kolegi każdy kto wspomni o wszystkich możliwościach dochodzenia własnych praw to "cwaniak" ... dziękuję za potwierdzenie mojej opinii o tobie.

Dla informacji: Ja zrobię dokładnie to, co mówiłem - zaczekam jak będzie wyglądać obsługa następnego pre-ordera, zanim zamówię w tym trybie coś na gram.pl . Sam zamówię to co mnie interesuje na zachodzie i założę się o 100 zł, że dostanę na czas. Wypowiedź Pana Kicińskiego jest bardzo obiecująca, ale ja bardziej ufam czynom, szczególnie po tym jak się sparzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 08.11.2007 o 18:25, lord-radek napisał:

jeśli czujesz takie parcie że musisz mieć każdą grę w dniu premiery to
są empiki itp.


Dokładnie to chodzi raczej o to żeby mieć to za co się zapłaciło, w terminie ogłaszanym wtedy, kiedy się za to płaciło ... a jeśli to nie jest możliwe, o dokładną i rzetelną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 11:40, Miodek83 napisał:

> Gra świetna, przeszedłem dwa dni temu, ok 80 godzin grania

To chyba niemożliwe, bo 2 dni to 48 godzin max ;)

On mówi, że przeszedł dwa dni temu, a nie, że w dwa dni. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod dla konta? Mam nadzieję, że nie bo to będzie cios dla ludzi którzy zamawiali zarówno dla kogoś jak i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć czy ten kupon z 100 zł za opóżnienie EK to bedzie można w całości za nie kupić jakąś grę czy to bedą tylko wPLN? I czy mógłbym sobie tym kuponem zapłacić w całośi za grę załóżmy Gears of war? . Za odp. z óry dzięki.

PS. Czy któs wie jeszze czy dadzą je teraz do EK co przyślą czy jak ? ALbo jak to bedzie się odbywać. A ponadto czy dybym chccial kupi grę za 130 zł to bede mogł użyć tego kuponu i dopłacić tylko jeszcze te 30 zł. I cy przy zakupie mogę normalnie korzystać z wPLN?

PS. Jeszcze jedno jak z płatnością. Kiedy kurier przywiezie mi grę to będę moł zapłacić kuponem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 11:57, Tieru napisał:

Przepraszam mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć czy ten kupon z 100 zł za opóżnienie EK
to bedzie można w całości za nie kupić jakąś grę czy to bedą tylko wPLN? I czy mógłbym sobie
tym kuponem zapłacić w całośi za grę załóżmy Gears of war? . Za odp. z óry dzięki.

Tak, będzie można.

Dnia 09.11.2007 o 11:57, Tieru napisał:

PS. Czy któs wie jeszze czy dadzą je teraz do EK co przyślą czy jak ? ALbo jak to bedzie się
odbywać. A ponadto czy dybym chccial kupi grę za 130 zł to bede mogł użyć tego kuponu i dopłacić
tylko jeszcze te 30 zł. I cy przy zakupie mogę normalnie korzystać z wPLN?

Oj wydaje mi się, że wtedy wPLN nie będzie można skorzystać.

Dnia 09.11.2007 o 11:57, Tieru napisał:

PS. Jeszcze jedno jak z płatnością. Kiedy kurier przywiezie mi grę to będę moł zapłacić kuponem
nie?

Hehe, nie, wstukasz kod w sklepiku gram.pl i tam ci podliczą ile masz do zapłaty, i tyle zapłacisz kurierowi. Na kuponie będzie kod, którego będziesz mógł użyć w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:04, mesiu59 napisał:

> Przepraszam mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć czy ten kupon z 100 zł za opóżnienie
EK
> to bedzie można w całości za nie kupić jakąś grę czy to bedą tylko wPLN? I czy mógłbym
sobie
> tym kuponem zapłacić w całośi za grę załóżmy Gears of war? . Za odp. z óry dzięki.
Tak, będzie można.
> PS. Czy któs wie jeszze czy dadzą je teraz do EK co przyślą czy jak ? ALbo jak to bedzie
się
> odbywać. A ponadto czy dybym chccial kupi grę za 130 zł to bede mogł użyć tego kuponu
i dopłacić
> tylko jeszcze te 30 zł. I cy przy zakupie mogę normalnie korzystać z wPLN?
Oj wydaje mi się, że wtedy wPLN nie będzie można skorzystać.
> PS. Jeszcze jedno jak z płatnością. Kiedy kurier przywiezie mi grę to będę moł zapłacić
kuponem
> nie?
Hehe, nie, wstukasz kod w sklepiku gram.pl i tam ci podliczą ile masz do zapłaty, i tyle zapłacisz
kurierowi. Na kuponie będzie kod, którego będziesz mógł użyć w sklepie gram.pl

Napisałeś mi że bedę mół kupić Gears of war ale on kosztuje 129.90 zł a z wykorzystaniem 99.90 i czy w takim razie bede musiał dopłacić te 30 zł a ten kod o któtym wspominasz w ostatniej linijce to sie wstukatam gdzie przy koszyku pisze ,, mam kod promocyjny ,, tak? Prosze i dziekuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tieru - Sprawa wygląda w ten sposób, jeżeli GoW kosztuje 130 zł. A ty masz 100 wirtualnych. To ty dostajesz znizkę 20 zł wirtualnych. Skutkiem czego placisz nie 130 a 110 zł. Proste! Przecież inaczej jak ktoś miałby ze 300 lub wiecej wirtualnych pieniędzy to musieliby rozdawać gierki za darmochę :/ Chociaż trochę szkoda ze tak nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 23:27, Ekzuzy napisał:

Na wstępie krótka anegdotka. <ciach>


Dołączam się do 2. i 3. akapitu. Lepszej EK w życiu nie widziałem!!! Ale mam jedno zastrzeżenie... wcięcia są za małe, artbooka ciężko się wyjmuje! Jak tak można było to sknocić :P:P:P. Brawa za świetną grę i wydanie EK. Warte każdej złotówki i czekania :). Jeszcze jedno ... wielkość pudła mnie powaliła, a i swoje waży :P.

lukesky16 => Ja nie dostałem plakatu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:07, ZaYeR napisał:

Dołączam się do 2. i 3. akapitu. Lepszej EK w życiu nie widziałem!!! Ale mam jedno zastrzeżenie...
wcięcia są za małe, artbooka ciężko się wyjmuje! Jak tak można było to sknocić :P:P:P. Brawa
za świetną grę i wydanie EK. Warte każdej złotówki i czekania :). Jeszcze jedno ... wielkość
pudła mnie powaliła, a i swoje waży :P.

lukesky16 => Ja nie dostałem plakatu ;]


Tak waga i rozmiary przypomina grę karcianą WoW ;P co do plakatu również go nie otrzymałem ;s no ale reszta jest super itd. aaa i ktoś pisał że do gry karcianej [okrojonej] nie ma instrukcji ale z tego co widzę to jest ;s ale fakt faktów jak chcemy się zabawić trzeba kupić całość za te 52zł a że będzie kupon na 100zł można np. w taki sposób wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:19, pitors89 napisał:

To będzie 100zł do wydania normalnie, a nie jako WPLN (wirtualne).


Dokładnie - na co tylko będziesz chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostalem swoją EK(a raczej dodatki) i przyznam zę wygląda to lepiej niż sądziłem. Od początku na cdp nie byłem zły(dostałem przecież najważniejsze czyli gre jeszcze 23.10), ale taki gest to bardzo miłą rzecz. Obym mógł te 100 zł przeznaczyć na GoW na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować