Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 40 GB - wadliwość? 40%?

64 postów w tym temacie

Zaitsev

Jak twierdzi belgijska sieć sklepów Games Mania, na każde 10 sprzedanych egzemplarzy PS3 40 GB, do serwisu, w ramach gwarancji, wracają aż 4 sztuki tego urządzenia. Czyżby zmiany w podzespołach aż tak wpłynęły na awaryjność tej wersji "czarnulki"? Sony dementuje.

Przeczytaj cały tekst "PS3 40 GB - wadliwość? 40%?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślalem, że gram.pl jest solidniejszym serwisem i nie piszą bezmyślnie każdej plotki, jednak lekko się myliłem. Ale skoro często pisze się o Xbox 360, to trzeba nadrobić i pisać też o PS3 (w świetle niekoniecznie tym samym).

O ile nie przeoczyłem, brak newsa o polskim PS Store, premiera dziś o 23 a tu cicho, o cenach także cisza (informacja jest od dwóch dni).

PS. nie posądzam was o faworyzowanie którejkolwiek z konsol, co to, to nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho, już widzę jak się woda gotuje pod berecikami fanboyów sony ;)
no ciekawe ile w tym prawdy. jeśli faktycznie tak jest to... eh, szkoda gadać. śmiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:58, Musiolik napisał:

Myślalem, że gram.pl jest solidniejszym serwisem i nie piszą bezmyślnie każdej plotki, jednak
lekko się myliłem.


Zwróć uwagę, że news tylko w pewnej części jest o plotce. Bądź co bądź pojawiło się przecież oficjalne oświadczenie Sony w tej sprawie, więc nie rozumiem czemu niby temat należy ignorować.

Ja za to jestem ciekaw reakcji tych, którzy pisali, że plotki o 33-procentowej awaryjności X360 są "na pewno prawdziwe". :) Bo mam wrażenie, że teraz okaże się, że kiedy pada na PS3, to jest to oczywiście złe dziennikarstwo, nieprawda i wielki spisek wrogich sił przeciwko Sony.

A prawda jest taka, że zarówno w tym pierwszym, jak i drugim przypadku, mamy/mieliśmy do czynienia ze sporą przesadą i sztucznym wynoszeniem pewnych incydentalnych wydarzeń do rangi faktów. To, albo - jak mi napisał dziś Destro - konsole to w ogóle szajs i lepiej kupić mandolinę albo obieraczkę do ziemniaków - te się nie psują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka. Jeszcze nie tak dawno Sony miało niezły ubaw z awaryjności kosnoli M$, a tu się okazuje, że PS3 taki doskonały znowu też nie jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby miała powtórzyć się historia taka jak w przypadku wadliwego Xboxa 360? Naraziłoby to Sony na bardzo wysokie koszty jeśli chodzi o naprawy. Mam nadzieje, że to tylko plota, bo z tego co widzę to najmniej awaryjną jak dotąd konsolą obecnej generacji jest Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ignorowanie za to pojawienia sie polskiego playstation network jak i najnowszego updatu 2.0 wprowadzającego wiele zmian jest za to jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:06, wendiego napisał:

Ignorowanie za to pojawienia sie polskiego playstation network jak i najnowszego updatu 2.0
wprowadzającego wiele zmian jest za to jak najbardziej ok.


Siłą rzeczy nie napiszemy o wszystkim. Swoją drogą ciekawi mnie domaganie się przez Ciebie żebyśmy napisali o czymś, o czym Ty już wiesz... Dość pokrętna logika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszyscy o tej plotce piszą, co więcej, wszyscy piszą, że to plotka, to i gram.pl musiało troszkę poplotkować. Nie wypada nie iść z dziennikarskim trendem ^^

Ale wcale nie ma co besztać gram.pl, jeden z byłych developerów Guitar Hero zbeształ od góry do dołu PS 3 i redakcja gram.pl o tym nie napisała :) Choć z drugiej strony, dla zachowania równowagi, jeden z developerów Kane & Lynch rzekł, iż pisanie programów na PS 3 jest "zabawą", że technologia ta(zawarta w PS 3) motywuje do pracy swoją odmiennością i kiedy się ją rozpracuje, to odsłania swój potencjał, który przez poprzednio wspominanego developera został zdeprecjonowany. O czym gram.pl swoją drogą też nie napisało :P Ale to mało znaczące. Znacznie bardziej doceniam te wiadomości, które są ważne dla nas graczy, a nie dla programistów.

I tak piłeczka jest odbijana... Lewo, prawo, lewo, prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:17, SinClers napisał:

Rozumiem was mac ie umowę z Microsoftem
więc musicie robić jak najlepiej dal x-sa


W tej sprawie to już nawet żal komentować cokolwiek. Proponuję jedynie w ramach krótkiego treningu umysłowego przeczytać jeszcze raz, albo dwa, albo trzy komentowanego newsa i zastanowić się, w którym miejscu jest on napisany "żeby robić jak najlepiej dla xa"? Przecież ewidentnie i niemal wprost jest w nim napisane "te plotki o 40% awaryjności PS3 to najpewniej zwyczajne bzdury i kaczka dziennikarska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:24, Domek napisał:

niemal wprost jest w nim napisane "te plotki o 40% awaryjności PS3 to najpewniej zwyczajne
bzdury i kaczka dziennikarska".


i co z tego???????????????????????
czemu nie napiszecie o tym że 30 % x-sów jest awaryjnych ?( to muszę wiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:24, gothix13 napisał:

oj oj ale z was żadłosni komentatorzy prawie wszyscy z was to fanboye Sony z czego towidze,
a jeśli chodzi o newsa to dobrze tak Sony

ja nie jestem fan-boyem :P
lubię x-sa :)
ale chcę wiedzieć czemu cdp tak jedzie po sony?
a nie napisze nic złego o x-sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tak, to większy aż o 7% współczynnik awaryjności względem chorowitego Xboksa 360, "

Przeczytaj newsa następne 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować