Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 13:52, tuna napisał:

> List polecony.

A tylko polecony, czy polecony PRIORYTET??:>
no to dość zasadnicza różnica :) Priorytet może dojśc jutro, a polecony zwylky w następnym
tygodniu :)


przecież zostało napisane Polecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 13:54, Kafar napisał:

przecież zostało napisane Polecony.


ale czy PRIORYTET :) bo, (chyba się powtórzę) Priorytet może dojśc jutro, a polecony zwylky w następnym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, panie moderatorze, za odwagę i wypowiadanie się. Mam pytanie: Czy bony zostały wysłane do wszystkich ludzi na raz, czy stopniowo? Bo jeśli wszystkie hurtem, to nie jest dziwne, że są opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 13:56, tuna napisał:

> przecież zostało napisane Polecony.

ale czy PRIORYTET :) bo, (chyba się powtórzę) Priorytet może dojśc jutro, a polecony zwylky
w następnym tygodniu :)


No właśnie podejrzewam, ze względu na wzmiankę o przyszłym tygodniu, że zwykły. Mimo, że wcześniej były zapowiedzi, że pójdzie priorytetem. Jeśli jestem w błędzie, to proszę mnie z niego wyprowadzić. Jeśli nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wg. mnie nie jest wina gram, że nadal nie ma EK, gdyż choćby moja paczka, przez 2 tygodnie wożona była teoretycznie do mnie, ale ze słabym skutkiem a potem magazynowana, aż zadzwoniłem kilkanaście razy karząc im z nią przyjechać. poskutkowało. a nie słyszałem o brakach w materiałach do EK...

@Johny Bravo

Dnia 28.11.2007 o 08:45, gnysek napisał:

Witam,
W związku /.../

bardzo miło słyszeć w końcu dobrą wiadomość ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:29, Johnny Bravo napisał:

Witam,

W związku z dużym niezadowoleniem naszych klientów, postanowiliśmy że przy wykorzystaniu bonu
100 będzie można wykorzystać wPLNy.

Jeżeli chodzi o kwestię wysyłki wspomnianych bonów, to zostały one w dniu dzisiejszym przekazane
poczcie polskiej. Osoby, które otrzymały edycję kolekcjonerską w dwóch częściach powinny otrzymać
list do końca przyszłego tygodnia.

Pozdrawiam,
Igor


A kto zamowil 2 edycje kolekcjonerskie dostanie 2 bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:21, bigsmoke177 napisał:

A kto zamowil 2 edycje kolekcjonerskie dostanie 2 bony?


Tak, czytaj uważnie wcześniejsze posty.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2007 o 10:29, Johnny Bravo napisał:


Osoby, które otrzymały edycję kolekcjonerską w dwóch częściach powinny otrzymać
list do końca przyszłego tygodnia.


A te osoby, które NIE otrzymały jeszcze 2 części EK Wiedźmina, to jeszcze sobie trochę poczekają?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 16:38, baraborek napisał:

A te osoby, które NIE otrzymały jeszcze 2 części EK Wiedźmina, to jeszcze sobie trochę poczekają??
:/


dlaczego? bony są wysyłane niezależnie od EK, więc jeśli ją kupiłeś CDP wie o tym i bez względu na to czy ją dostałeś czy nie, bony wyślą. tak moim zdaniem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uff, w końcu coś drgnęło.
Z tego co widzę wynika, że kiedy byłem w pracy mieliśmy niebieskiego na linii (brawo- w końcu ktoś się odważył)
No i w końcu, po próbach znalezienia odpowiedzi na pytanie "gdzie jest reszta mojej EK?", DOK sie do mnie odezwał:

"Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Niestety otrzymaliśmy od produkcji informację, że nie otrzymamy wszystkich elementów z powodu problemów technicznych. Na obecną chwilę nie uzyskaliśmy konkretnej informacji kiedy moglibyśmy spodziewać się ostatniej dostawy.

Jeżeli uzyskamy jakiekolwiek informacje poinformujemy Pana o tym droga mailową. Prawdopodobnie do końca tygodnia powinniśmy otrzymać na ten temat jakąś wiadomość.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami."


Niby nic konkretnego,ale w końcu, po niemal dwóch tygodniach potwierdzili,że wiedzą o moim istnieniu i nie olewają mojego (chociaż w sumie także ich) zmartwienia.

Ludzie bardzo nie lubią gdy się ich ignoruje, a ja przecież "ludziem" jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:25, dgfh napisał:

Ja też to dostałem. Po prostu każdemu wysyłają to samo :/.



Ok, każdemu to samo- ale w końcu coś.
Nie podniecam się tą odpowiedzią, bo jak pisałem- nie ma w niej żadnych konkretów. Ale biorąc pod uwagę fakt, że aż do dzis nikt nie raczył mi odpowiedzieć... lepszy rydz niż wróbel na dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:21, Tieru napisał:

Powiedzcie mi czy trzeba napisać do gram.pl żeby mi prysłali plakat ktorego nie miałem w
EK?


lepiej zadzwonić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy jeśli ktoś otrzyma 2 bony to będzie można je "łączyć"? Tzn. powiedzmy w sklepie jest coś za 250 złotych, czy będzie możliwość użycia 2 bonów i dopłata 50 złotych czy nie ma szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:25, dgfh napisał:

Ja też to dostałem. Po prostu każdemu wysyłają to samo :/.

raczej nie każdemu, bo ja nie dostałem. ani maila, ani bonu, ani przede wszystkim EK nie widać na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie dostałem mimo że czekam na EK, ale widać znowu coś nawaliło. Naprawdę czy głupi mail z przeprosinami i wyjaśnieniem to tak wiele ? Muszę się dowiadywać tego z forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi do głowy pewna, szalona myśl:
Nie sądzicie, że CDP zrobiło pewien ukłon w stronę posiadaczy poczciwych, wysłużonych blaszaków?
Pamiętam, że przed premierą Wiedźmina wiele osób wypowiadało się w stylu: "Bardzo chciałbym mieć tę grę, ale nie staję w szranki o EK, bo mój pecet i tak nie udźwignie wymagań".
A trzeba było walczyć i wieszać serwery wraz z tymi, którzy mają trochę nowsze maszyny- jak się okazuje była spora szansa na to, że zanim otrzymacie pełną EK Wasze blaszaki siłą rzeczy podołają grze ( w końcu conajmniej raz na parę lat coś tam się zmienia w podzespołach komputera).

Nie, nie... to naprawdę szalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować