Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 17:18, wojo-kojo napisał:

Parę dni temu dostałem bon, więc mogłem już zamówić nowego PES-a. Wszystko poszło ok, kod przyjęło.

>...

Trochę mnie zmartwiłeś tą informacją. Ja kupiłem EK na allegro. Dostałem bon od sprzedawcy. Moje zamówienie nadal "wisi" jako do realizacji. Wysłałem e-maila z opisem o całej sytuacji skąd mam bon i z prośbą o nie anulowanie mojego zamówienia. Jeśli by to zrobili to, łagodnie mówiąc, było by to niezłe świństwo. Nawet jak anulują to kodu nie da się użyć powtórnie nawet z konta użytkownika który sprzedał mi EK. Czeka mnie weekend w nerwach jak CDP rozwiąże tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i Oczywiście znów błąd CDP i milczenie.. po prostu już mam dość.. musieliście kombinować że kod na DANE konto? po prostu musieliście? gdybyście coś nie mataczyli to nie bylibyście sobą?

Jesteście pierwszą firmą która partoli coś czym mieli przeprosić za partolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już całkowicie prostackie i bezczelne :/ ja mogę mieć ten sam problem ale dowiem się o nim jak przestaną ukrywać UT3 dla posiadaczy bonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Forum nie służy do takich celów.
Wszelkie problemy, żale i inne sprawy proszę kierować bezpośrednio do DOK (tel/mail).
Sam jestem w podobnej sytuacji (nie otrzymałem bonu), ale nie będę tutaj krzyczał, bo to nic zupełnie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:08, RobeN napisał:

Pamiętajcie, że Forum nie służy do takich celów.
Wszelkie problemy, żale i inne sprawy proszę kierować bezpośrednio do DOK (tel/mail).
Sam jestem w podobnej sytuacji (nie otrzymałem bonu), ale nie będę tutaj krzyczał, bo to nic
zupełnie nie da.


No a gdzie jak w DOKu nikt nei wie lub kity pociska? To gdzie jeszcze można się skierować z problemami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:08, RobeN napisał:

Pamiętajcie, że Forum nie służy do takich celów.
Wszelkie problemy, żale i inne sprawy proszę kierować bezpośrednio do DOK (tel/mail).
Sam jestem w podobnej sytuacji (nie otrzymałem bonu), ale nie będę tutaj krzyczał, bo to nic
zupełnie nie da.

Wyobraź sobie, że ja oszczędziłam sobie sporo nerwów i czasu, a paniom z DOK kolejnego telefonu z pretensjami właśnie dlatego, że inni w tym wątku umieszczali swoje problemy, żale, informacje i uwagi. Więc moim zdaniem nie masz racji - chociażby informacja o przypisaniu bonu do konta, z którego dokonano zakupu jest dla wielu osób bardzo istotna i szkoda tylko, że nikt nie pokwapił się o tym poinformować oficjalnie*.
Nawiązując do tematu wątku - co pracownicy CDP starają się rzucić trochę blasku na tę premierę, to nowe cienie i zmory wyłażą z kątów, po raz kolejny i kolejny z ich własnej winy. I jeśli miałabym coś firmie radzić lub czegoś życzyć, to żeby w najbliższych planach znalazło się rozwiązanie problemów z obsługą i informowaniem rzetelnym i na czas (czyli ani za późno, ani za wcześnie) swoich klientów, bo póki co starają się zniechęcić tychże klientów do zakupów w swoim patronackim sklepie, w organizację i prowadzenie którego włożyli na pewno trochę kasy i zaangażowania. A jeśli nadal chcą hołubić Empiki i MM, to chyba lepiej od razu zamknąć sklep netowy i zaoszczędzić na pensjach jego pracowników.


*[edit] specjalnie zajrzałam jeszcze raz do maila informującego o wysłaniu bonów - nie ma tam informacji o przypisaniu bonów do kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak Forum to Forum, a sklep to sklep i DOK.
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Spraw DOKowo-Sklepowych na Forum się nie załatwia (i na odwrót).
To, że ktoś tutaj będzie pisał, to naprawdę niewiele (jeśli w ogóle coś) wniesie do sprawy.

Nawet jeśli DOK niewiele w tym wypadku ma do powiedzenia, to na pewno więcej niż ludzie z Forum (czyt. Community).
Jak pisałem sam czuję pewien niedosyt, ale wypisując tutaj rzeczy nic nie załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 00:58, RobeN napisał:

Tak czy siak Forum to Forum, a sklep to sklep i DOK.
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.


Sklep jest częścią serwisu do którego należy forum więc ma wiele wspólnego. Nie wiem co za bzdury piszesz ale jak są nowe produkty w sklepie to śmiało można komentować a jak problemy ze sklepem to już nie?

Dnia 08.12.2007 o 00:58, RobeN napisał:

Nawet jeśli DOK niewiele w tym wypadku ma do powiedzenia, to na pewno więcej niż ludzie z Forum
(czyt. Community).


No i bzdura bo mi w doku coś innego a tu coś innego (niestety informacje tu zawarte były bardziej żetelne).

Dnia 08.12.2007 o 00:58, RobeN napisał:

Jak pisałem sam czuję pewien niedosyt, ale wypisując tutaj rzeczy nic nie załatwię.


Załatwi bo niebiescy tu więcej info dali niż kto kolwiek nawet słyszał w DOKu o takich informacjach więc skończ po prostu pogłębiać konflikt i daj ludzią czekać i wymuszać informacje skoror firma sama się nie pofatykugje aby kogo kolwiek poinformować.

A żeby nei było off topica to dam NIKOMU NIEPOTRZEBNĄ INFORMACJE którą dostałem z innego źródła że część produktów niedostęczpnych jak UT3 podobno jest z powodu firm które niewyrabiają przed świętami z dostawami i UT3 będzie wysyłany od Niedzieli do Wtorku. Ale RobeN po co komu ta informacja prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 08:20, Kafar napisał:

Sklep jest częścią serwisu do którego należy forum więc ma wiele wspólnego.


Właśnie tu nie do końca wszystko jest tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 08:52, RobeN napisał:

> Sklep jest częścią serwisu do którego należy forum więc ma wiele wspólnego.

Właśnie tu nie do końca wszystko jest tak jak mówisz.


Szczerze też mi się wydaje że na forum jest więcej istotnych informacji niż gdziekolwiek indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 16:17, Ziomal99 napisał:

> > Sklep jest częścią serwisu do którego należy forum więc ma wiele wspólnego.
>
> Właśnie tu nie do końca wszystko jest tak jak mówisz.

Szczerze też mi się wydaje że na forum jest więcej istotnych informacji niż gdziekolwiek indziej
;)


Ale forum potrafią wprowadzić też w błąd. Ktoś kilka stron temu informował że zamówił sobie coś na bon z innego konta niż tego którym zamówił EK. CDP anuluje zamówienia z kodem z innych kont niż to z jakiego zamówiono EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RobeN nie dostał, sporo ludzi jeszcze nie dostało. ja dostałem nawet wcześniej niż powinienem, teraz to już od poczty zależy... swoją drogą, to skoro są te bony do końca roku, to już powinni je wszyscy mieć, bo potem nie będzie jak skorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 16:36, Avatar0 napisał:

Ale forum potrafią wprowadzić też w błąd. Ktoś kilka stron temu informował że zamówił sobie
coś na bon z innego konta niż tego którym zamówił EK. CDP anuluje zamówienia z kodem z innych
kont niż to z jakiego zamówiono EK.


Raczej nie dla tego.. tylko że komuś paczka przeszła. Zresztą na swoje konto zamówiłem z kodem od RX-8 a Swojego kodu jeszcze nie wykorzystałem. Czekam na paczkę już jest u mnie w mieście u kuriera który się ze mną na poniedziałek rano umówił. Więc może miałeś pecha lub jakiś pajac po prostu chciał się wykazać i zabłysnąć ;) i wpadł na pomysł anulowania Twojej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 16:29, Vermintide napisał:

Czy ktoś ma jeszcze wstrzymaną wysyłkę ,czy tylko ja mam takiego pecha? :)



To jeszcze dodatków nei dostałeś ?!?! oneoneoneeeleven
Myślałem że juz wszsycy mają swoje gadżety, a tu prosze są jeszcze osoby które nie mają. Dziwne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:00, baraborek napisał:

czy ktoś prócz mnie nie dostał jeszcze tego bonu??

Ja też nie dostałem... ;/
I mam pytanie, czy informacja o przesyłce z bonem też powinna się pojawić w moich zamówieniach? Bo ja takowej nie mam...
Mam nadzieję, że wyrobią się przed świętami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2007 o 21:21, Hobkins napisał:

I mam pytanie, czy informacja o przesyłce z bonem też powinna się pojawić w moich zamówieniach?


Nie pojawi się :)
Jak Ci przyniosą list z bonem to takowy będziesz miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:26, Kazekrex napisał:


> I mam pytanie, czy informacja o przesyłce z bonem też powinna się pojawić w moich zamówieniach?


Nie pojawi się :)
Jak Ci przyniosą list z bonem to takowy będziesz miał:)

Dzięki za odpowiedź. W takim razie trzeba znowu wyczekiwać kuriera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować