Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 17:29, pitors89 napisał:

Czyli nie mogę anulować zamówienia, w którym wykorzytałem bon nie tracąc go? Dzwoniłem do CDP
i nikt nie odbiera... Proszę o ostateczną odpowiedź.


DOK działa od 9.00 do 17.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem maila o takiej treści:

Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Uprzejmie informuje, że bon o wartości 100 zł można wykorzystać zamawiając gry aktualnie dostępne w naszym sklepie (bon nie dotyczy gier zamawianych w pre-orderze). Jedynym wyjściem jest anulowanie zamówienia nr *** i ponowne złożenie kiedy obie gry będą dostępne w sprzedaży, wówczas będzie Pan mógł wykorzystać bon 100 zł.


Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami.

Pozdrawiam

Patrycja Zdziech

Konsultant Działu Obsługi Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:40, Soobcik napisał:

kurcze dostalismy bony, a tu nagle nie ma gier na składzie :/


No bo wszyscy sie rzucili i chca wykorzystac swoje bony. Prawde mowiac - nie wiem na co wykorzystac swoj. Zastanawiam sie czy za niego kupic prezenty dla rodziny czy tez moze kupic sobie dodatek do Medieval II: Total War. Zebym mial tylko takie problemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Wiadomość dnia :) Kolejny zgrzyt i "wtopa" CDP. Byłem zapewniany przez dwie panie z BOK`u że kod zniżkowy wykorzysta tylko posiadacz konta na gram.pl który kupił EK.
Przypominam że ja kupiłem EK na allegro i od uczciwego sprzedawcy otrzymałem ten kod (przyszedł do niego mimo że ja figurowałem w CDP jako odbiorca). I teraz rewelacja: KOD ZADZIAŁAŁ NA MOIM KONCIE!!! Rewelacje jednym słowem ale czemu pracownicy BOK`u (dwie osoby) nie są dokładnie poinformowani w tej sprawie? Czemu musiałem mieć przez to nerwówkę do ostatniej chwili (do czasu aż zobaczyłem zniżkę na moim zamówieniu)? Po prostu "brawo" CDP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he to wszystko już mine nawet nie denerwuje tylko bawi: CDP przypomina mi bohatera tragicznego greckiego dramatu: cokolwiek nie zrobi, to zrobi źle i wystawia się na jeszcze większe pośmiewisko. Zawalili wiedźmina, to dali bon. Dali bon, to wszyscy z nich piali nawet to potrafili opóźnić. W końcu doszło, to nawet pre-orderów nie można kupić, termin do wykorzystania to miesiąc a już dzisiaj pokończyły się fajne gry i niektórzy pewnie nawet nie będą mogli zamówić sobie CoD4 bo nie uzupełnią zapasów aż bony nie wygasną. Fajny cyrk na kółkach :D Zdecydowanie, bon był ostatnim zakupem tutaj.
Cenega wraca do łask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby zamawiające z bonów są gorzej traktowane? Wczoraj o 16 zamówiłem Medievala 2 Ek i FEAR, a przesyłka wciąż jest przygotowywana. Nie chodzi mi o to, żeby się czepiać, ale w piątek w nocy wyjeżdżam a chciałbym to sam odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :). Czyli jednak można anulować zamówienie i później znów wykorzystać bon 100zł. A tak swoją drogą to już jest dostępna Razer Diamondback 3G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniżej podstawowe informacji na temat bonu:
*Bon może zostać użyty tylko w jednym zamówieniu
(nie ma możliwości rozdzielania 100 złotych na dwa i więcej zamówienia)
*W jednym zamówieniu można użyć tylko jednego bonu
*Bon umożliwia pokrycie całej kwoty zamówienia lub jego części
(różnicę należy dopłacić z własnych pieniędzy)
*Bon nie wpływa na ilość wplnów wykorzystanych w zamówieniu. W jednym zamówieniu można korzystać z wirtualnych pieniędzy i z bonu
*Bonu 100 zł nie można łączyć z innymi bonus kodami (np. ze zniżką do sklepiku wiedźmińskiego)
*Bon nie podlega wymianie na gotówkę
*Towary zakupione przy wykorzystaniu bonu nie podlegają zwrotowi
*Bon należy wykorzystać do końca tego roku (31.12.2007), po tym okresie traci on swoją ważność

Pokarzcie mi gdzie w tej informacji pisze że nie można zamawiać Pre_Ordera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:07, Zebek napisał:

a jaka podkladke kupiles???

i czy to znaczy ze nie bedzie dozywotniej gwarancji???


wiedźmiński mousepad ale spróbuje jeszcze pod inną myszkę nie mam pojęcia dlaczego moja myszka się tnie na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:13, Vangel napisał:

He he to wszystko już mine nawet nie denerwuje tylko bawi: CDP przypomina mi bohatera tragicznego
greckiego dramatu: cokolwiek nie zrobi, to zrobi źle i wystawia się na jeszcze większe pośmiewisko.
Zawalili wiedźmina, to dali bon. Dali bon, to wszyscy z nich piali nawet to potrafili opóźnić.
W końcu doszło, to nawet pre-orderów nie można kupić, termin do wykorzystania to miesiąc a
już dzisiaj pokończyły się fajne gry i niektórzy pewnie nawet nie będą mogli zamówić sobie
CoD4 bo nie uzupełnią zapasów aż bony nie wygasną. Fajny cyrk na kółkach :D Zdecydowanie, bon
był ostatnim zakupem tutaj.
Cenega wraca do łask.

Właśnie tak sobie obserwuję ten wielomiesięczny cyrk i się zastanawiam, czy oni aby są poważni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 21:13, Sk3poL napisał:

(...)
Pokarzcie mi gdzie w tej informacji pisze że nie można zamawiać Pre_Ordera

Dokładnie, pre-order to też jedna z ofert sklepu gram.pl.
CDP doprawdy nie potrafi zachować twarzy, tylko szukają jakby tu się wywinąć i udać skruszonego (dając bon) a przy tym nie stracić (ograniczając ofertę, która miała być nieograniczona)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis dostępny :D
Widzę że Orange Box: "Dostępność: towar dostępny, na wyczerpaniu (mniej niz 10 szt.)"
a wczoraj było jeszcze "Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)"
Szybko schodzi, sam zamówiłem 1 Box ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam czasem baaardzo ciezko dogodzic. Mozecie sobie kupic dowolna gre ze sklepu w cenie do 100 PLN a wy jeszcze narzekacie, ze nie mozna zamowic pre-ordera. :/ Jak juz wspominalem mam zupelnie inny problem - jaka gre sobie wybrac i wymienic na kupon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może już wcześniej padło, wiec z góry przepraszam.
Właśnie próbowałem skorzystać ze swojego kodu i dopiero teraz dowiedziałem się, że pre-orderów nie obejmuje, w każdym razie próbowałem go aktywować i nie wyszło. Robiłem to kilka razy i nic. Próbowałem robić spacje przy myślnikach i wtedy wyskoczył mi napis że kod jest błędny lub wykorzystany, z kolei wpisując go jak na kuponie nie dzieje sie dosłownie nic. I tu pytanie czy wrzucając do koszyka coś co nie jest w pre-orderze kod zadziała? W sumie jeżeli tak to wolałbym poczekać do 10 i wtedy go aktywować, gdy wszystko będzie dostępne. ;/
Może troszeczkę chaotycznie to przedstawiłem, ale prosiłbym o odpowiedz, z góry dzięki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:02, Wojman napisał:

Wam czasem baaardzo ciezko dogodzic. Mozecie sobie kupic dowolna gre ze sklepu w cenie do 100
PLN a wy jeszcze narzekacie, ze nie mozna zamowic pre-ordera. :/ Jak juz wspominalem mam zupelnie
inny problem - jaka gre sobie wybrac i wymienic na kupon.


Eee...?
Za 100zł? A Allegro - gry po dwóch miesiącach od premiery można kupić za 65% ceny premierowej. A premierówki zazwyczaj są tańsze o 5-10zł...

Co do tego co masz wybrać - czemu nie wybierzesz i tego i tego i nie dołożysz z własnej kieszeni? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już doczytałem co chciałem wiedzieć na wcześniejszych stronach, przepraszam za kłopot, ale swoją drogą o ograniczeniach nałożonych na pre-ordery powinno być wiadomo od początku. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować