Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Tak czytalem Twojego posta, i rozumiem, ale nijak ma sie to do wiedzmina :P Sam wiem jak to jest jak mi podwykonawca mi zawala terminy, a pozniej ja swiece oczami i place kary... Ale takie uroki budowlanki... A na ek wiedzmina czekam juz od lipca kiedy wlasnie go zamowilem, a teraz ciagle tylko slysze czekac jeszcze, czekac jeszcze... Wiec ja sie pytam jak to jest ze wiekszosc juz potrafila otrzymac paczki a ja nawet maila z komunikatem "wysyłka wstrzymana" nie dostalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę "może się mieć".
Jeśli i tu podwykonawca nawalił, to teraz CDP świeci oczami.
Tylko, że poza świeceniem nic nie może zrobić, bo nie wyczaruje tego czego nie ma.
Nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale wydaje się, że to jest wersja prawdopodobna.
Gdyby mieli, to by nie wstrzymywali - bo jaki w tym cel??? Zeźlić więcej ludzi??? To jak strzelić sobie w drugie kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w takim wlasnie przypadku wstrzymuje sie wysylke i wysyla naraz wszystkim gdy ma sie juz komplet 3k sztuk, a nie, teraz wyslemy tysiac, za tydzien tysiac , a nastepny tysiac pajacow ktorzy zamowili ek dostanie za miesiac...Swoja droga wielka amatorszczyzna ze robieniem dodatkwo zajmuja sie w ostatniej chwili...Moim skromnym zdaniem ostatnim wyprodukowanym elementem powinna byc wytloczona plyta z gra, reszta powinna byc dawno gotowa i czekac w magazynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:52, Stwór napisał:

No i tak jak myślałem, czas uciąć to że CDP tym razem dotrzyma terminu, otóż padło stwierdzenie
że do Wtorku wszyscy powinni dostać resztę dodatków EK.


Ja w środę miałem zmienony status wysyłki około 20, w czwartek wysłano, w pt doszło :P

Ja zamiast plakatu wolałbym zniżkę jeszcze jedną do sklepu, hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z niebieskich napisze laskawie o co tu do jasnej cholery chodzi, ze kolejny termin nie jest dotrzymany...Po to jestescie wiec sie łaskawie odezwijcie bo w doku tez nic nie mowia konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:39, Sephirath napisał:

Ja w środę miałem zmienony status wysyłki około 20, w czwartek wysłano, w pt doszło :P


Ty mnie nie denerwuj:P Ja nadal mam wstrzymane!:) Może nie zasłużyłem lub co?:) Ale przecież byłem grzeczny w tym roku:D

Dnia 13.11.2007 o 14:39, Sephirath napisał:

Ja zamiast plakatu wolałbym zniżkę jeszcze jedną do sklepu, hehe :-)


Ja wolałbym wreszcie dostać te dodatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na foli też widzę oszczędzają. Ostatnie paczuchy przychodzą bez folii, tylko luzem wrzucone do kartonów.
Ojciec mi zawsze mówił, albo rób coś dobrze żebyś mógł być z tego dumny, albo nie rób tego wcale, bo partaczy jest dość na świecie.
Z tym zawieszeniem wydawania EK moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Poukładajcie to jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:35, cedricek napisał:

No i mam pytanko:
Co teraz?
Nie mam plakatu. dostanę go w ogóle? Jak zamierzacie go wysłać?
pewnie nie dostanę...
Czekam na te 100zł...



hehe ja mam tak samo - tez mi doszlo wszystko ale oprocz plakatu - no i tez czekam jak sie rozwiąże sprawa tej stówy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne opóźnienia :P błędy w druku etc. dobrze że nie dostałem błędnych wcześniej bo ponoć parę takich w polski świat też poszło już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaraz mnie szlag jasny trafi i krew nagła zaleje. :P
Jak do tej pory byłem zadowolony z firmy CD Projekt i sklepu gram.pl, lecz moja cierpliwosć się wyczerpała. Pierwszy raz spotkałem się z taką niekompetencją, zwodzeniem i olewaniem klientów jakie prezentuje nam CD Projekt. Sam Pan prezes Kiciński obiecywał, że ostatni paczki z EK Wiedźmina powinny dojsć do nas we wtorek. A co dzis mamy?? A jakże wtorek, a status mojej przesyłki brzmi "wstrzymany". Napisałem już maila do panów Z DOKu lecz odpowiedzi nadal nie otrzymałem, próbowałem się dodzwonić lecz nie odpowiadają. W takim wypadku nasówa mi się jedno pytanie czy w ogóle dostane to za co zapłaciłem grube pieniądze??
Następnym razem jesli będę miał zamiar cokolwiek zakupić w sklepie gram.pl mocno to przemyslę, bo to co wyprawia CDP jest grubą przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan prezes Kicński to mógłby wreszcie ruszyć tyłek i wstrząsnąć tam jedną czy drugą osobą porządnie to może by się coś wreszcie ruszyło... No tak być nie może, jak podwykonawcy się nie wyrabiają to trzeba ich zmienić, jak pracownicy się nie wyrabiają to trzeba ich zmienić/zatrudnić dodatkowych. No tak czy nie?

A teraz idę popodziwiać puste miejsce na półce gdzie już od 3 tygodni powinno stać EK wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:36, C-BOOL2 napisał:

ktoś dostał juz te "100 zł"

Nie bój nic, do Euro 2012 napewno zdążą wszystkim wysłać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:48, SLAY3R napisał:

> ktoś dostał juz te "100 zł"
Nie bój nic, do Euro 2012 napewno zdążą wszystkim wysłać :]

:):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:36, C-BOOL2 napisał:

ktoś dostał juz te "100 zł"


Nie wiadomo kiedy je dostaniemy ...

PS: "najnowsze oświadczenie ! Pieniądze z EK Wiedźmina zostały przeznaczone na budowę Stadionów na Euro 2012 !" ahahaha :F głupi żarcik, ale na miejscu w takeij sytuacji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że owe kupony zostaną "rozdane" (to dobre słowo) dopiero gdy wszyscy "szceśliwi" posiadacze edycji kolekcjonerskiej zostaną"zaszcyceni" dodatkami do EK.

A tak na poważnie myślę, że ruszą z tym 19 listopada (poniedziałek), dlatego też nie pozostaje mi nam nic innego niż uzbroić sie w cierpliwość i tym razem wziąść coś na uspokojenie, aby nie zrobić przykrości niektórym osobą z CDP co nie odpowiadają z ten produkt.

Wszak wiadomo, że nie nalezy oceniac ludzi po jednorazowym incydencie, CDP poraz pierwszy wydało własną grę i nalezy trochę zrozumieć ta sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować