Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

A ja dostałem bon elegancko w terminie. No, ale potem już nie było tak fajnie. Zrobiłem zamówienie na mate do tańca z grą i książkę. Zapłaciłem tyle o ile przekroczyło wartość bonu moje zamówienie. Po tygodniu oczekiwań na informacje o wysyłce paczki dostałem informacje, że maty są niedostępne i mogę anulować zamówienie. DOK na maila odpisał, że nie wiedzą kiedy maty dostępne i że w przypadku anulowania zamówienia bon przepada. Po prostu czadowo :( Ciekawe czy doczekam swojego zamówienie czy zajdzie sytuacji, że już nigdy maty nie będą dostępne i przepadnie mi bon na 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 12:01, RADMAN82 napisał:

A ja dostałem bon elegancko w terminie. No, ale potem już nie było tak fajnie. Zrobiłem zamówienie
na mate do tańca z grą i książkę. Zapłaciłem tyle o ile przekroczyło wartość bonu moje zamówienie.
Po tygodniu oczekiwań na informacje o wysyłce paczki dostałem informacje, że maty są niedostępne
i mogę anulować zamówienie. DOK na maila odpisał, że nie wiedzą kiedy maty dostępne i że w
przypadku anulowania zamówienia bon przepada. Po prostu czadowo :( Ciekawe czy doczekam swojego
zamówienie czy zajdzie sytuacji, że już nigdy maty nie będą dostępne i przepadnie mi bon na
100 zł.

Paranoja. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie mogą edytować zamówień z bonem. Poprostu chcą zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:06, pizmak666 napisał:

> DOK sugeruje, abym przeszedł się poszukać na poczcie (pocztach?) swego poleconego...

jasne, a na których pocztach? podali coś konkretnego?

No i lipa. Na poczcie pani powiedziała, żeby nadawca (gram.pl) reklamowało przesyłkę lub... wysłało ją drugi raz. Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:21, Marek Lenc napisał:

No i lipa. Na poczcie pani powiedziała, żeby nadawca (gram.pl) reklamowało przesyłkę lub...
wysłało ją drugi raz. Ręce opadają...


reklamowali, bo pewnie przy wycofaniu tych schrzanionych materiałów musieli tak zrobić. a ponowne wysłanie było wtedy kiedy już było ok. ale że jeszcze nie dotarło, to dziwne i podchodzi pod absurd, żeby się paczki nie można było doczekać... (a pre-order maski zdrajcy przyszedł mi w 3 dni pocztą polską, to a propos DPD...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:24, rav1985 napisał:

dostał juz ktoś zamówione gry za bon?? bo ja juz tydzień czekam na paczkę z hellgate i nic
a mieszkam w wawie

Ja już dostałem, i to ze 2 tygodnie temu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:24, rav1985 napisał:

dostał juz ktoś zamówione gry za bon?? bo ja juz tydzień czekam na paczkę z hellgate i nic
a mieszkam w wawie

Ja również dostałem... z Overlordem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:24, rav1985 napisał:

dostał juz ktoś zamówione gry za bon?? bo ja juz tydzień czekam na paczkę z hellgate i nic
a mieszkam w wawie


Ja też dostałem, czekałem na paczke jakieś 3dni, więc Twoja sytuacja jest dziwna. Zapytaj co się dzieje.
Swoją drogą zamówiłem 3 plakaty i 1 dostałem inny. Napisałem już 2 maile i brak odpowiedzi od DOKu
super to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dostałem list z kodem:
Władowałem do koszyka dodatki do HoM&M5, otworzyłem koperte, wpisałem kod i...
błędny lub wykorzystany, napisałem do Obsługi Klienta i...
nic! żadnej odpowiedzi przez ponad tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:07, DEH-Medivh napisał:

Ja jak dostałem list z kodem:
Władowałem do koszyka dodatki do HoM&M5, otworzyłem koperte, wpisałem kod i...
błędny lub wykorzystany, napisałem do Obsługi Klienta i...
nic! żadnej odpowiedzi przez ponad tydzień....


Jeśli zamawiałeś "Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy [PRE-ORDER]" jest to PRE-ORDER na które kodu wykorzystać niemożna, więc nie masz co czekać na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra!
Kupon dotarł w piątek. Dzisiaj pospiesznie złożyłem zamówienie (wszak do końca grudnia). Niestety, różne smaki i zapędy sprawiły, że przydałby się i 2 kupon :P Zaznaczyłem przesyłkę kurierską (Hm, Masterlink...) i czekam, czekam... Oby nie długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 17:43, Ziomal99 napisał:

Jeśli zamawiałeś "Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy [PRE-ORDER]" jest to PRE-ORDER na które kodu wykorzystać niemożna, więc nie masz co czekać na odpowiedź.


Super, to znaczy, że kod został zużyty na zamówienie, w którym nie można go wykorzystać ?
Wiem, że kod trzeba było wykorzystać w tym roku, ale nigdzie nie jest napisane, że nie w pre-orderach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 08:47, DEH-Medivh napisał:

> Jeśli zamawiałeś "Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy [PRE-ORDER]" jest to PRE-ORDER
na które kodu wykorzystać niemożna, więc nie masz co czekać na odpowiedź.

Super, to znaczy, że kod został zużyty na zamówienie, w którym nie można go wykorzystać ?
Wiem, że kod trzeba było wykorzystać w tym roku, ale nigdzie nie jest napisane, że nie w pre-orderach...


spróbuj wykorzystać na coś innego co nie jest w pre-orderze. Wydaje mi sie ze wtedy powinine zadziałać.
Jak nie to dzwoń do DOK, bo już coraz mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary!! Przygotowywane i pakowane do wysyłki ,zostanie wysłane 17 grudnia 2007
Liczyłem ,że będzie wstrzymane ,a tutaj taka niespodzianka . Trochę liczyłem , że będzie wysłane dopiero po 23 ,żeby można uznać nowy rekord-2 miesiące od premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie sklep gram.pl pofatygował się i wysłał drugą część EK-a. Rozumiem, były problemy z produkcją, pakowaniem itp. ale żeby reszta zestawu dochodziła półtora miecha po premierze?! Tego zrozumieć już nie mogę. Żądam od CDP rekompensaty (drugiej) za stracone nerwy i wysyłkę "dodatków" w ostatnim "rzucie"! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby się upewnić, czy jest jeszcze ktoś kto nie dostał bonu? Bo jesteśmy już za połową miesiąca i zaczynam się poważnie martwić, że nie uda mi się go zrealizować:/
A tak nawiasem mówiąc, jaki plakat dostaliście do EK wiedźmina?? Bo ja obie części już dostałem, ale plakatu jakoś w żadnej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:15, Vermintide napisał:

Nie do wiary!! Przygotowywane i pakowane do wysyłki ,zostanie wysłane 17 grudnia 2007
Liczyłem ,że będzie wstrzymane ,a tutaj taka niespodzianka . Trochę liczyłem , że będzie wysłane
dopiero po 23 ,żeby można uznać nowy rekord-2 miesiące od premiery :)


oj nie mów hop :) cdp potrafi zaskakiwać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować