Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dawać mi tu mój bon, ale migiem..! Już, teraz, natychmiast - inaczej będzie źle z wami (diaboliczny śmiech :P)!
Gdyż chciałbym już zamówić przesyłeczkę. ^^''

Btw. - Czy nie lepiej byłoby - tak jak przy 50 % obniżce na niektóre produkty z wiedźmińskiego sklepiku - wysłać mailem specjalny kod? Wszystko odbyłoby się znacznie sprawniej i szybciej.. Bez zbędnych kłopotów.. Bardzo ciekaw jestem, dlaczego właśnie tak nie postąpiono.. (być może było już o tym powiedziane w tym temacie, jednakże nie mam czasu ani chęci aby wertować przeszło 40 stron..).

Pozdrawiam Sero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może te "bony" choć ich jeszcze nikt nie widział to będą też w sklepach działać.. ot takie zwykłe bony pracownicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP, kolejny raz niestety musze powiedzieć... ŻENADA

Moje pytanie do pomocy:
"Witam Zamówiłem 2 egzemplarze Wiedźmina EK w Pre-Orderze, więc oczywiście dostane 2 bony, tak?"

I genialna odp. ;/

"Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej, która była wysłna w dwóch częściach otrzyma Pan bon 100zł.

Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami."

Ja nie wiem jak to rozumieć? W końcu 2 bony, czy jeden ;/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 23.11.2007 o 16:28, mesiu59 napisał:


Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej, która była wysłna w dwóch częściach otrzyma Pan bon 100zł.

no tak:) czytaj tekst ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2007 o 16:28, mesiu59 napisał:

I genialna odp. ;/
"Witam,
Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej, która była wysłna w dwóch częściach otrzyma Pan bon 100zł.

Ja nie wiem jak to rozumieć? W końcu 2 bony, czy jeden ;/??

Jak to nie rozumiesz? Do każej EK którą dostałeś w częściach dostaniesz bon. Dostałeś dwie EK w częściach? Więc dostaniesz dwa bony, nie trzeba tęgiego proca żeby zrozumieć jednoznaczne zdanie.
Mam nadzieję że to prawda, bo kod na zniżkę dostałem jeden mimo 2 zamówonych EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:34, Mychaa napisał:

Jak to nie rozumiesz? Do każej EK którą dostałeś w częściach dostaniesz bon. Dostałeś dwie
EK w częściach? Więc dostaniesz dwa bony, nie trzeba tęgiego proca żeby zrozumieć jednoznaczne
zdanie.
Mam nadzieję że to prawda, bo kod na zniżkę dostałem jeden mimo 2 zamówonych EK

W tym problem, ze zdanie nie jest jednoznaczne. Właśnie dlatego mam wątpliwości, bo na zniżke w sklepiku dostałem jeden kod, więc możliwe, że dostane też jeden bon. Zapytałem się czy otrzymam jeden bon czy dwa, i nie dostłem konkretnej odpowiedzi, bo w pomocy wolą wklejać przygotowane farmazony niż wysilić się na napisanie jednego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dobrze lub zapytaj rodzica, to zdanie jest jednoznaczne, jeżeli go nie rozumiesz przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze...
Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej, która była wysłna w dwóch częściach otrzyma Pan bon 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:47, Mychaa napisał:

Przeczytaj dobrze lub zapytaj rodzica, to zdanie jest jednoznaczne, jeżeli go nie rozumiesz
przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze...
Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej, która była wysłna w dwóch częściach otrzyma Pan bon 100zł.

Niby jest, ale jednak nei mam 100% pewności którą bym miał, gdyby ktoś napisał "tak, otrzyma pan 2 bony". Tak trudno to zrozumieć? I nie mów mi, żebym zapytał rodzica, bo za kilka miesięcy sam bede rodzicem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALe napisali tak, żeby zaznaczyć, że "tylko do każdej edycjo kolekcjonerskiej wysyłanej w dwóch częściach" - a więc do takiej, której pół przyszło, a pół jeszcze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewności nikt nie ma czy dostanie dwa czy jeden bon, za dużo już było niedotrzymanych obietnic. Jednak zdanie jest jednoznaczne i znaczy to samo co "tak otrzyma pan dwa bony" i przykro mi że tego nie rozumiesz.
P.S. cóż błędy się trafiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:53, Mychaa napisał:

Pewności nikt nie ma czy dostanie dwa czy jeden bon, za dużo już było niedotrzymanych obietnic.
Jednak zdanie jest jednoznaczne i znaczy to samo co "tak otrzyma pan dwa bony" i przykro
mi że tego nie rozumiesz.
P.S. cóż błędy się trafiają :D

Ja rozumiem to zdanie, ale wolałbym jak by mi ktoś napisał wprost, bym miał pewność, a nie wklejał przygotowaną formułe. Bo z przygotowanymi formułami bywa jak bywa. Zresztą zobaczymy kto miał racje jak bony dojdą ;]. Mam nadzieje, że to ty będziesz miał racje i otrzymam dwa bony ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:55, mesiu59 napisał:

Ja rozumiem to zdanie, ale wolałbym jak by mi ktoś napisał wprost, bym miał pewność, a nie
wklejał przygotowaną formułe. Bo z przygotowanymi formułami bywa jak bywa. Zresztą zobaczymy
kto miał racje jak bony dojdą ;].

Tu nie chodzi o rację, a o to ile prawdy nam mówią, czy może raczej na ile poinformowane są panie z doku.
Bo jak widać mimo wielu zapewnień że wszystkie dodatki zostaną wysłane już chyba do poprzedniego wtorku dalej niektórzy czekają :).
Ktoś wcześniej pisał że powiedzieli mu w doku że bony zostały już rozesłane (od poniedziałku do środy), a nikt jeszcze się nie pochwalił że dostał. Jeżeli to była prawda i faktycznie bony zostały wysłane w te dni to już ktoś powinien dostać, polecony priorytet idzie do 3dni. Tak więc kolejna bujda z tym że nie wiadomo czy pracownika doku czy kawał gramowicza :D

P.S dzisiaj oglądałem skrzynkę pocztową z każdej strony, ale nic nie przyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja bym się dużo pewniej czuł, gdybym dostał odp., ze dostane 2 bony, a nie wklejony text, który jest rozsyłany wszystkim osobą. Np. Zadaje pytanie, że zamówiłem Pre-Order, ale przyszedł w jednej części. i dostje odp. taką samą czyli:
"Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej, która była wysłna w dwóch częściach otrzyma Pan bon 100zł."
I teraz nie mam pewności, czy osoba która odp. na meila specjalnie dała mi tą odp. i mam się spodziewać 2 bonów, czy poprostu chodzi o niekonkretną odp.
Nie znosze jak ktoś odpowiada na moje pytanie przygotowaną formułką. Niestety dzisiaj to standard ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj wysłałem kolejny formularz do sklepu.gram.
Na porzedni nikt nie zareagował, a wysłałem go w zeszłą sobotę i nie pytam o tak "świeżą" sprawę jak wysyłka bonów, ale o coś dla mnie ważniejszego, bo zapłaconego miesiąc temu. Kiedy dostanę resztę EK? Na razie mam gierę i koszulkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:09, mesiu59 napisał:

Dlatego ja bym się dużo pewniej czuł, gdybym dostał odp., ze dostane 2 bony, a nie wklejony
text, który jest rozsyłany wszystkim osobą. Np. Zadaje pytanie, że zamówiłem Pre-Order, ale
przyszedł w jednej części. i dostje odp. taką samą czyli:
"Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej, która była wysłna w dwóch częściach otrzyma Pan bon 100zł."
I teraz nie mam pewności, czy osoba która odp. na meila specjalnie dała mi tą odp. i mam się
spodziewać 2 bonów, czy poprostu chodzi o niekonkretną odp.
Nie znosze jak ktoś odpowiada na moje pytanie przygotowaną formułką. Niestety dzisiaj to standard
;/


W takim wypadku najlepiej zadzwoń i porozmawiaj, wtedy zadasz konkretne pytanie i otrzymasz konkretną odpowiedź, a nie będziesz musiał czekać. Moim zdaniem jeśli otrzymałeś obydwie EK w ''częściach'' to dostaniesz 2 bony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 23.11.2007 o 17:09, mesiu59 napisał:

"Do każdej Edycji Kolekcjonerskiej, która była wysłna w dwóch częściach otrzyma Pan bon 100zł."


Ja w tym nie widze, nic trudnego. Jeśli zamówiłeś dwadzieścia EK Wiedźmina i wszystkie przychodziły do Ciebie na raty, dostaniesz dwadzieścia bonów. Jeśli pięć dostałeś w całości dostaniesz o pięć bonów mniej.
Wróć do mięska, zielona dieta źle wpływa na Twe zdolności intelektualne ;)

Swoją drogą w przyklejonym liście jest zaznaczone, że listy z bonem będą wysyłane 19-23. Ja za date startową biore 23, czyli powinniśmy je dostać poniedziałek - wtorek - środa. I nie ma co panikować bo jak na mnie 19 nie wypadł w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, gdyby rozumieć, że listy z bonami zostaną wysłane między 19 a 23, a nie będą wysyłane począwszy od 19 do 23, to faktycznie dopiero dzisiaj posłali wszystkie. No więc w poniedziałek można się spodziewać.
Ale dla czego nadal nie wysyłają EK, i dla czego robią to w dziwnej kolejności? Bo gdyby jeszcze robili to po kolei, ale jak ludzie za mną też już mają EK, to co najmniej dziwne... oni są lepsi, czy ja gorszy ? Czy po prostu mój egzemplarz przejechał w magazynie jakiś pan w sztaplarce i po prostu trzeba było go dodrukować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować