Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

raczej nie będzie za 1,5 roku bo na oficjalnym forum redzi dementują te plotki. Podobno są to wypowiedzi wyjęte zupełnie z kontekstu wywiadu, a oni nie maja na razie konkretnych planów co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień, przesyłka wstrzymana. Chciałbym tylko przypomnieć że Boss (Michał Kiciński) zobowiązał się, że wszystko zostanie wysłane do zeszłego piątku. Ogłosił to nie tylko na GRAM ale także w innym portalu. Prosiłbym Pana Michała o ustosunkowanie się do tej kwestii. Informacja że nie wiadomo kiedy będą wysłane dodatki zupełnie mnie nie zadowala. Za parę dni minie miesiąc od momentu kiedy miałem dostać EK. Chciałbym jeszcze dodać że 200 PLN zapłaciłem ponad 3 tygodnie temu nie otrzymując w zamian tego za co zapłaciłem. Znowu zaczyna się embargo na informacje. Dzwonienie do DOKu mija się z celem - nie mają żadnych nowych informacji. Może więc osoby bezpośrednio odpowiedzialne za ten stan rzeczy łaskawie odezwałyby się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie takich samych postów w kilku tematach i to co jakiś czas je powtarzając niewiele Ci pomoże, a czasem może nawet zaszkodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 09:49, Mychaa napisał:

Pisanie takich samych postów w kilku tematach i to co jakiś czas je powtarzając niewiele Ci
pomoże, a czasem może nawet zaszkodzić :D


Nie wiem w czym ma zaszkodzić :) Natomiast jest to jedyna w tej chwili szansa aby się coś dowiedzieć. DOK nie jest w stanie mi pomóc, więc w jednym temacie kieruję pytanie do BOSSA a w drugim do osoby która w tej chwili jest chyba odpowiedzialna za wysyłkę. Oba tematy dotyczą tej sprawy, jest to forum dystrybutora tej edycji. Mam zamiar codziennie ponawiać pytanie do momentu aż uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź. W żadnym momencie nie naruszam regulaminu forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:50, Warui napisał:

> > Kurcze, ja jeszcze nie dostałem. Inni też nie dostali?
> Właściciele EK jeszcze nie dostali. 30% zniżki dotyczy EP.
No nie. Ma nadzieję, że to żart. Nie ma to jak jeszcze nam dokopać. Oby nie okazało się tak,
że jak dostaniemy swoje kupony na zniżkę 30% to w sklepiku już nic ciekawego nie zostanie.
Jeśli masz rację to CDP znów nawala :(


Dostałem swoją. CDP jeszcze nie upadło.

Rano dzwonił też kurier z przesyłką. Ciekawe czy to paczka z resztą rzeczy czy tylko z częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 09:26, Mychaa napisał:

No! Tym razem się udało i kod prwidłowy :D to znaczy na taki wygląda bo nie testowałem.
Żeby jeszcze w sklepiku było na co ten kod wykorzystać :/


A czy ktoś nas w ogóle poinformuje na co kod działa/będzie działać? Czy mamy w ciemno kupować? No i kiedy reszta produktów się w sklepiku pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem nowy kod <nie ten z tymi %> i wklepałem go i działa. Najpradopodobniej nie jest on jednorazowy, można wykorzystać go na zakup kilku rzeczy, wadą jest jednak brak możliwości użyia WPLnów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy ktoś wie, jak to jest z tą stówką? Czy osoby, które dostały ek Wiedźmina z pre-orderu w całości ale trzy tygodnie po terminie (oczywiście bez obiecanego plakatu) też otrzymają ten bon, czy mogą sobie tylko o nim przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 10:59, Blizzard Beast napisał:

A co z tym kuponem, czy czymś tam, na 100PLN?


Mają być wysyłane od poniedziałku. Podobno...

@ ci, którzy już kupili coś w sklepiku:) Co kupiliście i jaka zniżka jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do grupy szczęśliwców którzy otrzymali EK :)

A teraz trochę info z DOK:
a) Plakaty i naklejki zostaną dosłane później. Na razie czekają na tuby.
b) Ciągle jest problem z częścią elementów i nie wiedzą kiedy EK zostanie wysłana do wszystkich czekających.
c) Rabat 30-50% dotyczy tylko rzeczy "wyprodukowanych" przez CDP. Nie obejmuje karcianki, kości i figurki.
d) Brakujące przedmioty w sklepiku pojawią się prawdopodobnie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:23, Warui napisał:

c) Rabat 30-50% dotyczy tylko rzeczy "wyprodukowanych" przez CDP. Nie obejmuje karcianki, kości
i figurki.
d) Brakujące przedmioty w sklepiku pojawią się prawdopodobnie w poniedziałek.

Pff czyli akurat to co mnie ineteresowało :/ na co mi kolejna smycz i podkładka?? Eh szkoda zdrowia.
No może na koszulkę za 25 zł jeszcze bym się zdecydował MOŻE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 11:31, Yabol_MODED napisał:

Super ten kod...Znizka niby 50 % a taka podkladka zamiast 20 teraz kosztuje 15 zeta bo blokuja
sie wplny ;/

Czyli jak to przeważnie bywa, CDP sobie z nas kpi. Mam nadzieje, ze przynajmniej ze 100zł nie dadzą ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 10:59, Paulson napisał:

Mam pytanie.
Czy ktoś wie, jak to jest z tą stówką? Czy osoby, które dostały ek Wiedźmina z pre-orderu w
całości ale trzy tygodnie po terminie (oczywiście bez obiecanego plakatu) też otrzymają ten
bon, czy mogą sobie tylko o nim przeczytać?

Wtedy nie dostaną bonu. Tylko ci co mieli rozdwojone zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:
1. Nie dostałem plakatu w paczce (to nic - nie jest mi potrzebny, chodziło mi tylko o zasadę)
2. Dostałem zniżkę do sklepu...
3. ...ale mogę sobie za nią kupić tylko plakat i jakąś niby podkładkę, bo na wszystkie inne rzeczy kod i tak nie działa.

Yeah!

To ja sobie może w empiku jednak będę robił zakupy od teraz. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie kurier przyjechał. Już mam komplecik, wszystko ładnie. Szkoda, że po obiecanym plakacie śladu nie ma.
Czyżby ten podpis na włożonej karteczce był odręczny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:23, Warui napisał:

c) Rabat 30-50% dotyczy tylko rzeczy "wyprodukowanych" przez CDP. Nie obejmuje karcianki, kości
i figurki.


lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować