Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 17:43, Sephirath napisał:

I pytanie: Wiesz może, czy dostaniemy gratyfikację w postaci bonu 100zł ORAZ zniżkę do witcher-store?
Czy też tylko (no, "aż" tak w zasadzie) bon na 100zł? Bo się pogubiłem :P


Niestety nie jestem pracownikiem firmy CD Projekt, wiec nie mam zielonego pojecia jak bedzie wygladac sprawa z tymi 100 PLN do wykorzystania. Mysle, ze w krotce sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 19:53, Stwór napisał:

Widzę że większość już dostała swoje EK w całości. U mnie jak była kicha tak jest nadal:) Wstrzymane..


A mowilem, zebys w dmuchanie balonikow wlozyl wiecej serca? Mowilem. To teraz nie narzekaj tylko czekaj cierpliwie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:32, Mychaa napisał:

Żeby nie pozostać gołosłownym zrobiłem obiecany skan. Faktycznie różnice są ogromne, dwie zupełnie
inne naklejki :P


Mowilem, ze roznice jakies sa, natomiast ty twierdziles, ze sa identyczne. A, fakt ze w rzeczywistosci sa podobne do siebie te naklejki, nie oznacza automatycznie, ze takie same. Choc w sumie ja nie rozumiem czemu sa narzekania na te naklejke. Zarowno w CDA jak i w EK Wiedzmina ta naklejka jest dodana jako dodatek. W pierwszym przypadku jako gratis do pisma, w drugim jako rekompensata za stracony czas i nerwy przy zamowieniach pre orderowych gry Wiedzmin. Tak zamiast jednej naklejki macie dwie i mozecie je sobie nakleic np. na zeszyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:39, Wojman napisał:

A mowilem, zebys w dmuchanie balonikow wlozyl wiecej serca? Mowilem. To teraz nie narzekaj
tylko czekaj cierpliwie. :-)


Czyli to całe opóźnienie z EK to moja wina?:) Kurde dmuchałem, wieszałem, zabawiałem.. Co jak co, ale ja zasłużyłem jak mało kto, ty tylko straszyłeś degradami:P :)
Nie narzekam, tylko stwierdzam fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał czy naklejka jest "taka duża" więc odpowiedziałem że nie jest duża tylko taka jaka była w CDA.
Tak to jest jak się ktoś do rozmowy wcina nie uczestnicząc w niej od początku. Ja również nie napisałem że jest identyczna, choć słowa taka sama właściwie oznaczają to samo. :D. Wiele osób, w tym i ja myślało że naklejka dodawana jako gratis będzie duża, takie też naklejki pojawiały się na allegro. A ogólnie motyw obu naklejek jest taki sam z tym że podpisany inaczej. Więc nawet nie rozumiem po co ta cała dyskusja. Kto jak kto ale moderator powinien wiedzieć żeby takich offtopów nie robić, bo dyskusja jest bezsensowna. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:43, Wojman napisał:

> Żeby nie pozostać gołosłownym zrobiłem obiecany skan. Faktycznie różnice są ogromne, dwie
zupełnie
> inne naklejki :P

Mowilem, ze roznice jakies sa, natomiast ty twierdziles, ze sa identyczne. A, fakt ze w rzeczywistosci
sa podobne do siebie te naklejki, nie oznacza automatycznie, ze takie same. Choc w sumie ja
nie rozumiem czemu sa narzekania na te naklejke. Zarowno w CDA jak i w EK Wiedzmina ta naklejka
jest dodana jako dodatek. W pierwszym przypadku jako gratis do pisma, w drugim jako rekompensata
za stracony czas i nerwy przy zamowieniach pre orderowych gry Wiedzmin. Tak zamiast jednej
naklejki macie dwie i mozecie je sobie nakleic np. na zeszyt.



Wiesz jak to jest, niektórym zawsze źle ;)
Dostaną 100zł to jeszcze upominają się o naklejki,plakaty i zniżki do Wiedźmińskiego sklepiku :P
a nawet jak już dostaną to im dalej coś nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:43, Wojman napisał:

> Żeby nie pozostać gołosłownym zrobiłem obiecany skan. Faktycznie różnice są ogromne, dwie
zupełnie
> inne naklejki :P

Mowilem, ze roznice jakies sa, natomiast ty twierdziles, ze sa identyczne. A, fakt ze w rzeczywistosci
sa podobne do siebie te naklejki, nie oznacza automatycznie, ze takie same. Choc w sumie ja
nie rozumiem czemu sa narzekania na te naklejke. Zarowno w CDA jak i w EK Wiedzmina ta naklejka
jest dodana jako dodatek. W pierwszym przypadku jako gratis do pisma, w drugim jako rekompensata
za stracony czas i nerwy przy zamowieniach pre orderowych gry Wiedzmin. Tak zamiast jednej
naklejki macie dwie i mozecie je sobie nakleic np. na zeszyt.

Ty mówiłeś, że są różnej wielkości ;), co jest nieprawdą ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, pięknie, moje zamówienie ciągle niezrealizowane. (Komunikat: wystąpił problem z Twoim zamówieniem, prosimy o kontakt z obsługą klienta)

Paniusia w biurze obsługi (bardzo sympatyczna tak na marginesie, aż mi jej szkoda że ma taki czas w pracy, że wszyscy ludzie od EK na nią wrzeszczą) wyjaśniła, że zamówienie nie wyszło i dotyczy to KILKUNASTU przypadków... w co absolutnie nie wierzę.

Więc czekam, do końca tego tygodnia. Panie Kiciński, na przyszłość proszę uważać na to co pan mówi, bo nie chcemy żeby kolejna deklaracja (że wszyscy dostaną zaległe elementy do końca tego tygodnia) znowu okazała się fałszywa, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam jedno ale zasadnicze: czy osoby, które nie miały podzielonej przesyłki ale otrzymali swoją ek z pre-orderu 3 tygodnie później niż mieli obiecane też dostaną taki kupon?
Bardzo proszę niebieskich o szybką odpowiedź.
Zaskoczyliście mnie tą stówką. Tylko ciekawe czy mnie też się będzie należeć. Mam nadzieję, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekam na posty w stylu:
My nabywcy ponad stu tysięcy EP i ES domagamy się natychmiastowej rekompensaty w postaci uzupełnienia brakujących elementów do pełnej EK lub kuponu o wartości 100 złotych do zrealizowania W DOWOLNY sposób w sklepie gram.pl. Żądanie swoje motywujemy faktem, iż zapłaciliśmy w sumie tyle samo, co nabywcy danej EK a otrzymaliśmy sporo mniej składników zestawu, wobec czego czujemy się oszukani.
My, którzy nabyliśmy EK w sklepach przyłączamy się do tych żądań, gdyż zakupione przez nas zestawy były droższe o brak kuponu na 100 złoty.
A My pozostali, którzy nie zakupiliśmy wcale Wiedźmina również żądamy jakiejś rekompensaty, bo jak wszyscy dostają, to My musimy też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 11:27, Kafar napisał:

Czy wy dostaliście plakaty? Bo ja w ani jednej paczce ich nie miałem.


Sporo osób nie dostało. Będą dosyłane pocztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam, że wszyscy poszkodowani pre-orderowcy ek powinni, oprócz stówki, dostać możliwość robienia zakupów w sklepiku wiedźmińskim za swoje wPLN. (ja w sumie nie wiem czy na stówkę się załapię bo dostałem od razu całość, tylko że opóźnienie w dostawie było trzytygodniowe ale przecież to pryszcz...) Proszę pozostałych poszkodowanych o wsparcie inicjatywy a nuż uda się nam coś wywalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 11:52, Paulson napisał:

uważam, że wszyscy poszkodowani pre-orderowcy ek powinni, oprócz stówki, dostać możliwość robienia
zakupów w sklepiku wiedźmińskim za swoje wPLN. (ja w sumie nie wiem czy na stówkę się załapię
bo dostałem od razu całość, tylko że opóźnienie w dostawie było trzytygodniowe ale przecież
to pryszcz...) Proszę pozostałych poszkodowanych o wsparcie inicjatywy a nuż uda się nam coś
wywalczyć.

nie :)
ja jestem poszkodowanym, ale 100zł to dobra rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań, wredny materialisto ;)

Liczy się gest, który CDP będzie dużo kosztował tak czy inaczej. Jednak zdobyli się na coś czego żadna znana mi firma w życiu nie zrobiła. I conajmniej za sam fakt podjęcia podobnej decyzji już należy im się uznanie. Teraz czekajmy, na dalsze informacjie - bo te mają pajawić się zgodnie z zapowiedziami jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 11:34, Dalke napisał:

> Czy wy dostaliście plakaty? Bo ja w ani jednej paczce ich nie miałem.

Sporo osób nie dostało. Będą dosyłane pocztą...


Ale tak podejrzewasz? Czy tak Ci z DOKu odpowiedzieli? Ciekawe o co chodzi znów z tymi plakatami ;/ eh a miało być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 12:37, Kafar napisał:

Ale tak podejrzewasz? Czy tak Ci z DOKu odpowiedzieli? Ciekawe o co chodzi znów z tymi plakatami
;/ eh a miało być lepiej.


Info z DOKu. Tak mi odpowiedzieli na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy tutaj gadu-gadu o rekompensacie, a ja mam pytanko do niebieskich. W infie pisało, że "bony" zostaną wysyłane od. 12 (czyli dziś) Czy część została wysłana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować