Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 23:02, Wojman napisał:

Wam czasem baaardzo ciezko dogodzic. Mozecie sobie kupic dowolna gre ze sklepu w cenie do 100
PLN a wy jeszcze narzekacie, ze nie mozna zamowic pre-ordera. :/ Jak juz wspominalem mam zupelnie
inny problem - jaka gre sobie wybrac i wymienic na kupon.

królik bystrzak jeszcze został, barbie i simsy też się pewnie znajdą. za parę dni pewnie i tego zabraknie, a nowe dostawy dopiero po nowym roku. a tak przy okazji to apeluję do CDP o przesunięcie premier UT3 i GoW na styczeń, to bardzo poprawi wizerunek firmy :P ale cieszmy się z bonów, wszak mogły być problemy z drukiem listów i adresowaniem kopert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:02, Wojman napisał:

Wam czasem baaardzo ciezko dogodzic. Mozecie sobie kupic dowolna gre ze sklepu w cenie do 100
PLN a wy jeszcze narzekacie, ze nie mozna zamowic pre-ordera. :/ Jak juz wspominalem mam zupelnie
inny problem - jaka gre sobie wybrac i wymienic na kupon.


Wiesz jak to jest dać komuś palec to chce całą ręke ;).
Fakt faktem powinno być coś wspomniane że nie można będzie kupić gier z pre-ordera.
Mnie osobiście na tym nie zależało bo i tak chciałem Orange Box, ale informacja powinna być wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 00:28, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

ba, jak dojdzie w piatek, to na pewno bede mogl cos ciekawego zamowic w sklepie.gram.pl :).


zależy co jest dla Ciebie ciekawe ;)
a to kiedy dostaniesz to już zależy tylko od poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:02, Wojman napisał:

Wam czasem baaardzo ciezko dogodzic. Mozecie sobie kupic dowolna gre ze sklepu w cenie do 100
PLN a wy jeszcze narzekacie, ze nie mozna zamowic pre-ordera. :/ Jak juz wspominalem mam zupelnie
inny problem - jaka gre sobie wybrac i wymienic na kupon.



No tylko to że to co jest dostępne już mam!!! Interesuje mnie narzazie tylko GOW ewentualnie UT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trudach jakie miałem aby się skomunikować z osobą która ma mój drugi kod (bądźcie przeklęci za to durne wysyłanie) zamówiłem Swój pierwszy produkt. Teraz czekam na jakiś drugi aby sprawdzić czy można dwa kody na jedno konto użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:26, Phil von Roden napisał:

Czeka ktoś jeszcze na drugą częsk EK, czy tylko ja już zostałem?


Jeszcze trochę osób czeka, np. ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moją paczkę już pakują :P ale do jutra chyba nie dojdzie :P nie mniej, przed świętami będzie.

btw. a te naklejki, co niby miały być, to duże były? czy nie ma sensu zawracać sobie gitary ? i zniżka 50% do sklepiku to była na mejla wysyłana, czy jak ? bo obu tych rzeczy nie mam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naklejka nieduża - jak z CD Action? (nie pamiętam gdzie dawali)
Kod do sklepiku na maila - w tej sprawie z DOK należy się skontaktować.
Najlepiej telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem Orange Box''a za ten bon 100 zł. Przyszedł dzisiaj ale nie ma nic coby zarejestrować na gram.pl, żadnego kodu itp.
Pytanie- czy tak jest z Orange''m, czy tak jest z zamówieniami za bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:26, Phil von Roden napisał:

Czeka ktoś jeszcze na drugą częsk EK, czy tylko ja już zostałem?


Nie wiem czy czasem nie byl to zbieg okolicznosci, lecz baaardzo szybko (1-2 dni) zostala wyslana mi reszta Wiedzmina, gdy zarejstrowalem moja kopie na Gram.pl

P.S. A naklejki to ja zadnej w pudelku mym nie widzialem. lecz jakos nie bede rozpaczal nadmiernie z tego powodu. Plakatu zreszta na oczy tez nie widzialem lecz..... i bez tego jest to najbogatsza kolekcjonerska wersja z jaka mialem stycznosc a i rekompensata na jaka sie CD Projekt szarpnal jest az nadto wystarczajaca (i juz wykorzystana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:08, MorTimer napisał:

> Czeka ktoś jeszcze na drugą częsk EK, czy tylko ja już zostałem?

Nie wiem czy czasem nie byl to zbieg okolicznosci, lecz baaardzo szybko (1-2 dni) zostala wyslana
mi reszta Wiedzmina, gdy zarejstrowalem moja kopie na Gram.pl


Raczej zbieg okoliczności bo moją EK zarejestrowałem 23 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:05, Kazekrex napisał:

A ja zamówiłem Orange Box''a za ten bon 100 zł. Przyszedł dzisiaj ale nie ma nic coby zarejestrować
na gram.pl, żadnego kodu itp.
Pytanie- czy tak jest z Orange''m, czy tak jest z zamówieniami za bony?



Orange box i wszelki prawa do half - life należą do EA nie do CDP. Tylko produkty dystrybuowane przez CDP można zarejestrować i dostać wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:05, Kazekrex napisał:

A ja zamówiłem Orange Box''a za ten bon 100 zł. Przyszedł dzisiaj ale nie ma nic coby zarejestrować
na gram.pl, żadnego kodu itp.
Pytanie- czy tak jest z Orange''m, czy tak jest z zamówieniami za bony?


a ja czekam na Moj Orange Box :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja oczywiście mam dalszy ciąg nerwów związany z cdp: jak w końcu wysłali zamówienie, to znowu są cyrki z tym dpd: kurier ani nie raczył zadzwonić i się umówić ani do nich się nie można dodzwonić: przyjechał sobie i pojechał bo ja byłem oczywiście w pracy.
ja pierdziele, mogliby chociaż normalnych kurierów wybrać (DHL a nie ten szajs dpd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:02, Vangel napisał:

A ja oczywiście mam dalszy ciąg nerwów związany z cdp: jak w końcu wysłali zamówienie, to znowu
są cyrki z tym dpd: kurier ani nie raczył zadzwonić i się umówić ani do nich się nie można
dodzwonić: przyjechał sobie i pojechał bo ja byłem oczywiście w pracy.
ja pierdziele, mogliby chociaż normalnych kurierów wybrać (DHL a nie ten szajs dpd)

Dlatego po perypetiach z wiedzminem przestałem korzystać z usług firm kurierskich. Na pocztę mam 2min więc nawet jak mnie nie zastanie listonosz to podskoczę sobie sam po paczuchę. A na kuriera to trzeba cały dzień czekać bo nigdy nie wiadomo kiedy się zjawi.
Mój pes na PS2 właśnie przyjechał jupii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować