Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

CD Projekt

Od premiery Wiedźmina minęły już niemal dwa tygodnie, na niektóre sprawy można więc spojrzeć z dystansem, ocenić, wyciągnąć wnioski na przyszłość i złożyć pewne deklaracje. Na wszystko to zdecydował się dyrektor wykonawczy CD Projektu, Michał Kiciński, w wywiadzie, który dziś publikujemy.

Przeczytaj cały tekst "Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kolekcjonerek to chyba lepszym pomysłem byłoby ograniczenie nakładu o jakieś 2/3 i wysyłanie ich dzień czy dwa przed wysyłką standardowych edycji. Zwiększałoby to szanse na to, że Masterlink oraz poczta nie zapchają się i przynajmniej te edycje dadzą radę na czas dostarczyć.

A kupon to już dla mnie full wypas. Pad bezprzewodowy + pilot do PS2 Slim ;D
Eh, warto było się męczyć, warto ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra...To im wyszło. Takie przeprosiny mogę zaakceptować tymbardziej, że dzisiaj doszła do mnie paczka. Na EK warto było czekać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiego gestu ze strony CDP. Nieźle ich to będzie kosztować (100zł x ok. 3000 EK + koszty dosłania dodatków). Najważniejsze jest jednak to, że potrafią się przyznać do winy i nie zrzucają jej na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam 100 złotych! Materialści :P
Mnie szczęka opadła po przeczytaniu linijki z zapowiedzią toolseta i kolejnych przygód.
To faktycznie może zdecydowanie przedłużyć żywotność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa :P Kupiłbym EK i miałbym 100 gratis, w sam raz na akcesoria do Wii ! Nieee...
Jestem głupi :P
..
Serio, wielki gest, nei spodziewałem się tego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW, 100 zł rabatu... Można za to poczynić naprawdę duże zakupy :D. Wiedźmin EK i gra o wartości 100 zł gratis za jedyne 200 zł - super promocja x].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak się zastanawiałem, czy dadzą nam jakieś zadośćuczynienie za to opóźnienie, to nie myślałem o niczym lepszym jak smycz czy podkładka z wiedźminem, a tu nagle... 100 PLN! Wyszło tak, jakbym kupił normalną wersję Wiedźmina, a koszulkę, karty, książki, mapę etc. dostał za free. Tolalnie za free.
W sumie to przypadek, że kupiłem Wiedźmina - nie zrobiłem tego dla tego, że jest wychwalany, że fajny etc., bo ja wcale nie lubię grać na komputerze i o wiele bardziej robię konsole. Ale jako domorosły twórca gier, postanowiłem docenić dzieło polskich programistów i kupić grę nad którą tak długo dłubali - nawet, jeśli będzie się kurzyć na półce. No a jak jeszcze okazało się, że TeeGee, twórca znanej pewnie głównie w kręgu amatorów - twórców gry MaGi, (który jest notabene użytkownikiem mojej strony właśnie o tworzeniu gier) pracuje przy projekcie - to Wiedźmin jako gra stał się memu sercu jeszcze bliższy. Bo dla nas domorosłych twórców Wiedźmin jest znakiem, że nawet w Polsce da się zrobić dobrą grę - i do tego każdy z nas w przyszłości będzie dążył.

Szkoda, że tak długo trzeba było czekać na tę wiadomość - ale było warto i myślę że firma odzyskała w naszych oczach swoje dawne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować