Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Hmm ten kod to jakiś żart ?? oO po wpisaniu go otrzymałem informacje że kod jest zły lub już wykorzystany ;s a po próbie wpisaniu owego kodu w różnych kombinacjach zablokowano mi na 24h możliwość wpisywania kodu promocyjnego ;d.

ktoś dzwonił do DOK''u z tym kolejnym ciekawym fantem ??

Mam nadzieje że z bonem na 100zł nie będzie takich cyrków ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden i jeszcze raz... mamy przyklad profesjonalizmu CDP :P
- polowy rzeczy w wiedzminskim sklepie jeszcze nie ma, a co lepsze kąski to sie pewnie pojawią po wygaśnięciu tej zniżki ''do 50%'' :P
- niewiadomo ile znizki na jaki produkt jest :P coz, tak ciezko w newsie o tym napisac...
- zamiast kodu znizkowego dostalismy ciąg ktory pewnie mial dzialac jak generator kodow :P ale nie dziala (bo cos w formie %xxxxx[xx]% nie moze byc kodem przeciez :P)

o DOK dalej nie odpowiada co z moim plakatem, naklejką, i wybrakowaną karcianką, normalnie zenada
pzdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, przesyłka wstrzymana. Chciałbym tylko przypomnieć że Boss (Michał Kiciński) zobowiązał się, że wszystko zostanie wysłane do zeszłego piątku. Ogłosił to nie tylko na GRAM ale także w innym portalu. Prosiłbym Pana Michała o ustosunkowanie się do tej kwestii. Informacja że nie wiadomo kiedy będą wysłane dodatki zupełnie mnie nie zadowala. Za parę dni minie miesiąc od momentu kiedy miałem dostać EK. Chciałbym jeszcze dodać że 200 PLN zapłaciłem ponad 3 tygodnie temu nie otrzymując w zamian tego za co zapłaciłem. Znowu zaczyna się embargo na informacje. Dzwonienie do DOKu mija się z celem - nie mają żadnych nowych informacji. Może więc osoby bezpośrednio odpowiedzialne za ten stan rzeczy łaskawie odezwałyby się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:09, Kafar napisał:

A jaki problem miałeś z karcianką? Bo ja swojej nie rozpakowałem nie mam jak gdyż wyjechałem
;/


Brakuje jednej karty (dokladnie BAGIEN z Kart Lokacji ...) najlepsze jest to ze jeden z gramowiczow pisal ze ma 2 takie same karty :P czyli rzec można ze jedna z nich zamiast trafic do mojego pudelka poszla do niego jako bonus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśliby to kogoś interesowało, oto treść maila, którego dziś otrzymałem:

Witaj grzesioo.

Dziękujemy za zakup Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin w sklepie gram.pl.

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie komplikacje jakie zaistniały podczas realizacji zamówień. W podziękowaniu za zakup w pre-orderze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina w sklepie gram.pl chcemy przekazać Ci bonus kod dający 50% rabatu na część gadżetów do wykorzystania w "sklepiku Wiedźmińskim".

Twój kod promocyjny: <:P>

Bonus kod możesz wykorzystać do 2008-02-08

Zasady korzystania z kodów promocyjnych znajdziesz pod adresem:
http://sklep.gram.pl/bonuskod

Pozdrawiamy,
zespół sklep.gram.pl


Aha, warto chyba zaznaczyć, że zamawiałem dwa egzemplarze (numery 1920 i 24xx), a drugą ratę otrzymałem w ubiegły wtorek, bez żadnych braków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:37, grzesioo napisał:

Twój kod promocyjny: <:P>


Nie wiem czy nie będzie nowego problemu - czy twój kod też zawiera dziwne procentowe znaki?
On jest chyba uniwersalny dla każdego egz. EK "Wiedźmina" w pre-orderze i prawdopodobnie coś nie tak z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy dostaliście do EK w pierwszej przesyłce etui ochronne jak w EP? Bo go nie mam a w sumie ładnie by wyglądał w tym pudełku więc mam nadzieje że być powinien...

Edit:

strajker: Też mam te procenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:48, Irc100 napisał:

Mam pytanie. Czy dostaliście do EK w pierwszej przesyłce etui ochronne jak w EP?


Z tego co wiem i z tego co mam etui było dodawane wyłącznie w sklepie "gram.pl" i to do wersji podstawowej "Wiedźmina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:48, Irc100 napisał:

Mam pytanie. Czy dostaliście do EK w pierwszej przesyłce etui ochronne jak w EP?
Bo go nie mam a w sumie ładnie by wyglądał w tym pudełku więc mam nadzieje że być powinien...

Do EK nie było rękawów (etui)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Dostałem identycznego mail''a, co grzesioo i też mam ten kod w dziwnej formie z % na początku i na końcu, czyli tak naprawdę kodu nie mam, bo się pewnie nie wygenerował. Dobrze, że przynajmniej wszyscy mają tak samo, to nie muszę dzwonić do Bok''u, bo już na forum wszystko wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to kartonowe etui w które wsuwa się płyty i instrukcje to ja dostałem w pierwszym rzucie EK (zanim dostałem duże pudło i resztę dodatków (a plakatu nie dostałem :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:00, Czapelo napisał:

Jeśli chodzi o to kartonowe etui w które wsuwa się płyty i instrukcje to ja dostałem w pierwszym
rzucie EK (zanim dostałem duże pudło i resztę dodatków (a plakatu nie dostałem :-P )

Chodzi o takie etui które nasuwa się na to kartonowe etui w które wchodzą płyty :) Tylko w EP było takie.
Ja niestety zostałem bez EK które postanowiłem oddać dziewczynie, bo swojej EK się nie doczekała, a specjalnie zamówiła wiedzka bratu na prezent. Pisała o tym nawet. Eh no i teraz mi pozostało czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:00, Irc100 napisał:

Aha......pamiętam była "afera" :P o to....

Edit: Czapelo

Chodzi o to etui co jest w EP. Nie mogłeś go dostać bo ci z EK go nie dostawali....


Przecież wszystko jest narysowane kto co dostał:
http://www.gram.pl/upl/artykul/20071009103647.jpg

http://www.gram.pl/upl/artykul/20071011134005.jpg

Tak jak na obrazku, etui ochronne było tylko w EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wysyłacie od końca ja miałem bodajże coś koło 135 i jeszcze dodatków nie dostałem,a wysyłka dalej wstrzymana. A co do kodu to co spodziewaliście się, że dostaniecie od razu dobry, przeciez w końcu jak coś z wiedźminem jest związane musi sie nie udać. Pewnie dostaniemy dobre po upływie terminu ważności 2008-02-08 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla poprawy humoru, paczka poszła do Krakowa.

1 xxx 14/11/2007 11:27:00 Przesyłka doręczona KRK
2 Magazyn: wydanie kurierowi 14/11/2007 08:03:02 Przesyłka wychodząca z sortowni KRK
3 13/11/2007 12:35:00 Przechowanie paczki w magazynie KRK
4 12/11/2007 13:30:00 Przechowanie paczki w magazynie KRK
5 09/11/2007 12:00:00 Przechowanie paczki w magazynie KRK
6 08/11/2007 14:00:00 Przechowanie paczki w magazynie KRK
7 Linehaul: przyjęcie 07/11/2007 14:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni KRK
8 Utworzenie kwitu importowego DPD 06/11/2007 20:18:51 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1


I to jest dopiero hardcore. Ale w tym krakowskim oddziale partacze pracują :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować