Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 40 GB - wadliwość? 40%?

64 postów w tym temacie

Krótko:

gothix13 - pytałem, bo poziom wypowiedzi wskazywał na ten wiek (nie pytam co przerażającego jest w moim nicku :O)

penny - nie marudzę, swoje propozycje i uwagi chyba jeszcze można zgłaszać, mylę się? ;) (gramsajta mam i piszę na nim m.in o Sony ;] )

Jeżeli ktoś pomyślał, żem z tych co poza Sony świata nie widzą, to się grubo pomylili. Podzieliłem się po prostu luźnymi spostrzeżeniami. A to, że i PS3 są awaryjne to wiem od dawna (tylko jaki jest to odsetek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam normalka, kolejny (już chyba 521458775232) powód aby nie kupować PS3. Nie dość że ta konsola już ma troszke wad to jeszcze dodaja nowe, no po co przecież to wystarczy aby nie kupować grila przynajmniej dla mnie :P No to czekam na kolejną dawkę wad waszego SUPER MEGA HIPER ps3. Nienawidze fanboy Sony normalnie jak bym takiego spotkał to bym kark ukręcił i w ogóle mahnut (czy jak to sie pisze :D ) Pozdrawiam konsolowców i konsolo-pecetowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojny fanoyów zawsze były i zawsze będą: Atari vs Commodore, PC vs Amiga, PSX vs Saturn, PS2 jakoś nie bardzo miał konkurenta, ale za to na dobre rozgrywały się sprzeczki PC vs konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha...musiało się jakoś odbić na konsoli obniżenie ceny ;).SONY moim zdaniem próbuje uspokoić sytuacje ,a Xbox rośnie w silę jeszcze bardziej niż przed PS3 ;).SONY powinno bardziej się przyłożyć do roboty ,bo niedługo może się okazać ,że PS3 jest małą porażką :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:22, marmas napisał:

No i mam taką propozycję dla gram.pl: nie zamieszczajcie żadnych newsów ani o PS3, ani o X360-
unikniecie wojen fanboyów na forum :)


dlaczego.. ja tam nawet lubie poczytać wojenne ;) posty niektórych.. większości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:36, master matrox napisał:

Ta, była też plotka że niby ma lepszy procesor i też ją zdementowano, dlatego moim zdaniem
nie warto wierzyć w plotki, wolę sprawdzone informacje :)

będę złośliwy, ale jakoś w niepotwierdzoną-oficjalnym-oświadczeniem plotkę o 30% awaryjności xboksa wierzysz bez zastrzeżeń od samego początku, konsekwentnie przytaczając ją jako argument na to że xboks nie jest konsolą wartą zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2007 o 19:45, penny napisał:

będę złośliwy, ale jakoś w niepotwierdzoną-oficjalnym-oświadczeniem plotkę o 30% awaryjności
xboksa wierzysz bez zastrzeżeń od samego początku, konsekwentnie przytaczając ją jako argument
na to że xboks nie jest konsolą wartą zakupu :)


Tyle, że Microsoft nie powiedział czy jest to prawda i nie powiedział też czy jest to fałsz. W przypadku Sony została wydana informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:51, master matrox napisał:

Tyle, że Microsoft nie powiedział czy jest to prawda i nie powiedział też czy jest to fałsz.
W przypadku Sony została wydana informacja :)


po pierwsze, jesli dla ciebie wyznacznikiem prawdy jest informacja prasowa producenta krytykowanej konsoli, to gratuluje.

po drugie, Microsoft komentowal temat failure rate kilkunastokrotnie przed i po plotce, zawsze twierdzac ze dane publikowane w sieci sa nieprawdziwe i ze failure rate - choc ma miejsce - nie jest tak duzy.

i po trzecie - jak zauwazyl przedmowca - marnie u ciebie z konsekwencja. w ploteczki na temat failure rate x360 wierzysz jak w swiete slowa a w kwestii identycznej plotki o failure rate ps3 piszesz jak to nie warto wierzyc w plotki tylko w potwierdzone informacje.... WOW. mam wiec do ciebie prosbe - badz konsekwenty. od dzis. sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jakaś wada architektury, po tych wszystkich zmianach w wersji 40GB, coś się robi nie tak......

Prędzej czy później to raczej wykryją.... raczej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 22:25, ProChaoS napisał:

ahhh jak to sram tfu gram.pl lubi. Podchwycić temat i oczernić Sony. Szkoda, że tak o wadach
Xo nie piszecie.


Albo raczej Ty nie chcesz zobaczyc, ze pisza. Bo pisza. Tylko co wtedy ty biedaku bys mial pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować