Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 14:45, tuna napisał:

wy tutaj gadu-gadu o rekompensacie, a ja mam pytanko do niebieskich. W infie pisało, że "bony"
zostaną wysyłane od. 12 (czyli dziś) Czy część została wysłana??


Raczej nie, bo z tego co wiem miało iść też info na forum o rozpoczęciu rozsyłania. Ale jakby ktoś dostał to bardzo proszę - niech napisze na forum! Ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:47, Dalke napisał:

Raczej nie, bo z tego co wiem miało iść też info na forum o rozpoczęciu rozsyłania.

Masz rację, ale zawsze trzeba się samemu dopytywać :)

>Ale jakby ktoś dostał to bardzo proszę - niech napisze na forum! Ważne!
Najwyżej dopiero juto ktoś napisze, czy dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:51, tuna napisał:

Najwyżej dopiero juto ktoś napisze, czy dostał :)


Wszystko ma być chyba mailowo rozsyłane, przynajmniej takie wrażenie odniosłam z rozmowy z panią z DOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:03, Dalke napisał:

Wszystko ma być chyba mailowo rozsyłane, przynajmniej takie wrażenie odniosłam z rozmowy z
panią z DOKu.

to jak ja tym zapłacę?? xD Może jakiś kod będzie można wprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:17, tuna napisał:

to jak ja tym zapłacę?? xD Może jakiś kod będzie można wprowadzić :)


No to chyba mają być właśnie kody promocyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym w tej sytuacji jest pytanie, które należy zadać wszystkim zainteresowanym ale przede wszystkim szefostwu z Cd-P. Czy owe kupony będą się należeć wszystkim? Co zaś z tymi którzy potraktowali wiedźmina jako swoistą okazje do zarobku sprzedając ją z niezłym zyskiem na allegro, przez to, że zarobili na tych co swoją edycje chcieli bardzo mieć to jeszcze od Cd-P dostaną gratyfikacje za nic ot, że zamówili i nic więcej, wiem że teraz mogą odezwać się głosy niezadowolonych ale uważam, że kwestie podziału kuponów trzeba by było dobrze przemyśleć i dawać dopiero na przykład po rejestracji egzemplarza na stronie gram.pl. Ja osobiście stale czekam na resztę przesyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dzis dostalem "reszte" ale niema tego bonu na 100 zl i niema plakatu ?? tak wiec znowu niema pelnego - szczerze to mam juz tego dosc to naprawde jest zenada:( dzieki za cudna obsluge klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ploza mówi prawdę to rzeczywiście żenada... człowieku dzwoń i domagaj się co twoje, nie ma bata... rzekomo 12 miało coś ruszyć... a u mnie dalej "wstrzymana"... chyba szybciej będzie jak sam przyjadę i odbiorę... bo jakoś mi sie nie zanosi żeby mieli wysyłać... czy to naprawdę taki problem dla firma takiej jak CDP zebrać się, zwołać cały zespół i paczki powysyłać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pierdziele to. Ostatnie paczki miały zostać doręczone 13 listopada, a tymczasem moja dopiero w tym dniu ZOSTANIE wysłana... Ludzie kurna bez jaj, mam już dość tłumaczenia się rodzicom "gdzie reszta tego dziadostwa". Waszej zakichanej zniżki w sklepie gram.pl nadal nie dostałem, tak samo jak ten wasz obesrany bon - dacie go za pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
O co tutaj biega. Zamówiłem EK jako jeden z pierwszych - numer mojej kopii to 273 chyba. I dzisiaj dostałem reszte dodatków i co ?? Nie ma ani plakatu, ani naklejki, a co najgorsze nie ma obiecywanego etui na płyty. A kumpel co zamawiał później dostał te wszystkie rzeczy ... Bez kitu jestem cierpliwy i wyrozumiały, ale mam już dość ... Ręce mi opadają. Wiem że to było trudne logistycznie, ale teraz to ja mam więcej nerwów niż zajawki, bo mogłem se kupić w sklepie edycję podstawową i przynajmniej bym nie liczył na nie wiadomo co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no w ogóle specjalnie sprawdziłem teraz jak kumpel dostał - jego numer to 2402 więc znacznie później zamówione niż ja. U mnie nawet nie ma folii na pudełku i K....a jest teraz porysowane !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja EK w ogóle nie doszła. jest wyraźnie napisane, że kurier otrzymał paczkę rano i przez cały dzień nie dojechał! A ja dziś specjalnie zostałem w domu i czekałem na dodatki. I co? Jeszcze se poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wreszcie doszła reszta mojego EK + plakat i nalepka. Etui na płyty niestety już nie dodali, no ale lepszy rydz niż nic. Warto było czekać, naprawdę kapitalnie wydane EK, szkoda tylko że nie doszło wszystko razem, to efekt byłby jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez dodatkowo nie mam jeszcze etui:( a i jeszcze zeczywiscie nie jest to wogole ofoliowane - moja tez jest lekko odrapana:(((( wies pelna geba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się dowiedzieć kiedy zamierzacie powysyłać resztę dodatków z EK? Bo moja, z numerem (bodajże) 126 wciąż ma status wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana? -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie pytam CDP gdzie obiecany plakat i naklejka po etui też nie ma śladu Numer EK 0067
na pocieszeie chociaz raz dali normalne pudełko a nie posklejaną tekturę:(

NIECH CDP WYTŁUMACZY GDZIE SĄ TE PRZEDMIOTY?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no na prawdę sie zawiodłem. Nie przypuszczałem, że to powiem ale tak jest. Niby plakat i naklejka. Ale takie coś w sklepie kosztuje 20 zł !! Obiecanki cacanki... A to etui to mnie najbardziej wkurzyło. Najpierw wielkie halo że dla preorderowców prezenty, a tu figa z makiem ... I selekcja klijentów - "ty dostaniesz w folii a ty nie ... bo tak..."
I teraz pudło co miało zdobić mój pokój ma niemałe rysy na mordzie wilka. Ach jestem wściekły !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:48, Ivo kudlaty napisał:

Mógłbym się dowiedzieć kiedy zamierzacie powysyłać resztę dodatków z EK? Bo moja, z numerem
(bodajże) 126 wciąż ma status wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana? -.-''


Nie jesteś jedyny. Ja mam nr 122 i tez mam wstrzymaną wysyłkę. Mam nadzieję że dostanę pudełko w folii z wszystkimi komponentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc brakuje mi dwóch plakatów i jednej naklejki w tym jedną naklejkę to ładnie mówiąc olewam :) za małe coś by się użerać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować