Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live - to już 5 lat!

16 postów w tym temacie

Kolejny plus dla x-sa :P :/była już podobna notka
o tym że xlive będzie za darmo w weekend(jeden) itp...
''''po co pisać o czymś co już inni wiedzą''''
Ja się ku*** pytam czemu nie napisaliście o tym że wczoraj zostało otwarte polskie ps store?(dużo osób o tym nie wie :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie :) szkoda tylko że ten najlepszy konkurs jest wyłącznie dla mieszkańców USA :/ nagrody są cenne. Ale i tak spróbuje swoich sił w PGR4 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:32, NahTwójPan napisał:

Ja się ku*** pytam czemu nie napisaliście o tym że wczoraj zostało otwarte polskie ps store?(dużo
osób o tym nie wie :/)


Jeżeli myślisz, że 3 gwiazdki zamiast literek sprawiają, że przestajesz być chamski i wulgarny, to się mylisz. Trochę kultury wypada zachować.
-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lego Star Wars. (Ubaw po pachy...)

Ten trzykropek jest tutaj zbędny, bo przecież wiadomo, że to jest akurat czysty ruch marketingowy, mający na celu pokazać rodzinom, że mogą wspólnie spędzać czas przy X360 ;) Więc tak poważnie to ja bym tego nie traktował ^^
Btw. Lego Star Wars (2) jest fajne, serio, jako gra rodzinna :P Ja się wieczorami zagrywałem w nią z bratem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już 5 lat ta usułga ma. Usługa Live była chyba pierwszą tego rodzaju "atrakcją" w historii. Więc M$ należą się za tę usługę gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zdaniu:
"Należy zarejestrować własny gamertag do przyszłego 15 listopada i zagrać w przyszły czwartek przez Xbox Live, aby wziąć udział w losowaniu nagród."
jest o jedno "przyszłego" za dużo ;) (pewnie główka pracowała szybciej, niż paluszki :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować