Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompania Braci: Na linii frontu - okiem Szarego

33 postów w tym temacie

Ja czekam, aż gra ta wejdzie razem z podstawką w serii "Złota Kolekcja". Wiem, że może ona pracować bez wersji podstawowej, jednak wolę mieć i tą. ;)
Co do gry - widziałem gameplaye, naprawdę rewelacyjnie wygląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Rok już minął odkąd Relic wypuścił RTSa, który dosłownie zrewolucjonizował rynek. Na dodatek do niej trzeba było czekać długo. Jak wiemy z zapowiedzi ma ona być tak duża jak wersja podstawowa i zawierać kampanię nie tylko dla aliantów, ale również dla Niemców. Jak jest faktycznie? Przeczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Kompania Braci: Na linii frontu - okiem Szarego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na łatkę do polonizacji bo jest w niej niestety sporo błędów jak i na łatki do samej gry gdyż posiada ona niestety wiele błędów które nie potrzebnie utrudniają rozgrywkę chodzi mi dokładnie o to że gra nie działa zbyt stabilnie. W CoH''a mogłem grać spokojnie na średnich detalach a w CoH:OP niestety już nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:01, Sephirath napisał:

Kupię na pewno. Może nawet jutro zamówię, jak tylko dostanę tę zniżkę 100 zł za EK :)

Ja muszę zrobić to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko kupie nową kartę graficzną, ta gra wyląduje na moim biurku jako pierwsza :D Mam podstawkę CoH, ale niestety za słabą kartę graficzną, i nie moge sobie pograć :/ Musze tylko zaczekać do grudnia, na święta i moje urodziny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet Wiedźmin nie oderwał mnie od Na Linii Frontu, naprawdę. ;)
Znalazłem dwa błędy, które powinniście poprawić:
"...ale dwie nowe armie dysponują !!zupełni!! innymi środkami i sposobami walki niż znani z oryginału Amerykanie. Twórcy gry nie poszli na łatwiznę i nie zmienili !!tyko!!
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie Company of Heroes nie zachwycił,dużo bardziej podobał mi się Dawn of War. CoH był jakoś taki mało przejrzysty i jak dla mnie niewygodny w prowadzeniu rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż nie ukończyłem nawet podstawki to z chęcią zakupię dodatek, obawiam się jednak że jak w przypadku każdego dodatku poziom trudności będzie niebotyczny (np. inny dodatek tej firmy - Winter Assault - był rzeczywiście wymagający :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:00, Szagal napisał:

A ja czekam na łatkę do polonizacji bo jest w niej niestety sporo błędów


Gracze Dawn of War(też gra by Relic/THQ/CDP) na taką łatkę czekają już od co najmniej 2 lat (a błędy są wielkie jak południowo amerykańskie karaluchy), tak więc życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ecko09: tak jak napisał recenzent - pojawiające się jednostki znikąd. Miałem taką sytuację że po ukończeniu jakiegoś celu uruchamiał się skrypt i przeciwnik pojawiał się znikąd :?
Ach no i to co było w Dark Crusade podczas kampanii przeciwko Eldarom - zastępy wrogów pomimo limitów :/

@Mroku21: nie warto czekać, na same patche trzeba czekać przynajmniej pół roku. Łatki do polonizacji chyba nie istnieją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmn, przeleciałem kampanię i jakoś nie narzekam na poziom trudności / oszukiwanie komputera, może dlatego że sam oszukiwałem skrypty :-P przykładowo ofensywe przeprowadziłem inną stroną niż zalecano i Brytyjczycy wysadzili most ... już po frytkach, generalnie drobne skrypciarstwo jest, ale można się przyzwyczaić ... gra swoim klimatem rekompensuje bugi ;-) polecam

PS
pierwszej części jeszcze nie przeszedłem bo mnie znudziła (waleczni Amerykanie, tjaaaa zawsze i wszędzie najlepsi) natomiast część druga już wciąga i za szybko się kończy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować