Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Najpierw bluzgaliśmy teraz po stopach całujemy :D.
A tak naprawdę to wolałbym zamiast tych gratyfikacji żeby wszystko odbyło się bez opóźnień i innych kłopotów.
Mam nadzieję że tym razem będzie to ostatnia aż tak wielka wpadka. Póki co jednak wstrzymam się z zamówieniami preorderów. Poczekam aż gra która mnie interesuje trafi już do sklepów i wtedy spokojnie będę mógł wybrać co i gdzie kupić i będę miał pewność że nie będzie opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:19, Marko Pele napisał:

Teoretycznie tak, ale w praktyce niestety nie macie racji. Nikt ci nie daje stu złotych na
rękę, tylko bon do wykorzystania na gram.pl. Jak dla mnie mega gratyfikacja. Pan Michał na
prezydenta! :D Gry wtedy będą za darmo :P


Masz rację - tej kasy nie dostajemy dosłownie na rękę. Ale lepsze to niż nic.
A kandydaturę popieram (znowu przedwczesne wybory? XD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że jestem mile zaskoczony. Nie spodziewałem się takiego kroku ze strony CDP. Napewno ową gratyfikacją odzyskacie stałych i oddanych pre-orderowców, którzy odczuli tą wpadke z EK jako strzał w tył głowy.

Wiedźmin sprzedaje się świetnie, więc taki gest w strone graczy napewno wam się zwróci. Nie o to jednak chodzi, jeszcze raz gratuluje odważnego kroku - widać, że ekipie zależy. I to zostanie napewno docenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to sposób na złagodzenie nastrojów. Jednak jakieś "zadośćuczynienie" tak czy inaczej być powinno. Mimo wszystko wolałbym żeby nic takiego już więcej się nie musiało przytrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:33, Liqid napisał:

I nagle pojawił się dylemat co z tym fantem zrobić ;)


Już spieszę z odpowiedzią :P Kupić dwa komplety nakładek ochronnych na pady od Wii dla mnie, oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:33, Liqid napisał:

100 złociszy... Rrrrrrispekt. Dobra, to znów Was lubię :D
I nagle pojawił się dylemat co z tym fantem zrobić ;)


Ja tam uwielbiam mieć takie dylematy :D A u konkurenci bieda, Kompania Graczy w wersji beta <lol> ...
Powiem wam szczerze nie ma drugiego takiego kraju i drugiej takiej firmy na świecie, nie piszę tego pod wpływem chwili, bo to dzięki takim ruchom jak ten CDP buduje swoja pozycje :) Najwyższa jakość usłóg i produktów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony tym bonusem w postaci kuponu na 100 PLN, ale mam w związku z tym pytanie, czy jeśli ktoś zamawiał 2x EK to dostanie 2? Ja zamawiałem swoją grę przez kumpla, bo nie miałem wtedy dostępu do netu i jestem ciekaw czy też dostanę taki bonusik :)
PS. Przyjmuję przeprosiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no wypas :D to sie nazywa respect do klienta:D
no to okolo 100tys-150tys jestescie w tyl... ale i tak zarobicie na tym wiedzminie wiec nie martwie sie ze zbankrutojecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałam się takiej rekompensaty za te nerwy ;) Dla mnie jesteście najlepsi ! Mimo wypadku z Wiedźminem w taki sposób rozwiązać problem ... Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi coś przyszło do głowy właśnie.
Mieliśmy dostać jako gratyfikację zniżkę na gadzety wiedzmińskie, narobiliśmy chałasu i szumu i nagle się okazało że dostaniemy bon na 100zł i to na dowolne wykorzystanie. I tak sobie myślę że zamiast chwalić trzeba znawu podnieść chałas i narobić szumu "jak to tylko 100zł to kpina jest" :P, to może więcej wytargujemy 200zł, albo dożywotnie korzystanie ze sklepu gram za darmo buahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:25, Mychaa napisał:

Najpierw bluzgaliśmy teraz po stopach całujemy :D.


Jakie -my? Jest -ą. ;)

Dnia 08.11.2007 o 14:25, Mychaa napisał:

A tak naprawdę to wolałbym zamiast tych gratyfikacji żeby wszystko odbyło się bez opóźnień
i innych kłopotów.


I tu masz rację. Szczerze mówiąc dziwię sie nieco peanom "na cześć", bo choć wypowiedź miła i gratyfikacja jest co najmniej adekwatna, to jest to przecież skutek ogromnej wpadki, więc nie jest to tak "ot sobie o klienta zadbamy".

Dnia 08.11.2007 o 14:25, Mychaa napisał:

Mam nadzieję że tym razem będzie to ostatnia aż tak wielka wpadka. Póki co jednak wstrzymam
się z zamówieniami preorderów. Poczekam aż gra która mnie interesuje trafi już do sklepów i
wtedy spokojnie będę mógł wybrać co i gdzie kupić i będę miał pewność że nie będzie opóźnień.


No właśnie, ja bym z zachwytem poczekał do następnej EK i pre-ordera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:51, Mychaa napisał:

Tak mi coś przyszło do głowy właśnie.
Mieliśmy dostać jako gratyfikację zniżkę na gadzety wiedzmińskie, narobiliśmy chałasu i szumu
i nagle się okazało że dostaniemy bon na 100zł i to na dowolne wykorzystanie. I tak sobie myślę
że zamiast chwalić trzeba znawu podnieść chałas i narobić szumu "jak to tylko 100zł to kpina
jest" :P, to może więcej wytargujemy 200zł, albo dożywotnie korzystanie ze sklepu gram za darmo
buahahahaha!!!

E tam;).


Mi się podoba ta rekompensata, choć osobiście mi najbardziej zależy na dostarczeniu dodatków w końcu i grze, którą już mam, i za którą składam serdeczne gratulacje, poziom gry światowy^^!
No i jest zonk, bo gdzie tu grając w Starcrafta i Wiedźmina mam znaleźć czas na jeszcze jakieś gry ucząc się do matury? xD
Ale spoko. Przeprosiny po raz kolejny przyjmuję;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:51, Mychaa napisał:

Tak mi coś przyszło do głowy właśnie.
Mieliśmy dostać jako gratyfikację zniżkę na gadzety wiedzmińskie, narobiliśmy chałasu i szumu
i nagle się okazało że dostaniemy bon na 100zł i to na dowolne wykorzystanie. I tak sobie myślę
że zamiast chwalić trzeba znawu podnieść chałas i narobić szumu "jak to tylko 100zł to kpina
jest" :P, to może więcej wytargujemy 200zł, albo dożywotnie korzystanie ze sklepu gram za darmo
buahahahaha!!!


To był żart, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... bon? Tak ładwo was kupić? A jeszcze niedawno wszyscy tak narzekali na Gram.pl... zapowiadali że juz nic nie będą kupować...rozumiem że się cieszycie ale trochę godności.^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.... Wszystko naprawdę pięknie, ale nadal nic o pokrzywdzonych przez ES z MM :/
My to już nic - wydaliśmy za mało :/
Poza tym, niektórym zamawiającym EP pre-ordery przyszły grubo po premierze - gdzie rekompensata?

Owsze, EK-owcy dostali sporą rekompensatę. Więc ja mam prawo domagać się tego Bestariusza za wPLN...
To i tak byłby bonus symboliczny. Ale jak sam pan Kiciński napisał: "Za błędy trzeba płacić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ew. poprawek... Nie będę sie rozpisywał o standardowych prośbach innych graczy ( bo to wiadomo... ) Jedank mam prośbę, czyw widoku zza pleców można zrobić bardziej wyrazisty " ( większy ) "celownik" ???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wkurzyliście mnie ale ten bon(kasa to najważniejsza w sumie rzecz dla firmy) pokazuje że naprawdę żałujecie więc wybaczam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wywiad muszę przyznać. Oczywiście jako posiadacza EK (a raczej jej połowy) najbardziej ucieszył mnie fakt w postaci 100zł rekompensaty. Zrobię sobie przedwczesny prezent świąteczny. ;)
Pozostaje mi czekać na wysyłkę moich dodatków do EK. Chyba będę jadnym z ostatnich, którzy otrzymali swoją paczkę. Cóż, bywa i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować