Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

A ja mam pytanie tego typu: czy obiecana rekompensata stuzłotowa jest zamiast 50% zniżki w sklepiku wiedźmińskim, czy możemy oczekiwać obu "zadośćuczynień" jednocześnie? Pytam, bo akurat planowałem wydanie tych 100zł w sklepiku wiedźmińskim, jak tylko produkty "wkrótce dostępne" się pojawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:34, heyboy napisał:

> Ake w końcu co z pozostałymi preorderowcami,którzy nie kupowali EK,tylko zwykłą podstawke?

> Przecież był news ze wszyscy którzy zamawiali w preorderze dostaną jakąs tam zniżke na
produkty
> w wiedźminskim sklepiku,a maila jak nie było tak nie ma

Bo najpierw muszą dostać wszyscy swoje gry.
EDIT: Mam tu na myśli resztę EK. Bo jaka byłaby sprawiedliwość gdyby ktoś wcześniej mógł zrobić
zakupy za zniżkę?


Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze uważam że ta rekompensata (prezent) jest za dobra. 100zł to spore straty zwłaszcza na tak dobrej grze jak Wiedźmin. Sam nie byłem zadowolony z tego że nie dostałem całości EK od razu, ale teraz jest mi żal CDP. Wychodzi tak teoretycznie na to jakbyśmy kupili Wiedźmina EK za 100zł. Śmiesznie niska cena. Dziękuje CDP za to, nie wiem jak inni to potraktują, ale ja uważam, że jest to aż za dużo, a ludzie jeszcze pytają o inne rekompensaty. 50% w sklepiku itp. Heh :/. Dzięki CDP jeszcze raz i przykro mi że tak wyszła premiera tej genialnej gry. Pozdrawiam całą ekipe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też średnio się z tym czuję, ale możliwe że jakoś wykorzystam;].. W sumie to jest jak bon przedgwiazdkowy;).
Miły(choć wcale męczący Was - 270 kafli w plecy) gest;]. Natomiast wracam do gry w Wiedźmaka, dzisiaj impreza w Narakorcie xD.

@Uzik: Prawdopodobnie obie rzeczy naraz, bo te zniżki w sklepiku mają chyba dla wszystkich preorderowców być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem EK i mimo że z początku byłem zły, to myślę że wynagrodzenie nam czasu oczekiwania na elementy dodatkowe zostało należycie wynagrodzone. A jeśli chodzi o zaprzestanie sprzedaży wydań EK to zły pomysł. Po pierwsze mimo różnych problemów wasze EK należą do jednych z najlepszych na świecie. Po drugie nie można z powodu jednej porażki zrażać się do całej koncepcji. Po trzecie mam nadzieję że na początku nowego roku kupię u was EK pecetowej wersji Assassin''s Creeda, i mimo że teraz zawaliliście to i tak będę u was kupował co lepsze kąski bo jesteście najlepsi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje
Rekompensata za Wiedzmina duza, choc zaufanie jakie stracil CDProjekt wsrod Graczy nie ma przeliczenia na pieniadze
Ja sam zrezygnowalem od razu z preorderu na dod do NWN2 i H5
Ktos powiedzial ze 270 000 to duzo
Byc moze ale trzeba pamietac ze ceny w sklepie www.gram.pl sa zazwyczaj wyzsze od normalnych sklepow a dodatkowow odliczajac narzut nie sadze zeby straty przekroczyly polowe powyzszej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:11, Rusell napisał:

Straci, ale nie takie pieniadze jak wszyscy przypuszczają.

W takim razie jakie? ;>
Podziel się z nami taką wiedzą, jeśli ją posiadasz...

Dnia 09.11.2007 o 16:11, Rusell napisał:

W taki czy inny sposób, dzieki tym wszystkim przeprosinom, bonusom etc. udało im sie w dużej
mierze odzyskac zaufanie klientów. Przynajmniej tak mi sie wydaje, widziałem pełne zrozumienia
posty userów, którzy jeszcze kilka dni wcześniej wielokrotnie oskarzali cdp o zaniedbania

Zarobek to powiększenie swojego kapitału (pieniężnego czy zaufanie - nieważne). CDP co najwyżej wyrówna tym kapitał zaufania, jaki posiadała przed zamieszaniem. Ten pierwszy kapitał oczywiście się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:46, PioMrex napisał:

Myślę, skontaktuj się z DOKiem, skoro już faktyczna gratyfikacja została przez górę ogłoszona
oficjalnie to DOK raczej jest w stanie dyskutować na jej temat, w razie problemów daj forumowiczom
znać, że masz problemy.

No i daję znać.
Rozmawiałem z DOKiem o 11.45. Powiedzieli, że właśnie dyskutują na ten temat i że po 12 ma być oficjalny komunikat w tej sprawie na stronie głównej lub na forum.
Czyżby CDP/Gram.pl wracał do starych, sprawdzonych metod informowania klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie Kiciński, w wywiadzie czytam "ostatnie pakiety wyślemy do końca tego tygodnia". jak dla mnie to już jest koniec tygodnia, a moja EK wiedźmina nadal leży w statusie "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana". czy Pan w ogóle ma jakieś pojęcie co sie dzieje w Pana firmie? bo z mojego punktu widzenia wygląda na to, że nie bardzo. jak już się coś obiecuje to trzeba tego dotrzymywać. a teraz co? dostaniemy kolejne przeprosiny i kolejne bicie się w piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:06, qazzy napisał:

jak dla mnie to już jest koniec tygodnia, a moja EK wiedźmina nadal leży w statusie "wysyłka
Twojego zamówienia została wstrzymana
".

Wiesz, to dopiero piątek. Daj im jeszcze te dwa dni. CDP chce wysłać paczki do końca tygodnia, ale to nie oznacza, że w niedzielę będziesz ją miał już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:12, Ziomal99 napisał:

Szczerze uważam że ta rekompensata (prezent) jest za dobra. 100zł to spore straty zwłaszcza
na tak dobrej grze jak Wiedźmin. Sam nie byłem zadowolony z tego że nie dostałem całości EK
od razu, ale teraz jest mi żal CDP. Wychodzi tak teoretycznie na to jakbyśmy kupili Wiedźmina
EK za 100zł. Śmiesznie niska cena. Dziękuje CDP za to, nie wiem jak inni to potraktują, ale
ja uważam, że jest to aż za dużo, a ludzie jeszcze pytają o inne rekompensaty. 50% w sklepiku
itp. Heh :/. Dzięki CDP jeszcze raz i przykro mi że tak wyszła premiera tej genialnej gry.
Pozdrawiam całą ekipe!


Fakt, jest to spora gratyfikacja i na pewno uderzy firme po kieszeni. Jest jednak jeszcze kwestia prestizu i renomy, a to trudno przeliczyc na pieniadze. Najwyrazniej szefostwo CDP uznalo, ze warto zainwestowac taka kase w odbudowe zaufania klientow i zatarcie nieprzyjemnego wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2007 o 19:18, Igor FCBayern napisał:

Wiesz, to dopiero piątek. Daj im jeszcze te dwa dni. CDP chce wysłać paczki do końca tygodnia,
ale to nie oznacza, że w niedzielę będziesz ją miał już w domu.

W tej sytuacji piątek oznacza raczej koniec tygodnia więc jeżeli nie zostało dzisiaj wysłane to już w tym tygodniu nie wyślą. Najwcześniej w poniedziałek, czyli przy dobrym wietrze do wtorku dojdzie :) i wtedy sprawdziły by się słowa Pana K.. Ale wejdź do wątku "Komentarz: Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina" tam ludzie piszą że są kolejne problemy z wysyłkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:26, Mychaa napisał:

/.../

Myślałem, że CDP zrobi taki wyjątek i porozsyła paczki w weekend... Cóż... Na pewno byłoby miło... Nieciekawa atmosfera się tworzy w niektórych wątkach na forum przez te problemy z EK Wiedźmina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:18, Igor FCBayern napisał:

Wiesz, to dopiero piątek. Daj im jeszcze te dwa dni. CDP chce wysłać paczki do końca tygodnia,
ale to nie oznacza, że w niedzielę będziesz ją miał już w domu.

nie wiem czy wiesz, ale piątek jest ostatnim roboczym dniem w tygodniu. jeśli chcieli wysłać do końca tygodnia to już im się nie udało. i nie chodzi o to, że nie będę miał tego w domu w niedzielę, a o to, że kolejny raz coś się obiecuje i nie dotrzymuje słowa. chodzi o to, że miałem zaplanowany wyjazd ale opóźniłem go aby być w domu i odebrać paczkę. w tym tygodniu pewnie też nie będę mógł wyjechać bo może łaskawie mi wreszcie wyślą coś za co zapłaciłem prawie miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że te słowa dopiero teraz i kolejna wersja. To książki schną, pudełka nie posklejane,
teraz tylko i wyłącznie nasza wina. Ale wielki szacun za takie zakończenie sprawy.
Lepiej późno niż wcale.

I bardzo dziękuję za perełkę i ozdobę mojej kolekcji gier. Przepiękne wydanie i rewelacyjna gra.
Życzę szybkiego naprawienia błędów i kolejnych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:35, qazzy napisał:

nie wiem czy wiesz, ale piątek jest ostatnim roboczym dniem w tygodniu. jeśli chcieli wysłać
do końca tygodnia to już im się nie udało.


Żyjemy w kraju, gdzie tydzień pracy w wielu miejscach trwa do soboty, a gdzieniegdzie nawet 7 dni w tygodniu, na ten przykład jutro DPD aka Masterlink również pracuje i jest w stanie odbierać i rozwozić przesyłki. A kalendarz pokazuje dopiero piątek, do końca tygodnia jeszcze trochę czasu, więc może niepotrzebnie się kolejne osoby denerwują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:47, MandiATO napisał:

Żyjemy w kraju, gdzie tydzień pracy w wielu miejscach trwa do soboty, a gdzieniegdzie nawet
7 dni w tygodniu, na ten przykład jutro DPD aka Masterlink również pracuje i jest w stanie
odbierać i rozwozić przesyłki. A kalendarz pokazuje dopiero piątek, do końca tygodnia jeszcze
trochę czasu, więc może niepotrzebnie się kolejne osoby denerwują...

mówisz, że Masterlink pracuje nawet w soboty? to łaskawie poszukaj sobie wątku o NWN2, gdzie zamówienia były rozesłane i opłacone z dostawą w sobotę to się dowiesz, że swoje paczki dostało może 10% osób. poza tym odsyłam Cię do sklepikowego helpa, gdzie dowiesz się, że zamówienia są rozsyłane od poniedziałku do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować