Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 09:48, Jarrefan napisał:

KIEDY PRZYJDZIE MÓJ BON O WARTOŚCI 100ZŁ???????????

Najprawdopodobniej wtedy kiedy wszyscy już otrzymają swoje dodatki, a jak widać nie wszyscy jeszcze dostali.
Nie zdziwił bym się też gdyby miało się okazać że nigdy go nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 09:48, Jarrefan napisał:

KIEDY PRZYJDZIE MÓJ BON O WARTOŚCI 100ZŁ???????????


Chyba po 19 będą wysyłać. Przed chwilą dzwoniłem do DOKu w innej sprawie, jakiś list od nich do mnie przyszedł, ale uszkodzony. Dowiadywałem się o jego zawartość, pani powiedziała, że bon nie mógł to być bo będą je wysyłali po 19 (jeśli dobrze zrozumiałem).

PS. nie pisz wielkimi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 09:58, Daimon_Frey napisał:

Chyba po 19 będą wysyłać. Przed chwilą dzwoniłem do DOKu w innej sprawie, jakiś list od nich
do mnie przyszedł, ale uszkodzony. Dowiadywałem się o jego zawartość, pani powiedziała, że
bon nie mógł to być bo będą je wysyłali po 19 (jeśli dobrze zrozumiałem).


Czyli bony będą jednak wysyłane pocztą analogową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:14, ksv napisał:

Czyli bony będą jednak wysyłane pocztą analogową?


Może, chociaż z drugiej strony to dla nich dodatkowy koszt. Bardziej by im się opłacało elektronicznie wysyłać. Musimy poczekać na oficjalną informację i maile od nich. Na razie to tylko spekulacje i moja interpretacja słów pani z DOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 11:37, strajker napisał:

PS
Tomasz Bagiński, autor scen przerywnikowych do "Wiedźmina", wypaplał w "Biznesie Lunchu"
w TVN że za póltora roku... "Wiedźmin II":)


Z całym szacunkiem dla Tomka Bagińskiego.. nie jest on przedstawicielem CD Projekt RED i jego zapowiedzi nie są oficjalnymi. Gra nie jest zapowiedziana i powiem Wam zupełnie otwarcie, że nawet my w firmie jeszcze dokładnie nie omawialismy tematu Wiedźmina 2:) Także, zapowiedź jest trochę na wyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hola hola chwilunia, momencik!!! Czyżbym wyczytał, że pozostałe elementy EK dosłane zostaną góra do wtorku!? Dziś jest środa, w dodatku pisze mi że jest problem z moim zamówieniem i mam zadzwonić do BOK''u...a więc zadzwoniłem po czym pani powiedziała mi, że niestety jestem w gronie osób "które niestety nie dostaną w najbliższym czasie" resztki elementów!!! i nie wiadomo kiedy to nastąpi itd... haha...miałem cierpliwość ale się skończyła!!!...na prawdę...jaja!!!!!Zadośćuczynieniem ma być kupon na 100 zł...pewnie jak znam życie i tak będzie do zrealizowania w ściśle ustalony sposób (a nie w dowolny jak to powiedział pan K)...w dodatku, dzisiaj zorientowałem się że w edycji podstawowej którą dostałem na początku, nie ma mapy, a na pudełku pisze, że powinienem dostać!!!Kur....szlag mnie trafi zaraz...ile mam czekać???????? Porażka panowie, porażka na całej linii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO lepszym pomysłem byłoby wysłanie bonów do ludzi mailem. A już najlepiej jakoś teraz, tym, którzy już dostali :P

Chciałem sobie przed premierą Sim City zamówić ale chyba się nie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha normalnie komedia czarna rozpacz i co sobie jescze tylko zechcecie .
Zadzwoniłem do BOKu i dowiedziałem się że produkcja moich dodatków została jednym słowem spierdzielona i musieli ją odesłać do producenta co zaowocowało tym że cholera wie kiedy dostane resszte mojego prawie EK :/

po usłyszeniu tej informacji pomimo żę jestem bardzo spokojnym człowiekiem szklanka którątrzymałem skończyła swój żywot na najblizszej ścianie ( dobrze że była już pusta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 13:18, Michalun napisał:

Buahahaha normalnie komedia czarna rozpacz i co sobie jescze tylko zechcecie .
Zadzwoniłem do BOKu i dowiedziałem się że produkcja moich dodatków została jednym słowem spierdzielona
i musieli ją odesłać do producenta co zaowocowało tym że cholera wie kiedy dostane resszte
mojego prawie EK :/

po usłyszeniu tej informacji pomimo żę jestem bardzo spokojnym człowiekiem szklanka którątrzymałem
skończyła swój żywot na najblizszej ścianie ( dobrze że była już pusta )


Krótko mówiąc CDP uczyniła Cię szczęśliwszym za Twoje własne pieniądze. :] Gratulujemy wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie ma nikogo niebieskiego, żeby uświadomić nas co i jak ze zniżkami. Rozsyłanie za pomocą meili było by o niebo lepsze ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej dochodze do wniosku ze CDP prowadzi na nas badania mające na celu sprawdzenie jak wiele absurdów popełnianych z ich strony klient może znieść przed tym jak wyląduje w zakładzie psychiatrycznym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe! Jeden wielki kabaret... tu nie ma co płakać.
U mnie jest status: "Wstrzymane", tylko mam jakieś dziwne wrażenie, że szybciej doczekam się statusu: "Wystąpił problem z Twoim zamówieniem" aniżeli: "Zostało wysłane" :D
Chyba lepiej zapomnieć o tym i żyć dalej, a pewnego dnia będę miał niespodziankę w postaci dodatków EK:)

Tylko jeżeli będziecie mieli zamiar wysyłać do w grudniu to poproszę przynajmniej tak na 6-go albo 24-go, przynajmniej pomyślę, że Mikołaj żyje :D:D (żarcik z tym Mikołajem)

Narka i życzę powodzenia w dalszym świeceniu oczkami:)
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momencik moi drodzy, czy nie za ostro tutaj się ktoś wypowiada. IMHO zachowujecie się jak by DP zrobiło Was w ciula i w ogóle. Śmieszne zachowanie i żenujące teksty, może wstwcie się w rolę wydawcy gry co? Wieszacie psy na RED, bo mają problemy z ek, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:15, Pavlus25 napisał:

Momencik moi drodzy, czy nie za ostro tutaj się ktoś wypowiada. IMHO zachowujecie się jak
by DP zrobiło Was w ciula i w ogóle. Śmieszne zachowanie i żenujące teksty, może wstwcie się
w rolę wydawcy gry co? Wieszacie psy na RED, bo mają problemy z ek, żenada.

A czemu mamy siebie stawiać w roli wydawcy? Zapłaciliśmy za towar, który miał być wysłany w terminie w całości, o tym że nie będzie dowiedzieliśmy się tuż przed wysyłką, wysyłka ciągnie się i ciągnie, o obiecanej rekompensacie na razie tylko piszą i w dodatku nie wiemy nić konkretnego, tylko tyle, że są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

nawiązując do informacji przekazanej przez Michała Kicińskiego, dotyczącej rekompensaty dla osób zamawiających przed premierą Edycję Kolekcjonerską gry Wiedźmin, informujemy, że w dniach od 19 do 23 listopada 2007 będziemy realizować wysyłkę pocztą polską listu z kodem aktywacyjnym bonu (w kwocie 100 PLN brutto) do wykorzystania w sklepie gram.pl. W poniedziałek również wyślemy drogą mailową informację jak skorzystać z w/w kodu bonusowego.

W sprawie jakichkolwiek pytań związanych z wysyłką wspomnianych kodów aktywacyjnych prosimy o kontakt z działem obsługi klienta sklepu gram.pl:
22 519 69 65 - Patrycja „NiKiTa7” Zdziech
22 519 69 68 - Marta „skwarka” Skwarska
22 519 69 56 - Justyna „Tiffani” Hryć

Inne sposoby kontaktu to:
formularz: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp (z potwierdzeniem otrzymania wiadomości)

Z pozdrowieniami,
zespół sklep.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to podejście Nalfein, sam omal nie zamówiłem EK, też pewnie bym się wścekał jak ten krasnoluc, ale tu doszło do tekstów o bardzo docinającym wydźwięku. No chyba, że z innymi EK tez takie jajca były wtedy zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować