Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 13:58, Boskii napisał:

Też mi się tak właśnie wydawało.
Z resztą jeden plakat w tą czy w tą :P


Hehe :D Śmieszna sprawa. Przejrzałem parę postów na forum i ludzie mają fotki EK razem z plakatem. To mówię: co? będę gorszy? Dzwonię do DOK-u raz jeszcze (do bardzo miłej pani :D) i po obgadaniu sprawy dowiedziałem się, że jednak będzie plakat do EK. Dosyłany w przyszłym tygodniu.

To się Mike z kolejnych strat nie ucieszy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:05, heyboy napisał:

To się Mike z kolejnych strat nie ucieszy... :D


Ano :D
Ale jak już gratyfikacje rozdawać to na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie.
W Wywiadzie użyłeś sformułowania: ".. wszystkim zamawiającym EK w preorderze, czyli wszystkim których dotknęło rozdzielanie wysyłki na dwie części...". Z przykrością stwierdzam, że jest to wypowiedź błędna :) Już tłumaczę dlaczego.
Zamówiłem EK Wiedźmina wraz z innym towarem (ukazać się miał początkowo w połowie października - i tak ukazał się na zachodzie), którego premiera przesunięta została jak na razie na połowę grudnia. Tak więc swoją EK najwcześniej w połowie grudnia. To tyle jeżeli idzie o wstęp.
A teraz w kwesti pytania. Czy te "talony" otrzymają wszyscy, którzy złożyli preorder EK, czy też tylko ci, którzy wysyłkę mieli na raty, bądź też opóźnioną z Waszej winy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:29, Marko Pele napisał:

Taki sposób jest na pewno niekorzystny dla CPD, ale za
klienci skaczą z radości :)

No właśnie na tym ma polegać rekompensata. :) Cieszę się, że pan Kiciński to zrozumiał i CDP nie uraczy nas cudną gratyfikacją w postaci zniżki na pierdoły, jak to było kilka dni temu podane.
A co do dylematów na co tę stówkę wydać, odpowiedź jest prosta. PES 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się tu tak podniecacie. Przecież to 100 i tak możecie wydac tylko na gram, tak wiec kasa wróci do cdp (oczywiscie nie cała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze mimo wszystko macie jakąś gre za darmo, ale nie wkręcajcie textów jakie to cdp jest biedne ze teraz tyle płaci. Przecież to bon, nie dostajecie 100zeta na konto
(sorry za 2 posty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:38, Rusell napisał:

Nie wiem czym się tu tak podniecacie. Przecież to 100 i tak możecie wydac tylko na gram, tak
wiec kasa wróci do cdp (oczywiscie nie cała)


To i tak bardzo dobrze, bo pozwala to na kupno drogiej gry bez wydania nawet złotówki, no pewnie za wyjątkiem kosztów przesyłki. Nie ważne, czy te pieniądze się zwrócą CDP, czy nie. Ważne, że firma okazała klientom szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:38, Rusell napisał:

Nie wiem czym się tu tak podniecacie. Przecież to 100 i tak możecie wydac tylko na gram, tak
wiec kasa wróci do cdp (oczywiscie nie cała)



Jak to czym ?? ;s masz za darmo jakąś grę lub kilka tańszych albo jakiś gadżet to już wedle woli :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:38, Rusell napisał:

Nie wiem czym się tu tak podniecacie. Przecież to 100 i tak możecie wydac tylko na gram, tak
wiec kasa wróci do cdp (oczywiscie nie cała)

No a oczywiście wyprodukowanie gry nic nie kosztuje, nie? ;>
CDP składa modły do twórców i podwykonawców i dostają wszystko za jedno "dziękuje"...

Że też o tym nie pomyślałem -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:54, windows00 napisał:

No a oczywiście wyprodukowanie gry nic nie kosztuje, nie? ;>

Jakie wyprodukowanie? Dostali 100zeto nie na Wiedźmina, tylko na inne gry ze sklepu gram.pl które CDP jedynie wydaje.
No ale mimo wszystko jakieś to koszty na pewno są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:58, Rusell napisał:

> No a oczywiście wyprodukowanie gry nic nie kosztuje, nie? ;>
Jakie wyprodukowanie? Dostali 100zeto nie na Wiedźmina, tylko na inne gry ze sklepu gram.pl
które CDP jedynie wydaje.
No ale mimo wszystko jakieś to koszty na pewno są.


A kto ci broni kupić drugiego wiedźmina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co komu dwie takie same gry? To chyba logiczne ze ludzie którzy mają wiedźmina EK, i dostali tę stówke jako bon na zakupy na gram, nie kupią drugiego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:01, Rusell napisał:

A po co komu dwie takie same gry? To chyba logiczne ze ludzie którzy mają wiedźmina EK, i dostali
tę stówke jako bon na zakupy na gram, nie kupią drugiego Wiedźmina.


Niby tak, a o prezentach słyszałeś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:58, Rusell napisał:

> No a oczywiście wyprodukowanie gry nic nie kosztuje, nie? ;>
Jakie wyprodukowanie? Dostali 100zeto nie na Wiedźmina, tylko na inne gry ze sklepu gram.pl
które CDP jedynie wydaje.

Wyprodukowanie w sensie: przygotowanie wydania (pudełko, dodatki), tłumaczenie, licencja.
Skrót myślowy - przepraszam.

Dnia 09.11.2007 o 15:58, Rusell napisał:

No ale mimo wszystko jakieś to koszty na pewno są.

Dlaczego więc sugerujesz, że CDP na tym nie straci?
Zarobić to na tym na pewno nie zarobi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:04, Rusell napisał:

Nie rozumiem, do czego zmierzasz?

Dadzą "talon" na 100zł do wykorzystania w ICH sklepie, a to jak go wykorzystasz to już twój problem i przywilej. Możesz kupić Wiedźmina dla kolegi, dziewczyny, rodziny czy nawet dla "biednych". Prawda, część z tych 100zł zostanie u nich, ale chyba nie oczekujesz, że podaliby ci ile zarabiają na każdej grze, żebyś mógł wybrać taką, na której najwięcej stracą ? Ich forma przeprosin jest barzo miła, i jeżeli te kody dostaną wszyscy preorderowcy to firma STRACI minimum 27000zł (licze koszt 10zł za grę co jest raczej śmiesznie małe). To nie jest mała kwota, którą wyrzuca się ot tak. Więc widać, że zależy im na odzyskaniu zaufania, które tak lekkomyślnie utracili.

Potrzebne dalsze tłumaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:03, windows00 napisał:

Dlaczego więc sugerujesz, że CDP na tym nie straci?

Straci, ale nie takie pieniadze jak wszyscy przypuszczają.

Dnia 09.11.2007 o 16:03, windows00 napisał:

Zarobić to na tym na pewno nie zarobi :>

W taki czy inny sposób, dzieki tym wszystkim przeprosinom, bonusom etc. udało im sie w dużej mierze odzyskac zaufanie klientów. Przynajmniej tak mi sie wydaje, widziałem pełne zrozumienia posty userów, którzy jeszcze kilka dni wcześniej wielokrotnie oskarzali cdp o zaniedbania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować