Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 14:28, domi8 napisał:

To mam najpierw kupić żeton na wysyłkę, wykorzystać bon i potem jeszcze zaznaczyć wykorzystanie
żetonu czy nie?
Kurcze zgłupiałem już a nie chcę żadnych niedomówień

Dodajesz do koszyka co chcesz. Kupujesz żeton, wpisuejsz kod zniżkowy i zamawiasz :). Powinno być OK :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok jest dobrze, wykorzystałem żeton. Przy odbiorze zapłacę 86 zł. Jestem zadowolony, teraz pozostaje mi tylko czekać na myszkę <1-5dni i będzie u nich>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdynia, bon otrzymany.

Teraz słuchajcie, gramowicze zainteresowani plakatem. Romawiałem z panią z DOKu która powiedziała że ich wysyłka to będzie za około 2 tygodnie (choć prawdopodobnie się to jeszcze opoźni) gdyż trochę potrwa ich produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kur... Fajnie. Jakoś mi bon nie chce zadziałać. Za pierwszym razem wpisałem w to pole kodu promocyjnego... obok był button "aktywuj". Nie naciskałem. W mejlu nic o tym nie było. Nie działa. No cóż. Widocznie trzeba najpierw aktywować, więc tym razem wpisałem i aktywowałem - też nie działa. Świetnie.

mesiu59:
Jest tak jak mówiłem. Dzowniłem przed chwilą do obsługi klijenta i właśnie usłyszałem, że bonami nie da się płacić za zamówienia Pre-Oder.

Lol! Czyli żeby zamówić Girsy będę musiał czekać do 11 czy któregoś tam?! Heh. Nawet śmieszne. CDP właśnie popełniło samobójstwo na moich oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, bon dostałem! Co tam bon, jaki list dołączyli! Ja nawet nie wiedziałem, że się aż tak gniewam... ale spoko, przeprosiny przyjęte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:54, Ballackinho napisał:

mesiu59:
Jest tak jak mówiłem. Dzowniłem przed chwilą do obsługi klijenta i właśnie usłyszałem, że bonami
nie da się płacić za zamówienia Pre-Oder.

Lol! Czyli żeby zamówić Girsy będę musiał czekać do 11 czy któregoś tam?! Heh. Nawet śmieszne.
CDP właśnie popełniło samobójstwo na moich oczach...

Niestety na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni naprawdę są śmieszni, coraz bardziej i bardziej pogłębiają się w swoich durnych decyzjach. Nie mogę zamówić gry w PRE-ORDERZE. TO SĄ JAKIEŚ ŻARTY. Nigdzie w regulaminie nie ma słowa na temat gier w pre-orderze, a tu proszę KRETYŃSKA NIESPODZIANKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:07, Saqool napisał:

Oni naprawdę są śmieszni, coraz bardziej i bardziej pogłębiają się w swoich durnych decyzjach.
Nie mogę zamówić gry w PRE-ORDERZE. TO SĄ JAKIEŚ ŻARTY. Nigdzie w regulaminie nie ma słowa
na temat gier w pre-orderze, a tu proszę KRETYŃSKA NIESPODZIANKA.

Spokojnie kolego ;).

Fakt, że niespodzianka jest bardzo niemiła, zwłaszcza gdy było zapowiedziane, że bon będzie można wykorzystać na wszystkie produkty dostępne w sklepie gram.pl.
Skoro Pre-Order jest dostępny to całkowicie nie rozumiem czemu nie można użyć bonu. Trudno.
Kolejny nielogiczne utrudnienie, takie jak to, ze trzeba składać 2 zamówienia by wykorzystać 2 bony.

Ja mimo wszsytko jestem zadowolony z bonów, ale CDP niepotrzebnie komplikuje sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:09, mesiu59 napisał:

> Oni naprawdę są śmieszni, coraz bardziej i bardziej pogłębiają się w swoich durnych decyzjach.

> Nie mogę zamówić gry w PRE-ORDERZE. TO SĄ JAKIEŚ ŻARTY. Nigdzie w regulaminie nie ma słowa

> na temat gier w pre-orderze, a tu proszę KRETYŃSKA NIESPODZIANKA.
Spokojnie kolego ;).

Fakt, że niespodzianka jest bardzo niemiła, zwłaszcza gdy było zapowiedziane, że bon będzie
można wykorzystać na wszystkie produkty dostępne w sklepie gram.pl.
Skoro Pre-Order jest dostępny to całkowicie nie rozumiem czemu nie można użyć bonu. Trudno.
Kolejny nielogiczne utrudnienie, takie jak to, ze trzeba składać 2 zamówienia by wykorzystać
2 bony.

Ja mimo wszsytko jestem zadowolony z bonów, ale CDP niepotrzebnie komplikuje sprawe.



Tylko że np przy 700 sztukach EK Unreal T III, to po premierze mogę się już nie załapać. I w tym właśnie jest ból i wkurzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to co piszecie ... to aż mnie mdli ... Czy wam można dogodzić w ogóle ??!! Ludzie Cieszcie je że dostaliście bony !! Mogli nas olać na pełnej linii !! Ale tego nie zrobili .... echhh ludzie i ludziska .... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:13, Irexus napisał:

Jak czytam to co piszecie ... to aż mnie mdli ... Czy wam można dogodzić w ogóle ??!! Ludzie
Cieszcie je że dostaliście bony !! Mogli nas olać na pełnej linii !! Ale tego nie zrobili ....
echhh ludzie i ludziska .... brrrr


Nie mogli nas olać i już to wyjaśniałem na tym forum, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo to sorry ... :P Ale wiesz ... inne firmy robią klientów w balona dosyć częściej niż CDP ... Przynajmniej ja juz nigdy nie zaufam Cenedze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:13, Irexus napisał:

Czy wam można dogodzić w ogóle ??!


Owszem, i nawet CAŁKOWICIE ZA DARMO zdradzę tajemnicę jak:

Bierzesz grę XYZ. Zapowiadasz jej premierę na 30.V. Wydajesz wersję podstawową za 99.90 i kolekcjonerską (koszulka itp) za 129.90. NIE przekładasz premiery. NIE okłamujesz ludzi co do ilości egzemplarzy kolekcjonerki. NIE udostępniasz elementów EK poza EK. NIE sprzedajesz EK w sklepach zanim nie dostarczysz jej osobom, które zamówiły ją przed premierą. NIE obiecujesz, że to się już więcej nie powtórzy, a następnie przekładasz premiery kolejnych gier. I, co najważniejsze, NIE olewasz klientów.

Recepta na "dogodzenie" graczom, jak widać, jest prosta jak budowa cepa bojowego. I, co ciekawe, pasuje do każdej gry. Zrzekam się też wszelkich praw autorskich do niej, bardzo chętnie przekażę je CD Projektowi, byle tylko z tej recepty korzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:09, Irexus napisał:

Bon juz wykorzystałem do ostatniej złotówki ;] prezent dla brata na mikołaja będę miał praktycznie
za free ;]


Mogłeś zapłacić też za przesyłkę ? Czy tylko za grę/gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że z tą płatnością z pre-ordery to sprawa organizacyjna, wystarczyła konkretna decyzja i by było. Ale ludzie nie popadajcie też w przesade 100 zeta na gierkę/gierki to jest sporo a dużo ludzi reaguje na zasadzie:

NIENAWIDZE CDP co to za głupia firma nie ma jeszcze mojego bonu/plakatu

a potem kiedy już jest wszystko
Uff, mam nareszczie! mam! już się nie gniewam CDP, wszystko w porządku.

Nie mówie że wszyscy tak reagują ale sporo ludzi, wystarczy sobie ten temat przeczytać. Mnie osobiście coś takiego wkurza jeszcze bardziej niż brak czegoś tam w zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:25, Robson47 napisał:

Faktem jest że z tą płatnością z pre-ordery to sprawa organizacyjna, wystarczyła konkretna
decyzja i by było. Ale ludzie nie popadajcie też w przesade 100 zeta na gierkę/gierki to jest
sporo a dużo ludzi reaguje na zasadzie:

NIENAWIDZE CDP co to za głupia firma nie ma jeszcze mojego bonu/plakatu

a potem kiedy już jest wszystko
Uff, mam nareszczie! mam! już się nie gniewam CDP, wszystko w porządku.

Nie mówie że wszyscy tak reagują ale sporo ludzi, wystarczy sobie ten temat przeczytać. Mnie
osobiście coś takiego wkurza jeszcze bardziej niż brak czegoś tam w zamówieniu.


To fakt, CDP zawaliło na całej drodze z informowaniem klientów o przesunięciach, o tym co dostaną a czego nie. I nawet teraz dochodząc do rekompensaty, także nie ma jasnych w 100 % zasad.
Tak się nie robi w poważnych firmach, bo po prostu firmy nie mogą sobie pozwalać na straty chociażby jednego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł listonosz z listem od CDP. Odbieram, otwieram kopertę, wyjmuję kartkę z bonem. :) Muszę Was pochwalić. Bon doszedł b. szybko, do tego jest fajne wydrukowany. Radość byłaby jeszcze większa, gdybym miał już w domu drugą część edycji kolekcjonerskiej. :/ Ale ogółem wyszliście u mnie na plus. :) Kończę i "lecę" do sklepu gram.pl wybierać grę/gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no racja, ładnie to wygląda. bardziej jak typowy list z przeprosinami. ale to lepiej
a mi doszło w piątek rano, jeszcze szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować