Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Eeee mam jedno pytanie ponoć miały zostać wysłane bony o wartości 100 zł wiec czemu ja dostałem narazie tylko zniżke 50%. Może ktoś podać date do kiedy wyślą wszystkie bony? Bo miały być chyba wysylane 12-14 listopad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:02, Melchah napisał:

> To dyrektor wybiera pracowników których zatrudnia
Dyrektor wybiera pracowników? Jak pracuję to jeszcze na oczy żadnego dyrektora nie widziałem
podczas rekrutacji, w żadnym przedsiębiorstwie.


Musisz wybierać straszne miejsca do pracy...
Ale:
Jeśli ''dyrektor'', czy jakieś inne ciało zarządzające nie rekrutuje pracowników osobiście, to rekrutuje człowieka, który za to odpowiada. Jeśli nawet jest to jeszcze niżej w hierarchii to ktoś musiał zaakceptować procedury rekrutacyjne. Nawet jeśli więc ''dyrektor'' nie jest winny niczemu bezpośrednio (a pewnie nie jest) to jest jego zakichana robota, żeby za to odpowiadać.
Nie uważam, że p. Kiciński miałby rezygnować, bo i dlaczego. Powinien tylko zwolnić osobę odpowiedzialną za ten cały fuck-up. Bo jest jedna osoba, która jest za to odpowiedzialna - tego jestem pewny.
CDP to mimo wszystko nie jest tak duże przedsiębiorstwo, żeby wina była rozmyta. Skoro w tysięcznych korporacjach winnych jakichś spektakularnych porażek identyfikuje się bez problemu, to jeśli CDP chce być poważną firmą, powinien zrobić to samo.

Przy okazji, zwolniłbym jednym ciągiem cały PR i połowę ekipy gram.pl, bo taki poziom obsługi klienta, to uchodził na początku lat 90, a nie teraz. Nie tak się sprzedaje towary luksusowe. Ale cóż, monopol robi swoje.

Dnia 15.11.2007 o 15:02, Melchah napisał:

> sprawuje kontrolę w przedsiębiorstwie.
Ano właśnie.


Nie sprawuje, widać.

Dnia 15.11.2007 o 15:02, Melchah napisał:

> Jak dyrektor daje przysłowiowej d*** i nie pilnuje
> pracowników żeby pracowali, to musi przeprosić.
Jak dyrektor daje d*** to przedsiębiorstwo ma wielkie kłopoty i razem z nim pracownicy. Jak
pracownik daje d*** to ma to w d*** i patrzy czy tym razem też się uda.


Powinno się udać max raz.

Ok. Znikam aktywnie z tego forum, bo już nie jestem klientem, to i po co mi tu siedzieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mieli w statusie zamówienia ze pakowanie trwa i przesylka zostanie wyslana np. 13 a potem okazalo sie ze zmienilo sie na "Wystapil problem itp." mam taka wiadomosc, ze ja przed chwila dostalem dodatki, oprocz plakatu i naklejki, a jeszcze wczoraj status widnialo w statusie, ze jest problem.

A tak poza tym, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co zobaczylem. Pudlo zrobione prawie jak z drewana :), takie twarde, z "szufladą", breloczek swietnie wykonany, spodziewalem sie jakiegos odpustowego badziewia a tu prosze..., i ciezkie to nawet :). A art book jak juz niektorzy pisali to kalasa sama dla siebie :) Mapa też świetna.
Acha, mam numerek dwiescie dwadziescia z hakiem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:06, bricabrac napisał:

Dla tych co mieli w statusie zamówienia ze pakowanie trwa i przesylka zostanie wyslana np.
13 a potem okazalo sie ze zmienilo sie na "Wystapil problem itp." mam taka wiadomosc, ze ja
przed chwila dostalem dodatki, oprocz plakatu i naklejki, a jeszcze wczoraj status widnialo
w statusie, ze jest problem.

A tak poza tym, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co zobaczylem. Pudlo zrobione prawie
jak z drewana :), takie twarde, z "szufladą", breloczek swietnie wykonany, spodziewalem sie
jakiegos odpustowego badziewia a tu prosze..., i ciezkie to nawet :). A art book jak juz niektorzy
pisali to kalasa sama dla siebie :) Mapa też świetna.
Acha, mam numerek dwiescie dwadziescia z hakiem :) .


A zmienił Ci się status na koncie? Bo ja ciągle mam (...)wystąpił błąd, skontaktuj się z DOK(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:52, Kaen napisał:

Musisz wybierać straszne miejsca do pracy...

Różnie bywało, ale dyrektor przy rekrutacji to chyba tylko w malutkich firmach.

Dnia 15.11.2007 o 15:52, Kaen napisał:

Nie uważam, że p. Kiciński miałby rezygnować, bo i dlaczego. Powinien tylko zwolnić osobę odpowiedzialną
za ten cały fuck-up. Bo jest jedna osoba, która jest za to odpowiedzialna - tego jestem pewny.

I owszem, choć daleko mi do żądań o ścięcie głowy. Może wystarczy zmiana odpowiedzialności i mniejszy zakres obowiązków. W końcu kompetencje czy ich brak należy udowodnić.

Dnia 15.11.2007 o 15:52, Kaen napisał:

> Ano właśnie.

Nie sprawuje, widać.

Nie mówię o tym konkretnym przypadku. W końcu nie znamy faceta, prawda? Na ręce mu nie patrzymy. Ma jednak odwagę wystąpić daleko przed szereg i powiedzieć "przepraszam", a to trudna sztuka. Tylko moim zdaniem się pospieszył, zanim posprzątał "zaplecze".

Dnia 15.11.2007 o 15:52, Kaen napisał:

Powinno się udać max raz.

A w życiu różnie bywa, zależy po której stronie barykady przyszło nam stanąć, bo tu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Natomiast wiemy jak byłoby idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
a czy wiadomo juz cokolwiek w sprawie jeszcze nie dostarczonych ek ?
bo jak narazie to ja mojego ek jeszcze nie widzialem

a no i dostalem dwa kody czyzby jeden byl wadliwy kolejna wpadka ? ;)


minelo 48godzin a mi na formularz nikt nie odpowiedzial no coz... i co teraz mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc:
Dostałem e-mail który jasno wskazuje mi na to, że mogę sobie kupić coś z Wiedźmińskiego sklepiku z zniżką 50%.
Zaraz... czy ta zniżka obejmuje tez cenę z uwzględnieniem WP?
To po pierwsze...
a teraz..:
Czy CDP mnie wykiwało, czy też oprócz tego dostane obiecane 100zł na dowolny produkt w sklepie Gram.pl?
Upatrzyłem juz sobie nawet Hillgate.... :)

P.S
Dostałem DWA kody promocyjne... chociaz zamówiłem i dostałem 1 EK. Dzięki CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:02, Melchah napisał:

> To dyrektor wybiera pracowników których zatrudnia
Dyrektor wybiera pracowników? Jak pracuję to jeszcze na oczy żadnego dyrektora nie widziałem
podczas rekrutacji, w żadnym przedsiębiorstwie.



Nie mam może jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale mam swoją drugą pracę i zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem rozmawiałem z dyrektorem podczas rozmowy rekrutacyjnej. Za pierwszym razem był tylko dyrektor - nie było nikogo z żadnego HR-u. Za drugim razem była pierwsza rozmowa z osobą działu personalnego, a potem była druga z dyrektorem działu, do którego aplikowałem. Więc, jak widzisz są takie miejsca na świecie, gdzie dyrektorzy chcą mieć wpływ na to kto jest zatrudniany :)

A tak poza tym, to fajnie że dostałem prawidłowy kod bonusowy, szkoda tylko, że dodatków jeszcze nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rada dla CDP: mówicie 19- 23... już zmieńcie na 23- 26, żeby się gracze mogli na kolejne opóźnienie przygotować... czy na prawdę w 150 osób zebrać się, własnoręcznie popakować paczki i powysyłać w dwa, trzy dni?? Poza tym macie już i tam kupę kasy to zatrudnijcie paru żulów za grosze niech wam to zrobią, i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:11, Solmath napisał:

A zmienił Ci się status na koncie? Bo ja ciągle mam (...)wystąpił błąd, skontaktuj się z DOK(...)


Tak, zmienil sie, mam napisane ze wyslano 14. XI. a przypuszczalny termin dostawy to 15 lub 16. Zamowienie przeszlo juz do kategorii zrealizowanych. Ale wczoraj pisalo ze jest blad tak wiec mozliwe ze dzisiaj ci wyslali/wysla i jutro bedziesz mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:23, Warui napisał:

c) Rabat 30-50% dotyczy tylko rzeczy "wyprodukowanych" przez CDP. Nie obejmuje karcianki, kości
i figurki.

Kpina! to już jest kpina do potęgi czwartej. Czyli może jeszcze koszulki, torby płócienne, smycze też nie podpadają, bo jakoś nie wyobrażam sobie, aby je CDP produkował fizycznie....

W ogóle jaka pokręcona ta idea kodu, nie ma możliwości sprawdzenia co zyskuję przez kod tylko muszę go w ślepo aktywować, a skąd ja mam wiedzieć, czy w tej a nie innej konfiguracji wykorzystać kod.

Po całym tym cyrku i paranoi związanej z EK, mamy kpinę - odsłonę czwartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:23, Warui napisał:

Dołączyłem do grupy szczęśliwców którzy otrzymali EK :)

A teraz trochę info z DOK:
a) Plakaty i naklejki zostaną dosłane później. Na razie czekają na tuby.
b) Ciągle jest problem z częścią elementów i nie wiedzą kiedy EK zostanie wysłana do wszystkich
czekających.
c) Rabat 30-50% dotyczy tylko rzeczy "wyprodukowanych" przez CDP. Nie obejmuje karcianki, kości
i figurki.
d) Brakujące przedmioty w sklepiku pojawią się prawdopodobnie w poniedziałek.


Hehehe, wlasnie zie zastanawiam - plakac, czy sie smiac.
Jedyne co w tym durnym sklepiku wiedzminskim przykuwalo moja uwage, to byly wlasnie karcianka i kosci. Na figurki, smycze, plakaty i inne duperele jestem juz po prostu za stary i nie wzbudzaja w sumie mojego zainteresowania (oprocz tego chrzanionego plakatu, ktory obiecano w ramach rekompensaty - ale tu juz chodzi bardziej o zasade niz o fun). Jak nie mozna skorzystac z kuponu na w.w artykuly, to cala akcja jest psu na bude i rownie dobrze mogloby jej nie byc.

Do PRowcow gram.pl --> wlasnie zarobiliscie u mnie kolejnego powaznego minusa - i to moze sprawic, ze nawet ten bon na 100 nie poskutkuje jak trzeba i i tak zrezygnuje z waszego sklepu - nie cierpie wrecz takiej sciemy i robienia ze mnie glupka. Zwlaszcza ze orlem byc nie trzeba, by ocenic atrakcyjnosc poszczegolnych gadzetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam dodatki do EK. Tylko czemu nie mam obiecanego plakatu i naklejki?! Znowu pokaz amatorszczyzny CDP i ludzi w nim pracujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:14, stanlee napisał:

W końcu mam dodatki do EK. Tylko czemu nie mam obiecanego plakatu i naklejki?! Znowu pokaz
amatorszczyzny CDP i ludzi w nim pracujących!


Bo zabrakło tub, naklejek i plakatów pewnie też... ale doślą. Kiedyś :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post ten umieszczam jako odpowiedź na posta Pana Michała Kicińskiego ale jest skierowany także do wszystkich "niebieskich" związanych z GRAM i CDP.

Wielokrotnie zmienialiście daty kiedy zostaną wysłane dodatki do EK. Ten wątek jest przypięty do wywiadu Pana Michała Kicińskiego który określa ostatnią datę wysyłki na zeszły piątek. Jutro mija równo tydzień i żadnego info - moja EK jest nadal wstrzymana. Naprawdę minimum przyzwoitości wymaga abyście albo : zadzwonili (dla ułatwienia mój nr kontaktowy podałem przy zamówieniu), napisali maila albo w ostateczności umieścili na forum jakąś informację. Dajecie kontakt do DOKu, gdzie na dobrą sprawę nie można się nic konkretnego dowiedzieć. Szkoda mi Pań w DOKu, rozumiem że to od nich nie jest w żaden sposób zależne, ale nie wierzę że w CDP czy GRAM nie ma nikogo kto ma kontakt z dostawcami poszczególnych części i nie wie kiedy zostaną wyprodukowane. Nawet jeżeli jutro moja EK zostanie wysłana (w co bardzo wątpię) to dostanę ją najwcześniej w przyszłym tygodniu a więc równo 4 tygodnie po pierwszym obiecanym terminie (zamówienie pre-order). Ile trzeba napisać postów, zadać pytań, wykonać telefonów, żeby czegoś się dowiedzieć? Ja naprawdę nie chcę niczego za darmo. Ponad 3 tygodnie temu zapłaciłem 200 PLN, żeby kupić super wydaną edycję ale także żeby pokazać CDP że doceniam ich za stworzenie Wiedźmina. Dlaczego to psujecie ? Dlaczego obok uznania za stworzenie tak dobrego produktu muszę czuć wielki niesmak za to co się dzieje z jego dystrybucją. Wierzę że się staracie, że chcecie aby gracze cenili Was za wydawanie a teraz także za produkcję gier, więc dlaczego tak postępujecie ? Dlaczego moja opinia o Waszej firmie musi się tak zmieniać ? I wreszcie ostatnie : kiedy dostanę moją EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed godziną dodatki.
Bez plakatu i naklejki, ale nie martwię się, jak mają dojść do dojdą, choćby po bonach na bańkę;].

EK jest zajebista... zwłaszcza bestiariusz i artbook.. poza tym mapa całkiem fajna, karcianka wg recenzji nie jest superaśna ale karty(poza giętkim papierem) podobają mi się, zobaczę empirycznie czy karcianka fajna;]. A medalion... no, co najmniej ładny i fajny w posiadaniu:)).

Jeszcze raz gratuluję CDPRed dzieła które powstało w częściach, niczym wpół poskrobany noworodek, ale noworodek wart zostania okrzykniętym najpiękniejszym;](sry za porównanie ale nie miałem nic pod językiem innego;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 15:02, Melchah napisał:

Dyrektor wybiera pracowników? Jak pracuję to jeszcze na oczy żadnego dyrektora nie widziałem
podczas rekrutacji, w żadnym przedsiębiorstwie.


Oczywiście że tak chyba że osoba przez niego wskazana np. kierownik działu itp. Osobiście nie popieram takiego działu od rekrutacji bo potem wychodzi takie coś jak z wiedzminem a znam dużo podobnych przypadków. No chyba że dyrektor daży dużym zaufaniem osoba która ma wybierać ludzi.

Zazwyczaj ludzi powinien dobierać dyrektor a przy większych spółkach kierownicy działów lub po prostu kierownicy. Bo wiadomo przy dużej spółce dyrektor z każdym na rozmowe się nie będzie umawiał ALE.. są i takie przypadki i ja je bardzo chwalę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>karcianka

Dnia 15.11.2007 o 22:09, BioZ napisał:

wg recenzji nie jest superaśna ale karty(poza giętkim papierem) podobają mi się,


Bo to nie ta karcianka co była recenzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... a ja nadal jak nie widzialem swoich elementow Ek tak nie widzialem
jedyne co zobaczylem w swojej skrzynce to e-mail z bonem na sklpe wiedźminski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować