Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - ujawniono wymagania sprzętowe wersji PC!

131 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 16:44, Kropek13 napisał:

Jak UT3 chodził, to GoW też będzie.. Zresztą teraz ściągam pirata.

Adnotacja dla grona moderatorskiego- prawo Polskie pozwala na ściągnięcie nielegalnej kopii
programu i używanie go, pod warunkiem, że do 24h zostanie on usunięty z komputera.

Zresztą zamierzam tą grę kupić. Żeby grać online ;]


Kto ci takie bajki naopowiadał z tymi 24h. pff

Gearsy na PC będą wypaśne ;), grałem już na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:41, Cthulhu 2k6 napisał:

orjetują się może panowie czy na mojm sprzęcie (celeron 2.4 1.5 gb ramu i gforce 5200 fx) będzie
chulać??


Niestety możesz tylko pomarzyć. Może i RAMu starczyłoby, ale karta graficzna jest po prostu bardzo słaba, o procesorze nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:44, Kropek13 napisał:

Jak UT3 chodził, to GoW też będzie.. Zresztą teraz ściągam pirata.

Adnotacja dla grona moderatorskiego- prawo Polskie pozwala na ściągnięcie nielegalnej kopii
programu i używanie go, pod warunkiem, że do 24h zostanie on usunięty z komputera.

Zresztą zamierzam tą grę kupić. Żeby grać online ;]


a) Praw, prawem
b) regulamin forum, regulamine ( zakaz propagowania piractwa)
c) moderator może usunąć posty bez powodu, to samo z banem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytkie wymaganie spełniem, oprócz RAMu. Teraz poważnie będę się zastanawiał nad dokupieniem 512MB.
Bardzo zdziwiło mnie to, że gra nie wymaga mocnej karty. Gratuluję naszym rodakom za dobrą konwersję i zoptymalizowanie engine''u gry do średnich PeCetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytkie wymaganie spełniem, oprócz RAMu. Teraz poważnie będę się zastanawiał nad dokupieniem 512MB.
Bardzo zdziwiło mnie to, że gra nie wymaga mocnej karty. Gratuluję naszym rodakom za dobrą konwersję i zoptymalizowanie engine''u gry do średnich PeCetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz - było wiadomo, że Chmielarz mydli oczy tym komputerem za 700 zł z marketu. To było nie do zrobienia i on doskonale o tym wiedział (to jakby powiedzieć, że potrafią tak zrobić Gearsy, żeby bez strat jakości chodziły na PS One. No, tyle że kompy za 700 zł z marketu mają większą moc).

Dwa - te wymagania nie powalają. Teraz to standard i nie trzeba fortuny, aby taki sprzęt mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:27, Bambusek napisał:

Raz - było wiadomo, że Chmielarz mydli oczy tym komputerem za 700 zł z marketu.

a może ktoś ma problemy z interpretacją jego słów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie są aż tak duże, większość nowych gier ma podobne lub większe. Ale ja sie tym nie przejmuje bo przed zakupem Wiedźmina zakupiłem nowego kompa, więc w DX9 powinienem grać na fulla. A przy okazji tak niskie wymagana to następny argument bym kupił EK GoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:36, Grz3chu napisał:

a może ktoś ma problemy z interpretacją jego słów ?


Bez przesady. Chmielarz bez wątpienia wiele dla branży gier w Polsce zrobił, ale bajki to potrafi opowiadać nie gorzej jak sam Molyneux. Powiedzmy, zę on jest świetny w kwestii sprzedawanai samego siebie i swoich dzień. Już po Painkillerze potrafił patrzęc na innych z góry, teraz to pewnie myśli, czy nie ma poziomu boga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ujawniono? śmieszna informacja, amerykanie grają od 3 dni :] to dopiero teraz ujawniono informacje o wymaganiach sprzętowych? żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować