Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 18:11, Kafar napisał:

A więc brakuje mi dwóch plakatów i jednej naklejki w tym jedną naklejkę to ładnie mówiąc olewam
:) za małe coś by się użerać :/


To miały byc dwa plakaty? No nie:( Niedość, że oje pudełeczko ma drobne rysy jest lekko wgniecione, tobrakuje jescze 2 plakatów i naklejki:(

A CDP dalej nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:16, Shadow SSJ Warrior napisał:

> A więc brakuje mi dwóch plakatów i jednej naklejki w tym jedną naklejkę to ładnie mówiąc
olewam
> :) za małe coś by się użerać :/

To miały byc dwa plakaty? No nie:( Niedość, że oje pudełeczko ma drobne rysy jest lekko wgniecione,
tobrakuje jescze 2 plakatów i naklejki:(

A CDP dalej nie widać:(


Ja miałem 2 EK bo dla znajomego odbierałem. On ma naklejke ja nie. A plakatów nie ma w żadnym :) mają być dosyłane w TRZECIEJ części :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:19, Kafar napisał:

Ja miałem 2 EK bo dla znajomego odbierałem. On ma naklejke ja nie. A plakatów nie ma w żadnym
:) mają być dosyłane w TRZECIEJ części :P


Tak sprawdiłem w newsie;D
Cytuję:

[...]

Choć wiemy, że ciężko jest zrekompensować nadszarpnięte nerwy, czy stracony czas, pragniemy przeprosić Was w symboliczny sposób.[...] dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry.

Jeszcze raz przepraszamy wszystkich za zaistniałe problemy i niedogodności. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby takie problemy nie zdarzały się w przyszłości. [...]

Michał Kiciński


Koniec cytatu.

Czy wraz z informacjami o bonach bedą powiadomienia o tym plakacie w formacie B1 i naklejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem dzisiaj moją EK (numerek 181). Jest poprostu boska.

Niestety nie mam ani naklejki ani plakatu :/ Z tego co czytam, to nie tylko ja miałem takie braki. Ktoś z was dowiadywał się może w BOKu czy oni to będą dosyłać czy przepadło?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie właśnie. EK dziś W KOŃCU doszło, ale bez obiecanego plakatu i naklejki? czyżby sie znów kolejna przesyłka szykowała? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:35, Diplo napisał:

W końcu dostałem dzisiaj moją EK (numerek 181). Jest poprostu boska.

Niestety nie mam ani naklejki ani plakatu :/ Z tego co czytam, to nie tylko ja miałem takie
braki. Ktoś z was dowiadywał się może w BOKu czy oni to będą dosyłać czy przepadło?

Pozdr.


Co do plakatów to na pewno będą dosyłać. A co do naklejek nie wiem bo też czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ja tez przed chwilką dostałem nawet ciężkie te pudełko :D. Rozbroił mnie napis "Połamania Miecza" xD

Wszystko bardzo fajnie wygląda , Artbook na najwyższej klasie :] , Bestiariusz również :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swą EK Wiedźmina.
wszystko extra. Jestem pod wielkim wrażeniem, ale...
Brakuje mi dwóch plakatów.
Nie, żeby mi tak na nich zależało...ale tu chodzi o zasadę.
Znowu klapa, szanowni CDP...
I dlaczego?
Aha... jeszcze jedno:
Pudełko jest poobijane, jakby ktoś je kopał... myślę jednak, że to wina doręczyciela...
P.S
czekam na obiecaną stówę, i plakaty! Mam jeszcze miejsce na ścianie...
Naklejkę dostałem... taka sama była w CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cedricek - nie, nie taka sama ;->

Zgłaszam zażalenie - ponoć jakiś plakat miał być. Niestety u mnie ujemnie (nawet mapy jako plakat nie mogę potraktować bo to taki format dziadowy jest, że nawet antyramy znaleźć nie nada :p). Okej, zażalenie odfajkowane ;)

edit: to co, może jakaś dodatkowa gratyfikacja? 20 zł? :P (tyle mi brakuje do SimCity i PESa wraz ze zniżką 100zł :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... u mnie też plakatu brak, chociaż na tym mi akurat nie zależy.
Mam tylko zastrzeżenia, że w bonusie do zagłebienia na medalion dostałem gratisową dziure. Na skutek tego medalion latał po całym pudełku. Ktoś chyba rzucał tymi pudełkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie doszło EK Wiedźmina! I co? I tak nie ma pełnego! Gdzie ten plakat o którym tyle mówiliście?! Mam nadzieję, że już jutro albo pojutrze doślecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:10, Sephirath napisał:

Zgłaszam zażalenie - ponoć jakiś plakat miał być. Niestety u mnie ujemnie (nawet mapy
jako plakat nie mogę potraktować bo to taki format dziadowy jest, że nawet antyramy znaleźć
nie nada :p). Okej, zażalenie odfajkowane ;)


Mapa ? Dosyłali ją, czy przywozili ją za pierwszym razem ? Bo ja mapy nie mam : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:03, Outlander-pro napisał:

Mapa ? Dosyłali ją, czy przywozili ją za pierwszym razem ? Bo ja mapy nie mam : |


Razem z resztą EK miała być dosłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak myślałem, czas uciąć to że CDP tym razem dotrzyma terminu, otóż padło stwierdzenie że do Wtorku wszyscy powinni dostać resztę dodatków EK. Ja mam nadal wstrzymane więc wątpię bym jutro dostał. Ale to już chyba normalka, przyzwyczaiłem się że przeszedłem grę bez dodatków i że posiadam zwykłą edycję za 200zł. Heh..
Trzeba było zamówić EP:) Ale cóż czasu nie cofnę.
Nie piszę by marudzić że ojej ja jeszcze nie mam i jestem taaaki zawiedziony. Piszę ze stwierdzeniem że gdybym cofnął czas to bym drugi raz nie zamówił EK wiedźmina ze względu na to jak je wydano. Nie żeruję na wpadkach CDP bo bardzo ich lubię i często bronię, usprawiedliwiam. Ale akurat wydanie EK to totalna klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować