Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Sama rekompensata za tą "wpadkę" jest jak najbardziej na miejscu. Firma, która pozwoliła na taką pomyłkę powinna ponieść konsekwencję swojego błędu. Co ważniejsze - zauważcie, że CDP sama zadecydowała o takim kroku. Nie musieliście żądać zwrócenia równowartości pomiędzy podstawową wersją, a EK, lecz producent (i dystrybutor) sam podjął ten krok.

W kwestii kurierów: ich psim obowiązkiem jest zadzwonić i umówić się z odbiorcą, ponieważ oni nie są listonoszami poczty, lecz kurierami! Nie może być tak, że przyjeżdżają kiedy chcą i jak chcą. Jednak niestety coraz więcej firm kurierskich podchodzi do klienta z wielką łaską. Osobiście nigdy nie miałem problemów z Masterlink, w przeciwieństwie do UPS, który prawie 10 dni (od dostarczenia paczki do Wrocławia) nie potrafił przywieźć mojego laptopa. Kurier dzwonił, umawiał się i... nie przyjeżdżał i tak codziennie. Dopiero groźba pokrycia strat wynikających z braku sprzętu oraz poinformowanie centrali (w USA) o działaniu ich oddziału, podziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, muszę przyznać, że CD Projekt zachował się w tej sytuacji honorowo. Nikt się nie upominał o taką rekompensatę, a mimo tego udało się to spełnić. Kupon o wartości 100zł do wykorzystania w dowolny sposób z pewnością nie będzie łatwy do zrealizowania, ale gratuluję postawy. Dotychczas sądziłem, że CDP jako zadośćuczynienie da góra 25 wPLNów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że wiele paczek z dodatkami jest jeszcze wstrzymane, czy to oznacza, że te całe kupony dostarczane będą nie 12-17 a 19-23 paź.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NiEEE!!! Tylko nie to! NIE DOSTAŁEM PLAKATU NA CZAS!!!! CO JA TERAZ POWIESZE NA ŚCIANIE?!!?
CHYBA NIE TEN "GUPI" KUPON NA STO ZŁOTYCH Z GRAM.Pl!11!1oneone.

Tragedia, ludzie... wyluzujcie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa gadanie..."Czyli ostatnie osoby nie powinny dostać ich później niż we wtorek 13 listopada". Z tego co się dowiadywałem u konsultantki to paczki są wysyłane wg numerów EK, to ciekawe ja mam numer 454 czy coś koło tego i jeszcze moja przesyłka jest wstrzymana. Ciekawe czy zdążą do tego 13 listopada. A tak przy okazji jeżeli EK jest wysyłana wg numerów to co mają powiedzieć osoby z numerami powyżej 2000??? Dostaną pewnie za miesiąc.
Jeden wielki bałagan... :/
A zresztą szkoda pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry raczej nie były rozsyłane według numerów. Choćby dlatego, że ja mam nr 905 i paczkę dostarczono mi w czwartek. Poza tym któryś z pracowników CDP też pisał, i to nie jeden raz, że paczki nie są rozsyłane według numerów.
13 listopad to wtorek, więc podejrzewam, że plan jest taki, aby ostatnie paczki zostały wysłane w sobotę/poniedziałek. A jeśli do kogoś nawet na wtorek paczka nie dotrze, to już pewnie będzie wina DPD. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Z tego co się dowiadywałem u konsultantki to paczki są wysyłane wg numerów EK, to ciekawe ja mam numer 454 czy coś koło tego i jeszcze moja przesyłka jest wstrzymana. Ciekawe czy zdążą do tego 13 listopada. A tak przy okazji jeżeli EK jest wysyłana wg numerów to co mają powiedzieć osoby z numerami powyżej 2000??? Dostaną pewnie za miesiąc"

Ktoś ci głupot naopowiadał, bo ja mam numer 2494, a dodatki są u mnie już od środy...

Jeżeli natomiast chodzi o ten niewątpliwie szczodry gest w postaci bonu... Będe się cieszyć, zachwalać CDP i ostatecznie wybaczać im ten cały cyrk dopiero w momencie, gdy w mojej skrzynce wyląduje kod zniżkowy, jak narazie w myśl zasady ''nie chwal dnia przed zachodem słońca'' zachowam sceptyczny dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i słusznie. Kupon na 100 zł to naprawdę ogromny prezent! Wczoraj walczyłem z kurierem i po dwóch póbach dostarczenia (ściemnili, że nikogo nie było co oczywiście jest wierutną bzdurą) wreczcie przed godziną otrzymałem pozostałe części EK. Nareszcie jestem zadowolony - już zapomniałem o nerwach i gorzkich słowach pod adresem CD Projektu. :) Dostałem zabaweczkę i jak małe dziecko się cieszę. :)
Ale z drugej strony poważnie zastanawiałem się przed zakupem jakichkolwiek EK wielkich tytułów (już wcześniej zamawiałem np. Neverwinter Nights 2 i też były problemy...) aby się znowu nie denerwować. Ale ten kupon myślę, że mnie udobrucha i nadal będę korzystał z pre-ordera gram.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Decyzja o 100 super sprawa - może nawet jakąś gre sie da kupić.
2) Co do DPD - którymś kolejnym dostarczeniu dnia następnego złożyłem oficjalną skargę do biura w Rybniku jak i w Warszawie. Następnego dnia gość był w trymiga u mnie. Paczka z resztą kompletu - nawet nie wiedziałem, że została wysłana a już była.

Czy CDP może rozważyć zmianę kuriera (lub dać do wyboru jeszcze jakiegoś) - u mnie 60% przesyłek kurierskich doszło z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj od kuriera paczkę z brakującymi elementami EK. Wszystko naprawdę robi wrażenie, a przede wszystkim to, że tym razem wszystkie książki są schowane do pudełka razem z grą. Bardzo się cieszyłem, że wreszcie dostałem paczke, bo tyle co się naczekałem i nadzwoniniłem do DOKu z pytaniami kiedy, to... chyba nie muszę nic do tego dodwać...
Ale w tym wszystkim jest jednak jedno ale! Z gadżetami nie dostałem plakatu z Wiedźminem i nie dostałem tej dużej nalepki, która była nam, posiadaczom EK obiecana po tej serwerowej wpadce technicznej, gdy trwało zamawianie pre-oderów. Oczywiście, ze zadzwoniłem do DOKu. Sprawa jest na razie w toku wyjasniania i na odpowiedź trochę trzeba poczekać.
Co się tyczy kuponu o wartości 100zł, uważam że CD Projekt naprawdę chce się nam wszystkim zrewanżować za nadszarpniete nery i uważam, że jest to rekompensata jak najbardziej na miejscu. Tylko trzeba się dowiedzieć, czy kupon, to kartka papieru, czy jakiś kod przesyłany e-mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 zł ... robi wrażenie. Spodziewałem się jakiegoś innego zadość uczynienia może jakaś smycz czy coś w tym guście a tu rabat 100 zł. To naprawdę wielki gest. Brawo :) Ja wcale nie mam żalu za to poóźnienie, nikogo nie wyklinałem, nie zrzędziłem jak niektórzy. W końcu chodzi o grę. A gra to rewelka ! :D
Gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a a propos wysyłek: mój nr EK to 122 a dodatków jeszcze nie dostałem. A podobno wysyłka odbywa się zgdonie z numeracją. Więc jestem ciekaw kiedy dostanę moje dodatki. W zakładce sklepu mam informację że moja wysyłka została wstrzymana. Hieh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:08, Daimon_Frey napisał:

To chyba zależy, którzy i gdzie.
Do mnie kurier dzwonił, dwa razy. Przy pierwszej części EK i przy drugiej. Pytał się kiedy
ktoś u mnie w domu będzie.


U mnie (Śląsk) kurier z Masterlinka czyli DPD zawsze dzwoni/tel. sprawdzając czy ktoś jest w domu zanim podjedzie z paczką i nie narzekam na Masterlinka - zawsze paczki w terminie, czyste, nie pogięte etc.
Jestem zawsze tym ucieszony i napiwek gwarantuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoje zdanie ... Masterlink jest jak najbardziej pro ;) zawsze dostaje paczki w ten sam dzien , co jest odebrana z sortowni przez kuriera ... chociaz nie ma obowiazku w ten sam dzien dostarczyc jej, bo takich jak ja jest naprawde od groma. W moim przypadku kurier nie dzwoni na dom tel ani na komorke a mimo to zawsze dostaje paczke na czas ;] Oby tak dalej ... ;P chcialoby sie powiedziec "ach ta wielkopolska sumiennosc i porzadek" ale niestety kolega z poznania Boskii niestety nie otrzymal jej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Słuchajcie, czy ktoś ma pojęcie czemu mimo iż moja przesyłka została nadana w środę, i już w czwartek była u kuriera, to w ten sam czwartek WRÓCIŁA do magazynu - do mnie NIKT nie dzwonił, a cały czas ktoś był w domu. To samo powtórzyło się w piątek...oczywiście w poniedziałek zadzwonie do masterlinka, ale czy ktoś miał podobne doświadczenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 18:20, Paranoja napisał:

Hej
Słuchajcie, czy ktoś ma pojęcie czemu mimo iż moja przesyłka została nadana w środę, i już
w czwartek była u kuriera, to w ten sam czwartek WRÓCIŁA do magazynu - do mnie NIKT nie dzwonił,
a cały czas ktoś był w domu. To samo powtórzyło się w piątek...oczywiście w poniedziałek zadzwonie
do masterlinka, ale czy ktoś miał podobne doświadczenie????

Z masterlinkiem jest to normalne. Kurier się nie wyrobił i paczka wróciła do magazynu, po czym najczęściej pojawia się komunikat że kurier nikogo nie zastał, mimo że nawet nie zapukał do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam w takim razie na nastepna gre CDP, a granie w wiedzmina odloze chyba do po sesji - do tej pory bedzie musialk stac na poleczce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować