Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Co do skutecznosci kurierow nieszczesnego DPD musze sie niestety zgodzic i nie jest to pierwszy moj z nimi problem. Najlepiej jest po prostu pojechac do lokalnego oddzialu i samemu sobie odebrac przesylke (co tez dnia dzisiejszego zrobilem, poniewaz kurier, z niewiadomych powodow, nie zabral ze soba mojej paczuszki dzisiaj). Wyjatkowo uciazliwi sa, lecz na poczte polska nie moglem czekac gdyz jutro wyjezdzam.
Z odbiorem Wiedzmina tez problemow bylo co nie miara tak za pierwszym, jak i drugim podejsciem, nie wspominajac juz o uszkodzeniu paczki (niewielkim, lecz jednak jest skaza na pudelku). Jakos milo byloby, gdyby Gram.pl zdecydowal sie na zmiane firmy kurierskiej. Moze pora cos w tym kierunku zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:45, MorTimer napisał:

Co do skutecznosci kurierow nieszczesnego DPD musze sie niestety zgodzic i nie jest to pierwszy
moj z nimi problem. Najlepiej jest po prostu pojechac do lokalnego oddzialu i samemu sobie
odebrac przesylke (co tez dnia dzisiejszego zrobilem, poniewaz kurier, z niewiadomych powodow,
nie zabral ze soba mojej paczuszki dzisiaj). Wyjatkowo uciazliwi sa, lecz na poczte polska
nie moglem czekac gdyz jutro wyjezdzam.
Z odbiorem Wiedzmina tez problemow bylo co nie miara tak za pierwszym, jak i drugim podejsciem,
nie wspominajac juz o uszkodzeniu paczki (niewielkim, lecz jednak jest skaza na pudelku). Jakos
milo byloby, gdyby Gram.pl zdecydowal sie na zmiane firmy kurierskiej. Moze pora cos w tym
kierunku zrobic?


Może musi się skończyć umowa, oby nadeszła zmiana z nowym rokiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z tego braku wszystkiego zamówiłem hellgate london , którego nie brałem pod uwagę bo cena była 119 a nie chcialem dopłacać do tego interesu, następnego dnia patrze 99zl wiec kupiłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.. to już kpina jest. Użeram się z CDP od premiery wiedzmina czyli 1,5 miecha.. teraz gdy już miało sie to zakończyć okazuje sie ze jeden z kodów jest niby użyty (ten który dostałem w liście) a nie użyłem go.. dodatkowo dodaje mi w sklepie parę produktów których nie mogę skasować.

Męczę się z tym już około godziny. Próbowałem z innego swojego konta niestety to samo i ten sam błąd z produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Bonu nie można wykorzystać na gry z pre-ordera. Poczekaj do premiery, potem zamów.

@ do wszystkich

Niestety CDP nadal nie wysłało mojej drugiej części EK. :( Myślałem, że się do końca tygodnia wyrobią, a tu taka (niemiła) niespodzianka. Chyba muszę się przypomnieć w DOK-u i opierniczyć ich za wszystkie czasy, w końcu mija już półtora miecha od przybycia pierwszej paczki z EK. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:41, Lex napisał:

/ciach/

Bonu nie można wykorzystać na gry z pre-ordera. Poczekaj do premiery, potem zamów.

@ do wszystkich

Niestety CDP nadal nie wysłało mojej drugiej części EK. :( Myślałem, że się do końca tygodnia
wyrobią, a tu taka (niemiła) niespodzianka. Chyba muszę się przypomnieć w DOK-u i opierniczyć
ich za wszystkie czasy, w końcu mija już półtora miecha od przybycia pierwszej paczki z EK.
:/


To wiem tylko czy jeżeli produkt jest dostępny to, dalej oznacza że jest to PRE-ORDER ?
I jeszcze jedno, naprawdę to się robi śmieszne, i bardzo mi przsykro że musisz tak długo czekać na produkt który powinieneś dostać już baaaardzo dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 10:28, mateuszbanach0 napisał:

Mam pytanie: czy jest jakiś planowany dodatek do wiedźmina??

druga część, podobno za 18 miesięcy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:41, Lex napisał:

@ do wszystkich
Niestety CDP nadal nie wysłało mojej drugiej części EK. :( Myślałem, że się do końca tygodnia
wyrobią, a tu taka (niemiła) niespodzianka. Chyba muszę się przypomnieć w DOK-u i opierniczyć
ich za wszystkie czasy, w końcu mija już półtora miecha od przybycia pierwszej paczki z EK.
:/


to może pofatyguj się po odbiór osobisty? wiem że jest to niezgodne z obietnicami i na pewno mniej na rękę Tobie, ale jak masz tak czekać, to może pewniej będzie osobiście odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu dostałem bon, więc mogłem już zamówić nowego PES-a. Wszystko poszło ok, kod przyjęło. Dzisiaj przesyłka miała być już u mnie, ale wczoraj wieczorem się okazało, że zamówienie zostało anulowane przez pracownika sklepu. Nie wiedząc, co było powodem wysłałem do DOK-u maila z zapytaniem. W odpowiedzi dostałem informację, że kod nie został użyty z konta, na które zamawiana była EK, więc musieli anulować wysyłkę. No to trudno, nie użyję swoich wPLN-ów i zamówię ponownie z konta ojca. I tu lipa - nie przyjmuje kodu, bo został już zużyty. Świetnie po prostu, czemu CDP w mailu nie zawarło o tym informacji? Skoro bon mógł być użyty tylko z konta mojego ojca, to dlaczego przy aktywacji kodu nie wywaliło mi go, a dopiero po jego zużyciu anulowano mi zamówienie? Coś czuję, że nie będę mógł go ponownie użyć, bo Pani z DOK-u coś nie raczy odpowiedzieć na moje maile. Po prostu wielkie dzięki CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę za daleko musiałbym jechać, żeby odebrać grę osobiście (jakieś 120 km), ale gdybym mieszkał bliżej Warszawy na pewno "wskoczyłbym" do biura CD-Projektu i zrobiłbym im tam niezły sajgon, za zaistniałą sytuację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ja to mam jak zwykle jakieś problemy ze sklepem. Na początku coś nie działał, a później jak zadziałał to zamówiłem przesyłkę i dopiero jak została już spakowana to odkryłem, że nie użyłem kody z EK Wiedźmina. I teraz takie pytanie: zamówiłem ta przesyłkę DPD i czy można tak po prostu jak przyjedzie kurier odmówić przyjęcia paczki i później zamówić od nowa, czy niestety trzeba przyjąć tą paczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:05, Kazekrex napisał:

A ja zamówiłem Orange Box''a za ten bon 100 zł. Przyszedł dzisiaj ale nie ma nic coby zarejestrować
na gram.pl, żadnego kodu itp.
Pytanie- czy tak jest z Orange''m, czy tak jest z zamówieniami za bony?

OrangeBox nie jest wydany przez CDP tylko sprzedawany, więc i nie będzie niczego do rejestrowania na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:40, Piotrbov napisał:

Ech... Ja to mam jak zwykle jakieś problemy ze sklepem. Na początku coś nie działał, a później
jak zadziałał to zamówiłem przesyłkę i dopiero jak została już spakowana to odkryłem, że nie
użyłem kody z EK Wiedźmina. I teraz takie pytanie: zamówiłem ta przesyłkę DPD i czy można tak
po prostu jak przyjedzie kurier odmówić przyjęcia paczki i później zamówić od nowa, czy niestety
trzeba przyjąć tą paczkę?


Nie no wiadomo, że nie masz obowiązku przyjmowania przesyłki, masz prawo odmówić przyjęcia, nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować