Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 16:20, Pavlus25 napisał:

Bardzo śmieszne użytkowniku Mesiu, po kiego sie odezwałes, zamiast kogoś wyśmiewac odpowiedział
byś na moje pytanie.


Zakres rozdzielczości jest od 800x600 do 1280x1024(przynajmniej ja taki mam;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:15, Pavlus25 napisał:

Momencik moi drodzy, czy nie za ostro tutaj się ktoś wypowiada. IMHO zachowujecie się jak
by DP zrobiło Was w ciula i w ogóle.Śmieszne zachowanie i żenujące teksty, może wstwcie
się w rolę wydawcy gry co? Wieszacie psy na RED, bo mają problemy z ek, żenada.

>Wieszacie psy na RED, bo mają problemy z ek, żenada.
Nie na REDach tylko na CDP. A żenujące jest ich postępowanie. Nie jesteś w naszym położeniu i widać nie jesteś w stanie wyobrazić sobie jak to jest kiedy płacisz komuś nie małą kwotę i nie możesz nawet uzyskać sensownej informacji co i jak z twoim zamówieniem.

Problem są, ok, rozumiem. Ale nie rozumiem numerów w stylu:
a) w piątek dostaję maila, że ostatnie egzemplarze zostaną wysłane tego dnia
b) dopiero w poniedziałek status mojej przesyłki zmienia się z "wstrzymany" na "gotowy do wysłania 13.10"
c) 24h później status zmienia się ponowie, tym razem na "wystąpiły problemy, zgłoś się do DOK"

Żadnego maila z wyjaśnieniami, żadnego telefonu. Moim pierwszym pomysłem było to, że dziś rano dowiem się, że moja przesyłka uległa uszkodzeniu w transporcie i już nigdy nie zobaczę mojej EK.

Rozumiem, że mają problemy z podwykonawcami i chociaż można było to zrobić lepiej (wcześniej?) o to nie mam wielkich pretensji. Ale polityka informacyjna CDP to porażka. I stąd "śmieszne zachowanie i żenujące teksty". Że tak powiem: na własną prośbę CDP.

I jeszcze dzisiejsza rozmowa z DOK. Nie wiemy jakich elementów brakuje, nie wiemy kiedy będą, w sumie to nic nie wiemy... mało to fajne.

I skoro mineły już 3 tygodnie to może warto by było wysłać to co już jest, a brakującą resztę dosłać później? W końcu ile można czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w takiej samej sytuacji jak Wy, i mam do tego dystans, gram se w Witchera a dodatki w końcu przyjdą:D. Jedynie faktycznie dziwne jest to dodawanie kolejnych terminów na ostatnią chwilę, jakby na ostatnią chwilę się umawiali z ponoć poszczególnymi dostawcami elementów... Mogliby to potem wyjaśnić choćby dla zaspokojenia samej ciekawości;).

Na pytanie ile można czekać opowiem Ci historyjkę z autopsji: Nie mogę doczekać się końca świata;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:39, Zebek napisał:

Czy znizka 30 %jest dla wszystkich ktorzy kupili Wiedzmina???

Czy ta znizka to te obiecane 100 zl???

Zniżki dla preorderowców, o tym kiedyś był news, a 100 złotych obiecał w wywiadzie Mike vel Michał Kiciński EKowcom;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu się duża część dyskusji przeniosła, więc tu też napiszę:

Do mnie wreszcie dotarła przesyłka, pudło na szczęście nieuszkodzone, pomny waszych informacji o braku zabezpieczeń rozcinalem karton z wielką ostrożnością i uniknąłem porysowania pudła.

Razem z przesyłką dostałem też plakat, niestety kompletnie zniszczony, tuba jest złamana w jednym miejscu, jeden z końców tuby też zniszczony. Na dodatek plakat kompletnie zaklinował się w środku, i chyba nie uda mi się go wyjąć bez kompletnego rozwalenia całości.

Nie to, żeby mi na tym plakacie zależało, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:18, ksv napisał:

> Kurcze, ja jeszcze nie dostałem. Inni też nie dostali?

Właściciele EK jeszcze nie dostali. 30% zniżki dotyczy EP.


No nie. Ma nadzieję, że to żart. Nie ma to jak jeszcze nam dokopać. Oby nie okazało się tak, że jak dostaniemy swoje kupony na zniżkę 30% to w sklepiku już nic ciekawego nie zostanie.
Jeśli masz rację to CDP znów nawala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:18, ksv napisał:

Właściciele EK jeszcze nie dostali. 30% zniżki dotyczy EP.


A to ciekawe, w takim razie ktoś moje EK uznał za EP i dlatego na mojej skrzynce już się pojawił odpowiedni kod zniżkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:50, Warui napisał:

No nie. Ma nadzieję, że to żart. Nie ma to jak jeszcze nam dokopać. Oby nie okazało się tak,
że jak dostaniemy swoje kupony na zniżkę 30% to w sklepiku już nic ciekawego nie zostanie.
Jeśli masz rację to CDP znów nawala :(


EK-owcy mają dostać 50%. Ale chyba wciąż nie wiemy na które gadżety, bo zdaje się, że zniżka była "do 50%"...
Może ktoś z EP się podzieli info, na co jest zniżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:57, Dalke napisał:

> No nie. Ma nadzieję, że to żart. Nie ma to jak jeszcze nam dokopać. Oby nie okazało się
tak,
> że jak dostaniemy swoje kupony na zniżkę 30% to w sklepiku już nic ciekawego nie zostanie.

> Jeśli masz rację to CDP znów nawala :(

EK-owcy mają dostać 50%. Ale chyba wciąż nie wiemy na które gadżety, bo zdaje się, że zniżka
była "do 50%"...
Może ktoś z EP się podzieli info, na co jest zniżka?


Na co by nie była narazie nie ma tam dużego wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:57, Dalke napisał:

> No nie. Ma nadzieję, że to żart. Nie ma to jak jeszcze nam dokopać. Oby nie okazało się
tak,
> że jak dostaniemy swoje kupony na zniżkę 30% to w sklepiku już nic ciekawego nie zostanie.

> Jeśli masz rację to CDP znów nawala :(

EK-owcy mają dostać 50%. Ale chyba wciąż nie wiemy na które gadżety, bo zdaje się, że zniżka
była "do 50%"...
Może ktoś z EP się podzieli info, na co jest zniżka?

Zniżka jest na produkty w WitcherShopie, dla EKowców do 50%.
EKowcy mają i jedną i drugą rekompensatę/gratyfikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:59, Ziomal99 napisał:

Na co by nie była narazie nie ma tam dużego wyboru :P


No więc właśnie. Nie wiem, czy jest na co czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:59, BioZ napisał:

Zniżka jest na produkty w WitcherShopie, dla EKowców do 50%.
EKowcy mają i jedną i drugą rekompensatę/gratyfikację.


No tak, ale zniżka jest "do". Więc na niektóre produkty 50% a na inne być może 0%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:00, Dalke napisał:

> Na co by nie była narazie nie ma tam dużego wyboru :P

No więc właśnie. Nie wiem, czy jest na co czekać ;)


Zależy kiedy pojawi się figurka ;)
może jeszcze karty wrócą, bo narazie nie można ich zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:02, Ziomal99 napisał:

Zależy kiedy pojawi się figurka ;)


I zależy, czy będzie w ogóle na nią zniżka ;)

Dnia 14.11.2007 o 17:02, Ziomal99 napisał:

może jeszcze karty wrócą, bo narazie nie można ich zamówić


No właśnie. W Empiku są i karty, i płyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:01, ksv napisał:

> Zniżka jest na produkty w WitcherShopie, dla EKowców do 50%.
> EKowcy mają i jedną i drugą rekompensatę/gratyfikację.

No tak, ale zniżka jest "do". Więc na niektóre produkty 50% a na inne być może 0%...


Masz racje, pewnie jak pojawi się figurka to będzie 0%
ciekawe na co będzie 50% na podkładke?Koszulke którą wszyscy mają? Czy na smyczke?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się, że dokonałaś/eś zakupu właśnie u nas, w podziękowaniu za zakup w pre-orderze Wiedźmina w sklepie gram.pl chcemy przekazać Ci bonus kod dający 30% rabatu na część gadżetów do wykorzystania w "sklepiku Wiedźmińskim".

Zamawiałem EK. Więc chyba nie będzie to 50% i do tego nie na wszystkie produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować