Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

(...)
oba ? ja odstalem tylko ten ze znizka i czekam na odpwoeidz dok''u bo narazie w ogole mojej ek nie widzialem

C-BOOL2
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8gfg4 znizka obowizuje wsyztskie produkty z ''wiedzminskiego sklepiku''
zamawasz gadzet i jak wjedziesz w ''moj koszyk'' masz miejsce na kod wpisujesz i pojawa ci sie cene po znizce

ja nadal czekam na odpowiedz kiedy zostana wyprodukowane elementy reszty ek i wyslane do mnie ?
i mam nadzieje ze jesli w ogole kiedys je dostane to bede mial wsyztskei czesci w calosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zniżka łączy się z wirtualnymi pieniędzmi? i czy jak wpiszę kod promocyjny i nic nie zamówię to sklep potraktuje go jako wykorzystany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też dostałem dzisiaj ten kod... wkładam do koszyka smyczkę Wiedźmina i wklejam kod w odpowiednie miejsce i pisze że jest nie poprawny :D 3 razy tak spróbowałem i zablokowało mi się wpisywanie na 24 h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:04, POZNANIAK napisał:

mi tez nie dziala ... wiec sie pytam o co chodzi :O ... ;>?


Prawdopodobnie chodzi o to, że ktoś coś pomylił we wklejaniu kody do maili i zamiast kody dostałeś komendę "wklejenia kodu". Oj aż mi szkoda CD Projektu bo jak na razie mają na koncie cały szereg pomyłek. Nic, dobrze, że grę już mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ta zniżka w zasadzie lata od kiedy wspomnieli o bonie na 100zł :P Już widzę CoD4 w moich krzywych łapkach... tylko pytanie kiedy to się stanie? Sklep jest blisko i cholernie kusi...ale z drugiej strony moge mieć za ten bon.... wariuję powoli ;)

Co do kart, to te karty w pudełku z EK są.... chyba jakąś wersją beta gry karcianej albo czymś... ta co jest w sklepiku jest też bodaj w isa sprzedawana - czyli oficjalna wersja wiedźmińskiej karcianki.

ps. Aroslaw z PCLaba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:25, Morfieusz napisał:

> A jaki problem miałeś z karcianką? Bo ja swojej nie rozpakowałem nie mam jak gdyż wyjechałem

> ;/

Brakuje jednej karty (dokladnie BAGIEN z Kart Lokacji ...) najlepsze jest to ze jeden z gramowiczow
pisal ze ma 2 takie same karty :P czyli rzec można ze jedna z nich zamiast trafic do mojego
pudelka poszla do niego jako bonus :P


To mnie zmartwiłeś bo zaufałem (może znów frajer) ale cdp że już jak wszystkie elementy EK są w całości to przekrętów nie będzie. Jeszcze się okaże jak za 1 miesiąc przeczytam bestiariusz to będę miał 5 takich samych stron :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam same karty , ale po nazwie wnioskuje ze to mialy byc tylko karty a ta karcianka w sklepiku to wogole co innego:( ja dostalem 2 maile 1 na 50% z kodem -jakies procenciki i 2 mail z 30 % i z normalnym kodem nie wiem o co biega:( zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i ja, że dostałem również nieprawidłowy kod promocyjny z % na początku. Na przesyłkę też czekam.

Miejmy nadzieję, że prawidłowy kod i w końcu (nasze ukochane) dodatki kolekcjonerskie dostaniemy w tym tygodniu (12-17 listopada) :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również mail otrzymałem, ale kod zły jak wszyscy.
Może jutro będzie korekta jakaś ;).
Przydało by się oświadczenie co z plakatami, kiedy będą działające kody, jak i na co je będzie można wydać(w sklepiku wiedźminskim) i jeszcze kiedy może tam być nowy towar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu wyjaśniać skoro ostatnie parenaście postów to informacja, że kod nie działa. Ile jeszcze osób ta rewelację powtórzy? Eh, chyba najlepszy sposób na uzyskanie JAKICHKOLWIEK informacji tutaj to kliknąć napis CDP przy tym temacie. Bo posty zwykłych userów to jak zwykle nic nie wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Choć wiemy, że ciężko jest zrekompensować nadszarpnięte nerwy, czy stracony czas, pragniemy przeprosić Was w symboliczny sposób. W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry."
Naklejka jakaś by co do plakatu to takiego nie otrzymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki...

Można sie spodziewac "The Witcher 2" ?:) bo ja juz koncze 2 raz jedyneczke;P

sie znaczy tak koncze, ze mam koncowke 3 rozdzialu:P
ale pozniej to juz z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Tym razem się udało i kod prwidłowy :D to znaczy na taki wygląda bo nie testowałem.
Żeby jeszcze w sklepiku było na co ten kod wykorzystać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 08:50, dragon0506 napisał:

a ja z innej beczki...

Można sie spodziewac "The Witcher 2" ?:)


Z tego co mówił T. Bagiński w TV to ma być za 1,5 roku.

BTW. Już rozsyłają poprawne kody ze zniżką na zakupy w sklepiku Wiedźmińskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować