Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Ale to jest dramat z tego całego GRAM.PL i CDP

Laki.men tak miałeś dostać duży plakat jak go nie masz zgłoś sprawe do idealnego :D DOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:01, YarpenZirgin napisał:

DoK zasługuje na powyrywanie nóg z dupy, zdarzyło wam się dostać odpowiedź na wysłanego do
nich maila?


Dlatego lepiej dzwonić niż wysyłać maile i liczyć na szybką odpowiedz. Ja to praktykuje i jak na razie załatwiłem wszystko co potrzebowałem załatwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kur** dalej czekam i na dodatki do EK, plakat i nalepkę oraz ten je**** bon :/, który pewnie zostanie znowu opóźniony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:01, YarpenZirgin napisał:

DoK zasługuje na powyrywanie nóg z dupy, zdarzyło wam się dostać odpowiedź na wysłanego do
nich maila?

Ode mnie na wszystkie odpowiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:22, baraborek napisał:

Ode mnie na wszystkie odpowiedzieli...


A ode mnie tylko na 1 ale to dopiero jak wysłałem kilka takich samych i czekałem z 2 tygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto odp. z DOKu

"Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Niestety nie ma możliwości łączenia promocji, czyli nie będzie można połączyć wPLN z bonem o wartości 100 zł.

Wysyłka bonuskodów niestety uległa opóźnieniu. Kody te zostaną wysłane, poprzez pocztę polską listem poleconym, w dniu jutrzejszym.

Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami."

Czyli to nie jest bon na 100zł, tylko mniej. Ale kaszana. Kaszana, kaszana i jeszcze raz kaszana ;/.
wPLN to promocja? PROMOCJA? ROTFL
A wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w pewnym sensie jest to promocja, gdyż kupując jedną grę, masz jednocześnie zniżkę na inna. A czy na tym właśnie nie polega promocja?

A co do bonów: skoro zostaną wysłane jutro poleconym, to i tak większość dostanie go w następnym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, ratowanie się przed zbyt wysokimi stratami. W ten sposób sobie kupię Hellgate London nie za 19,90 (119,90-100), a za 39(139 cena sugerowana). Tylko jaki NORMALNY sklep internetowy sprzedaje Hellgate w cenie sugerowanej, nie obnizajac ceny chociaz o pare zlotych?

Już po prostu dajcie te kody i wsadźcie sobie wplny w nos >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:05, Marko Pele napisał:

> DoK zasługuje na powyrywanie nóg z dupy, zdarzyło wam się dostać odpowiedź na wysłanego
do
> nich maila?

Dlatego lepiej dzwonić niż wysyłać maile i liczyć na szybką odpowiedz. Ja to praktykuje i jak
na razie załatwiłem wszystko co potrzebowałem załatwić. :)



Tak, tak... Nie ma to jak mieć wybór...Podają dwie opcje ale działa tylko jedna?
Sam już nie wiem czy mogę wybrac formę kontaktu, czy nie mogę?
Bo jeżeli nie mogę, to niech usuną (sprawiający problemy) formularz internetowy, bo nijak nie da się go traktować jako alternatywną forme kontaktu i zostawią tylko namiary telefoniczne...

Sam czekam na odpowiedź na dwa, wysłane w tygodniowym odstępie, maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:11, greenape napisał:

Nie dostałem plakatu (oprócz tej dwustronnej mapki) do EK. Gdzie powinienem się zgłosić?



Ja dostałem tylko grę i koszulkę... i myślę, że powinniśmy zgłosić się do lekarza, bo zapłaciliśmy 200 peelenów jak ostatni naiwniacy...

Ciągle wszyscy piszą o tych bonach. Rozumiem to i nie przeczę, że też na niego czekam (w końcu mieć bon na 100 zl i nie mieć bonu na 100 zl, to w sumie 200 zl).
Frapuje mnie co innego: Czy tylko ja myślę, że gratisowy bon to taka niespodzianka spadająca z nieba, która fajnie,że jest, ale nic by się nie stało gdyby nie było (bo przecież M. Kiciński wcale nie musiał bonu obiecywać)? Czy tylko ja uważam, że bardziej niepokojące jest to, że wielu z nas nie ma, nie jakiegoś obiecanego bonu, ale czegoś co im się prawnie należy, czyli pełnej EK, za którą zapłaciliśmy miesiąc temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kpina, kpina i jeszcze raz kpina.

Wysłałem maila do DOKu z zapytaniem czy zniżka na produkty ze sklepiku wiedźmińskiego obejmuje jeden produkt, czy kilka produktów przy jednym zamówieniu. Przy okazji dowiedziałem się jednej rzeczy, o której wcześniej nie słyszałem (nie wiem, jak reszta). Oto, jaką dostałem odpowiedź.

Rabat zniżkowy do sklepu wiedźminowskiego można wykorzystać tylko jednarozowa przy jednym zamówieniu.

Produkty nie objete zniżką to kości, figurka oraz karcianka.


Kości, figurka, karcianka. Czyli to, co większość pewnie planowała zakupić...

@Mistic: a doliczyłeś do tego koszt przesyłki jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:05, Marko Pele napisał:

> DoK zasługuje na powyrywanie nóg z dupy, zdarzyło wam się dostać odpowiedź na wysłanego
do
> nich maila?

Dlatego lepiej dzwonić niż wysyłać maile i liczyć na szybką odpowiedz. Ja to praktykuje i jak
na razie załatwiłem wszystko co potrzebowałem załatwić. :)



nie chciałbym tutaj przeasdzać mówiąc o lekceważeniu klienta... ale tak to wygląda. Jak zresztą cała heca z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:35, przemciuf napisał:

Ale karcianka chyba była w "wyposażeniu" EK? Tzn. powinna być, bo ja jej jeszcze nie mam...


Karcianka z EK to zupełnie inna gra niż ta sprzedawana w sklepie. Ta z EK ma tylko 55 kart i jest to gra dla dwóch osób. Gra ze sklepu to chyba ponad 100 kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:30, hippolitos napisał:

@Mistic: a doliczyłeś do tego koszt przesyłki jeszcze?


Próbuje tak ułożyć zamówienia, żeby zapłacić tylko raz za przesyłkę przy dwóch kodach. Czytaj : jedno zamówienie na >150zł, a drugie na niższą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:30, hippolitos napisał:

Kpina, kpina i jeszcze raz kpina.

Wysłałem maila do DOKu z zapytaniem czy zniżka na produkty ze sklepiku wiedźmińskiego obejmuje
jeden produkt, czy kilka produktów przy jednym zamówieniu. Przy okazji dowiedziałem się jednej
rzeczy, o której wcześniej nie słyszałem (nie wiem, jak reszta). Oto, jaką dostałem odpowiedź.

Rabat zniżkowy do sklepu wiedźminowskiego można wykorzystać tylko jednarozowa przy jednym
zamówieniu.

Produkty nie objete zniżką to kości, figurka oraz karcianka.


Kości, figurka, karcianka. Czyli to, co większość pewnie planowała zakupić...

@Mistic: a doliczyłeś do tego koszt przesyłki jeszcze?


Czyli zniżka na produkty z wiedźmińskiego sklepu poza produktami z wiedźmińskiego sklepu... no to teraz wiadomo gdzie nasze 100 złotych między innymi jest.
w trójmieście ostatnio listy idą ponad dwa tygodnie na drugi koniec ulicy, więc bon do 15 może dojdzie, może nie, ale na święta chyba brackiemu prezentu nie zrobię - a bynajmniej nie dzięki gram.pl. Gratzy wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:45, mesiu59 napisał:

..."Niestety nie ma możliwości łączenia promocji, czyli nie będzie można połączyć wPLN z bonem
o wartości 100 zł.
Wysyłka bonuskodów niestety uległa opóźnieniu. Kody te zostaną wysłane, poprzez pocztę polską
listem poleconym, w dniu jutrzejszym."...

Czyli to nie jest bon na 100zł, tylko mniej. Ale kaszana. Kaszana, kaszana i jeszcze raz kaszana
;/.
wPLN to promocja? PROMOCJA? ROTFL
A wy co myślicie?


"Komedii" widzę ciąg dalszy, czyli jednak dobrze oceniałem, ze CDP porządną i poważną firmą nie jest. Rekompensata promocją? Co za pokrętne i przewrotne rozumowanie. Gratuluję obłudy!
Jednak CDP cofa sie nadal i nie omieszkam o tym co wyprawia wspominać przy dowolnej okazji podczas rozmów ze znajomymi, czy kimkolwiek będzie okazja.
A nad zniesieniem embarga będzie trzeba się zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować