Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 40 GB - wadliwość? 40%?

64 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 17:24, gothix13 napisał:

oj oj ale z was żadłosni komentatorzy prawie wszyscy z was to fanboye Sony z czego towidze,
a jeśli chodzi o newsa to dobrze tak Sony


Jak todobrze, że znalazł się ktoś, kto potrafi obiektywnie i bez preferencji osobistych skomentować sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:27, SinClers napisał:

a nie napisze nic złego o x-sie?


Odpowiadałem na to pytanie milion razy.
1) Gdzie w tym newsie jest "jechanie po Sony"?
2) Źle o iksie - Zaaaitseeev, odpowiedz temu panu, ja już nie mam siły. ;)

EDIT: A w ogóle to my nigdy i o nikim "źle" nie pisaliśmy. To dla mnie kolejna zagadka, dlaczego pisanie o potknięciach czy problemach jakichś firm równa się dla niektórych czytelników pisaniu o nich "źle". Ale w ogóle nie wiem czemu wdaję się w tę dyskusję, mówię, swoje zdanie mieć ostatecznie można, nieważne jak... absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:03, Domek napisał:

> Myślalem, że gram.pl jest solidniejszym serwisem i nie piszą bezmyślnie każdej plotki,
jednak
> lekko się myliłem.

Zwróć uwagę, że news tylko w pewnej części jest o plotce. Bądź co bądź pojawiło się przecież
oficjalne oświadczenie Sony w tej sprawie, więc nie rozumiem czemu niby temat należy ignorować.


Nie napisałem, że trzeba ignorować, ot tak tylko napisałem, że IMO należy unikać plotek (sam byłem newsmanem na pewnej stronie i wiem, jak ludzie nie lubią fałszywych plotek).

Dnia 08.11.2007 o 17:03, Domek napisał:

A prawda jest taka, że zarówno w tym pierwszym, jak i drugim przypadku, mamy/mieliśmy do czynienia
ze sporą przesadą i sztucznym wynoszeniem pewnych incydentalnych wydarzeń do rangi faktów.
To, albo - jak mi napisał dziś Destro - konsole to w ogóle szajs i lepiej kupić mandolinę albo
obieraczkę do ziemniaków - te się nie psują. :)

Tu masz rację, większość newsów jest przesadzonych, więc bez zbędnych nerwów :)

Jednak lekko kluję w oko brak informacji o ważnym posunięciu Sony w Polsce jakim jest PS Store PL, ale nie doszukuję się tu specjalnych działań, pisanie newsów to czasochłonna robota :)


gothix 13 - szkoda głębszych przemyśleń na twojego posta, 13 przy nicku to Twój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:28, Domek napisał:

> a nie napisze nic złego o x-sie?

Odpowiadałem na to pytanie milion razy.
1) Gdzie w tym newsie jest "jechanie po Sony"?
2) Źle o iksie - Zaaaitseeev, odpowiedz temu panu, ja już nie mam siły. ;)

EDIT: A w ogóle to my nigdy i o nikim "źle" nie pisaliśmy. To dla mnie kolejna zagadka, dlaczego
pisanie o potknięciach czy problemach jakichś firm równa się dla niektórych czytelników pisaniu
o nich "źle". Ale w ogóle nie wiem czemu wdaję się w tę dyskusję, mówię, swoje zdanie mieć
ostatecznie można, nieważne jak... absurdalne.


Niektórzy po prostu wszędzie szukają układu, szarej sieci itd. Wiadomo czyim wzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:28, Domek napisał:

2) Źle o iksie - Zaaaitseeev, odpowiedz temu panu, ja już nie mam siły. ;)

odpowiedz proszę :P To się odczepię(albo ban xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:24, Domek napisał:

W tej sprawie to już nawet żal komentować cokolwiek.


Zapomniałeś po "żal" dodać ".pl" :P

Ja nie wiem.. jak można tak ignorować internetową kulturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam chodzi. Skoro Sony wypuszcza awaryjny model trzeba to napisać, nawet jak jest to wyssane z palca. O awaryjności Xboxa było sporo, dlatego Bill się postarał i teraz konsolka ma nowe chłodzenie i już nie sprawia tylu problemów. Tak więc plotki, ploteczki, szerzcie się!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:34, Budyn napisał:

Nie rozumiem o co Wam chodzi. Skoro Sony wypuszcza awaryjny model trzeba to napisać, nawet
jak jest to wyssane z palca. O awaryjności Xboxa było sporo, dlatego Bill się postarał i teraz
konsolka ma nowe chłodzenie i już nie sprawia tylu problemów. Tak więc plotki, ploteczki, szerzcie
się!!!!!!!! :P

Budyn święta prawda i dobrze powiedziane

a jesli chodzi o Musiolika , to tak mam 13 lat i co , ale leiej zobacz na swój nick to bardziej mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:34, Budyn napisał:

Nie rozumiem o co Wam chodzi. Skoro Sony wypuszcza awaryjny model trzeba to napisać, nawet
jak jest to wyssane z palca. O awaryjności Xboxa było sporo, dlatego Bill się postarał i teraz
konsolka ma nowe chłodzenie i już nie sprawia tylu problemów. Tak więc plotki, ploteczki, szerzcie
się!!!!!!!! :P

to daj linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:32, SinClers napisał:

odpowiedz proszę :P To się odczepię(albo ban xD)


Odpowie, jak skończy grać w Gearsy. I zależnie od tego z jakiego powodu skończy grać, być może od razu napisze jeszcze coś negatywnego o Iksie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:30, Musiolik napisał:

Jednak lekko kluję w oko brak informacji o ważnym posunięciu Sony w Polsce jakim jest PS Store
PL, ale nie doszukuję się tu specjalnych działań, pisanie newsów to czasochłonna robota :)

już nie marudź. był news o nowym oddziale sony w Polsce i bodaj planami z tym związanymi.


a jak ci tak przeszkadza brak newsów zawsze możesz swojego grama zrobić i pisać tam tylko o sony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malomiekki tez dlugo szedl w zaparte. Ale tak naprawde to jakos nie widze powodu dla ktorego ta wersja miala padac czesciej niz 60tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:42, Domek napisał:

> odpowiedz proszę :P To się odczepię(albo ban xD)

Odpowie, jak skończy grać w Gearsy. I zależnie od tego z jakiego powodu skończy grać, być może
od razu napisze jeszcze coś negatywnego o Iksie. ;)

DOBRA SORY
widzę że napisaliście :)
i teraz mam znów ochotę na x-sa :P albo ps3?
dostanę od taty wróci z Niemczech 1500zł to się zobaczy(w te wakacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:48, R4v napisał:

Ale tak naprawde to jakos nie widze powodu dla ktorego ta wersja miala padac czesciej niz 60tka.


wersja 40gb ma calkowicie inny cykl produkcyjny i komponenty - m.in. dlatego zzera duuuzo mniej pradu. moglo sie im cos skopac w calej wersji PAL 40-gigowki, mogla rowniez skopac sie partia ktora szla do owejsieci w belgii a rownie dobrze moglo nic sie nie wydarzyc...

na pewno nie ma sensu wierzyc w 40% awaryjnosc nowych ps3 tak samo jak rownie glupim jest wiara w 33% wadliwosci x360. takich danych nie tworzy sie nigdy w oparciu o jedno zrodlo w jakims tam kraju. mimo to infrmacja ciekawa, kolejne dni przyniosa potwierdzenie problemu (jesli takich sygnalow bedzie coraz wiecej) albo wrecz przeciwnie. mimo to, w cyferke nie ma co wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, jakoś nie bardzo w to wierzę: żeby inny dysk i ogólnie nieco inna architektura wpłynęły tak bardzo na awaryjnośc (bezawaryjnośc? :)) PS3?

A co do żałosnych komentarzy fanboyów Xsa- wyśmiewanie się z awaryjności waszej ukochanej konsolki nie jest bezpodstawne. Ile padło PStrójek, a ile Xboxów? RRoD to największa bolączka Xsa. A teraz chcecie udowodnic, że PS3 nie jest lepsze. A niestety, pod względem niezawodności sprzętu PS3 bije Xsa na głowę i nic na to nie poradzicie.

No i mam taką propozycję dla gram.pl: nie zamieszczajcie żadnych newsów ani o PS3, ani o X360- unikniecie wojen fanboyów na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować