Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Jednak nie udało sie rozesłać paczek do końca tego tygodnia chyba. Dziś odebrałem egzemplarz nr 810 lecz swojego 89 nie :) więc dalej czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą EK to są naprawdę jaja, dostałem dziś swoje dodatki (nr.482), ale bez KU................... PLAKATU.
Znowu użerać się będzie trzeba z DOKiem. Oni się wcale nie poprawiają, żeby jeszcze na końcu wyeliminować błędy, tego pogiętego wydania !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy już pełnej edycji kolekcjonerskiej: czy też dostaliście dwa takie same plakaty (Geralt vs. Strzyga)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 20:06, qazzy napisał:

mówisz, że Masterlink pracuje nawet w soboty? to łaskawie poszukaj sobie wątku o NWN2, gdzie
zamówienia były rozesłane i opłacone z dostawą w sobotę to się dowiesz, że swoje paczki dostało
może 10% osób. poza tym odsyłam Cię do sklepikowego helpa, gdzie dowiesz się, że zamówienia
są rozsyłane od poniedziałku do piątku


To ja jestem wśród tych 10%, które paczkę dostały w sobotę, nawet paczka była oznakowana, że ma być w sobotę dostarczona, a że z niektórymi był cyrk to czytałem. Ale to nie zmienia faktu, że DPD w sobotę może paczki odebrać od kontrahenta, tak samo napis w sklepie, że praca jest pon-pią 9-17, nie oznacza, że np. w sytuacji kryzysowej ludzie nie zostają po godzinach czy też nie przychodzą w sobotę, w zamian za premię i inny dzień wolny. Ba, takie sytuacje nawet w państwowej firmie się zdarzają, a co dopiero w prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:12, Ziomal99 napisał:

Szczerze uważam że ta rekompensata (prezent) jest za dobra. 100zł to spore straty zwłaszcza
na tak dobrej grze jak Wiedźmin. Sam nie byłem zadowolony z tego że nie dostałem całości EK
od razu, ale teraz jest mi żal CDP. Wychodzi tak teoretycznie na to jakbyśmy kupili Wiedźmina
EK za 100zł. Śmiesznie niska cena. Dziękuje CDP za to, nie wiem jak inni to potraktują, ale
ja uważam, że jest to aż za dużo, a ludzie jeszcze pytają o inne rekompensaty. 50% w sklepiku
itp. Heh :/. Dzięki CDP jeszcze raz i przykro mi że tak wyszła premiera tej genialnej gry.
Pozdrawiam całą ekipe!


Zartujesz, prawda? Powiedz, ze zartujesz. Bo jesli nie to musisz byc bardzo szczesliwym czlowiekiem, ktory kasy ma jak lodu, a wolnego czasu jeszcze wiecej.
Ja niestety kasy jak lodu nie mam, a wolnego czasu jeszcze mniej. W zwiazku z tym straty czasu sa dla mnie praktycznie bezcenne. 100 pln to i tak stosunkowo niewielka kwota za calodzienne-nocne warowanie przy kompie, bo a nuz uda sie durne zamowienie zlozyc. O nerwach zwiazanych z rozdzieleniem przesylki juz nie wspomne.
Nie mowiac o tym, ze dzisiaj dostalem brakujaca czesc EK i co? Bez plakatu, ktory byl obiecany!!

100 pln dla mnie stanowi akuratne zadoscuczynienie, w przeciwnym wypadku przestalbym kupowac
w gram.pl, a tak pewnie sie jescze zastanowie.
Tylko i wylacznie dlatego ze dali mi (zakladam, ze informacje z wywiadu sa juz na 100%) rekompensate byc moze nie straca klienta - stosunkowo niski naklad na reklame, dzieki ktorej utrzymaja klienta - nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 20:55, Llordus napisał:

Tylko i wylacznie dlatego ze dali mi (zakladam, ze informacje z wywiadu sa juz na 100%) rekompensate
byc moze nie straca klienta - stosunkowo niski naklad na reklame, dzieki ktorej utrzymaja klienta
- nie uwazasz?

Dokładnie, tak jak o całym zmieszaniu i cyrku z EK dowiedzieli się moi znajomi i wyśmiewali moje zamiłowanie do kupowania gier i to jak mnie obcykano, tak jak powiadomiłem im o rekompensacie w postaci 100zł, "koparki" opadły i długo nie mogli nic powiedzieć :D
Na prawdę miałem dziką satysfakcję.
Taki sposób reklamowania swojej marki na pewno wyjdzie im z pożytkiem i raczej nie stracą i te stosunkowo małe pieniądze w porównaniu z akcjami bilbordowymi, czy podobnymi przyniosą zdecydowanie lepszy efekt. Bo któż nie będzie chciał kupować teraz EK z nadzieją, że CDP kolejny raz się noga podwinie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dostaliście na maila tą znizkę do sklepiku wiedźmina? Bo ja mam status wysłany, ale zniżki nie otrzymałem. A co jest dokładnie z tym etui? Będzie w EK czy nie? A plakat i naklejkę też nie wszyscy dostali? Jeśli tak to czy będzie jeszcze trzecie zamówienie?!
Ja tylko mam nadzieję, że dostanę niedługo paczkę.
PS Dobry pomysł z tym kuponem na 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:05, heyboy napisał:

> Też mi się tak właśnie wydawało.
> Z resztą jeden plakat w tą czy w tą :P

Hehe :D Śmieszna sprawa. Przejrzałem parę postów na forum i ludzie mają fotki EK razem z plakatem.
To mówię: co? będę gorszy? Dzwonię do DOK-u raz jeszcze (do bardzo miłej pani :D) i po obgadaniu
sprawy dowiedziałem się, że jednak będzie plakat do EK. Dosyłany w przyszłym tygodniu.

To się Mike z kolejnych strat nie ucieszy... :D


Hmm, goscie sa po prostu bezkonkurencyjni.
W sumie nie wiem - smiac sie? Plakac? Z jednej strony niby robia co moga zeby wyslac co trzeba, szef wszystkich szefow w firmie udziela wywiadu w ktorym sie kaja i w ogole obiecuje cuda wianki. I co? Pstro - bo przesylka w dalszym ciagu przychodzi zdekompletowana. Plakaty sie skonczyly tym razem? Tuby? Tasmy klejacej braklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:20, TTBoS napisał:

Tak waga <ciach>


Napisałem do obsługi klienta i już odpisali, że wyślą. Jak dla mnie pełen luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:27, KrzychoCJ napisał:

Ładny gest z ich strony. Trochę na tym stracą.


Nie stracą. Uratują twarz i gracze nadal będą kupować na Gram.pl - oczywiście o ile uda im się dotrzymać obietnicy poprawy. Rząd dusz jest wart znacznie więcej niż to zadośćuczynienie. :)

Jestem dobrej myśli. Jakiś niesmak jednak zostaje...

Tak czy inaczej decyzja w tej sprawie jest MOCNO spóźniona - działowi PR CDP należy się pała za "obsługę" sytuacji kryzysowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wg mnie to gratyfikacja faktycznie jest za wysoka w stosunku do "strat" jakie ponieśliśmy, ale... jak dają to bierz, jak biją to uciekaj :)
Ten kupon to będzie rozsyłany razem z dodatkami czy osobno? Bo dodatki już dostałem, ale kuponu nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 22:19, Czapelo napisał:

jak dają to bierz, jak biją to uciekaj :)


Jak daja to bierz, jak biora to uciekaj? ;) Ja znam w takiej wersji.

Dnia 09.11.2007 o 22:19, Czapelo napisał:

Ten kupon to będzie rozsyłany razem z dodatkami czy osobno? Bo dodatki już dostałem, ale kuponu
nie widzę?


Z tego co zrozumialem, ma byc wysylany oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł z tą gratyfikacją, ale w gruncie rzeczy co tam kupon, co tam dodatki do EK, to nie jest naprawdę ważne ;) .Ważne że gra jest świetna i do tego odnosi sukcesy za granicą. Dodatkowo dzięki grze możliwe, że więcej ludzi sięgnie po Sapkowskiego. Dzięki CDP za kawał dobrej roboty!! A ta wpadka przy EK.... przynajmniej będzie się długo pamiętać o premierze Wiedźmina (jak widać zawsze można i pozytywne strony znaleźć :)).

Z tym kuponem, to naprawdę pokazaliście klasę.

BTW: Kurier od wczoraj dostarcza mi dodatki do EK. I wczoraj i dziś było "nieudana próba doręczenia". Ciekawe po ilu próbach skapną się, żeby używać podanego numeru telefonu. Mi się nie spieszy, nie będę do nich dzwonić. Po to podaję numer komórki, żeby mogli zadzwonić i zapytać kiedy jestem w domu. Niech jeżdżą :P

EDIT: Pomysł z wycofaniem EK nie jest dobry. Przecież jeśli ktoś się zraził do EK, to nie musi kupować, nikt nie zmusza. Osobiście lubię czasem zaszaleć i zamówić EK :) Jedyne, co mnie trochę irytuje jest to, że nieraz po premierze można znaleźć wersje EK w empiku lub innym sklepie. Szczególnie, jeśli jest napisane przed premierą, że kolekcjonerska wersja jest dostępna tylko na gram.pl. Ogólnie, sam nie miałem jeszcze problemów z zamówieniami na gram.pl, ani z wersjami podstawowymi ani z kolekcjonerskimi (a parę już mam- Gothic, heroes, medieval II...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:29, wujaszek napisał:

PS Dobry pomysł z tym kuponem na 100 zł.

ja w EK nie mialem zadnego kuponu, jak go moge otrzymac?

PS: własnie ja dostalem dzis moje dodatki do EK i jestem bardzo zadowolony z ich jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 23:51, black warrior napisał:

BTW: Kurier od wczoraj dostarcza mi dodatki do EK. I wczoraj i dziś było "nieudana próba doręczenia".
Ciekawe po ilu próbach skapną się, żeby używać podanego numeru telefonu. Mi się nie spieszy,
nie będę do nich dzwonić. Po to podaję numer komórki, żeby mogli zadzwonić i zapytać kiedy
jestem w domu. Niech jeżdżą :P

kurierzy Masterlinka nie dzwonią do odbiorców. Jak chcesz ustalić czas dostawy to musisz zadzwonić do oddziału, odstać swoje w kolejce do konsultanta (nie zdziw się, jak parę razy Cię rozłączą zanim ktoś odbierze) i poprosić o nr telefonu do kuriera albo ustalić z konsultantką o której będzie kurier.
Do adresatów rano dzwoni np.GLS w celu ustalenia dogodnej godziny odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:00, qazzy napisał:

kurierzy Masterlinka nie dzwonią do odbiorców.


To chyba zależy, którzy i gdzie.
Do mnie kurier dzwonił, dwa razy. Przy pierwszej części EK i przy drugiej. Pytał się kiedy ktoś u mnie w domu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 23:59, lancuch napisał:

> PS Dobry pomysł z tym kuponem na 100 zł.
ja w EK nie mialem zadnego kuponu, jak go moge otrzymac?

PS: własnie ja dostalem dzis moje dodatki do EK i jestem bardzo zadowolony z ich jakosci :)



Kupony będą wysyłane gdy już wszyscy otrzymają całość EK.
Czyli prawdopodobnie pod koniec przyszłego tygodnia.
A jak? Moim zdaniem będzie to kod przez e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:00, qazzy napisał:

kurierzy Masterlinka nie dzwonią do odbiorców.


Raz dzwonią, raz nie dzwonią (przynajmniej tak słyszałem;). To chyba indywidualna sprawa kuriera. Ci co z tego korzystają, po prostu myślą, zamiast nadaremnie jeździć tam i z powrotem. Na szczęście jeszcze nigdy nie trafiłem na takiego, co by wcześniej nie zadzwonił (telefony służbowe chyba dostają albo dzwonią rano z biura, bo wątpię, aby każdy miał to robić na własny koszt). W końcu to jest też w ich interesie, im szybciej i sprawnie rozwiezie, to co ma na dany dzień, tym szybciej będzie wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja otrzymalem juz reszte mojej EK wczoraj kolo 18, a sadzilem ze juz jej wczoraj nie dostane;] Sprzet ktory mi dostarczyli jest znakomity. Zdziwilem sie bardzo ze ta paczka wazy az 3kg ;O , ale wyposazenie ... cud miod i orzeszki xD i do tego jeszcze gra karciana :D:D:D na nudne zimowe wieczory xD nic dodac nic ujac :) kto nie zamowil ten niech zaluje ;] wart to bylo tych pieniazkow:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No to zazdroszczę. :]
Widzę, że lokalny :D - moja paczka jest już od dwóch dni w poznańskiej sortowni i mam nadzieję, że dzisiaj do mnie zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować