Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - ujawniono wymagania sprzętowe wersji PC!

131 postów w tym temacie

No no nawet spoko te wymagania ale żeby gra zajmowała 12 GB na dysku to lekka przesada :( , no nic może jak się zainstaluje to choć troszkę będzie mniej zajmować , ale myślę że gra jest warta tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wliczając procka procka wymagania bardzo niskie, niewątpliwie zachęcają do zakupu gry. I trudno żeby było inaczej, bo taki hit na PC''ta nie trafia się często. Ja zakupię raczej na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli pogram w maksymalnych ustawieniach pod DX 9 . Wymagania do gry w maksymalnych ustawieniach nizsze niz Lost Planet a ten chodzil mi 30 klatek na procku PIV 3.12 Ghz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jedynie boje polskiej lokalizacji. Zeby tego nie spartolili.
Gram sobie w GoW''a na medium minus i nawet mi to chodzi.:) Czekam zeby kupic oryginal...bo gra jest jest bardzo porzadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania bardzo przyzwoite, widać że twórcom bardzo zależało na tej konwersji i zachowali się wobec graczy bardzo porządnie :) Ale nie wiem, może mam deja vu, ale wydaje mi się że taka informacja już była, również na gram.pl :P No ale jak oficjalnie to oficjalnie, fakt ten bardzo cieszy :)
Teraz jednak mam problem- czy zdecydować się na Gears Of War czy też na Crysis, który wychodzi niebawem..
Tylko szkoda wielka że nie ma wersji demo GoW, bo np. Crysis mogłem sprawdzić i szczerze powiedziawszy to demo było baardzo obiecujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:44, Kropek13 napisał:

Adnotacja dla grona moderatorskiego- prawo Polskie pozwala na ściągnięcie nielegalnej kopii
programu i używanie go, pod warunkiem, że do 24h zostanie on usunięty z komputera.


Bajki są dobre dla dzieci.
Piractwo jest złe.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie jakieś w norme wymagania minimalne ;] i tak sie pogra na Średnich na 6600 GT ^.^ Jak mi Stranglehold chodzi na maxa na direct 9 to GoW sie opierać nie będzie ;D i to jeszcze Giga Ramu pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wymagania sprzętowe do Gears of War były znane już dobre kilka dni temu. Nawet tutaj na forum były już podawane wcześniej. Więc każdy kto się interesuje tą gra pewnie już je dawno znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... no tak wymagania minimalne, ale czy ktoś się pokusił o sprawdzenie jak ta gra wygląda na takim configu? Jaki trzyma framerate? Bo mnie jakoś nie bawi granie w ustawieniach all very low i szarpaniu 10-15 klatek animacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 00:37, Uspatente napisał:

Hm... no tak wymagania minimalne, ale czy ktoś się pokusił o sprawdzenie jak ta gra wygląda
na takim configu? Jaki trzyma framerate? Bo mnie jakoś nie bawi granie w ustawieniach all very
low i szarpaniu 10-15 klatek animacji :/


Laptop Toshiba Core Duo 1.66 Mhz 1,5 Giga RAM, dysk 5400rpm, Radeon X1400 Mobility rozdzielczosc 800x600 (w oknie) ...ustawienia na medium / low (wlaczony postprocesing)...gra ni to tnie ,ni to chodzi plynnie. :)
Przy wylaczonym postprocessingu gra chodzi plynnie, ale nie ma fajnych cieni i kolorkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myśle że ta gierka ruszy na Intel Core 2 Duo 2.2,GF 8600 GTS 256mb/128bit (720/2000) i DDR2 RAM GEIL 2GB 800, hmm mam nadzieje ze na full ruszy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 10:03, Qrus napisał:

myśle że ta gierka ruszy na Intel Core 2 Duo 2.2,GF 8600 GTS 256mb/128bit (720/2000) i DDR2
RAM GEIL 2GB 800, hmm mam nadzieje ze na full ruszy =)


No na tym ...to raczej tak. Jeszcze zalezy na jakiej rozdzelczosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w wywiadzie z jednym z pracowników People Can Fly było napisane, że Gears of War pójdzie nawet na komputerze z marketu za 1000 zł. Heh, żart się chyba nie udał :|
Wymagania moim zdaniem kosmiczne, szczególnie jeżeli chodzi o 12GB wolnego miejsca na dysku :| Ja mam dysk 40GB, a więc raczej sobie na to nie pozwolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:04, master matrox napisał:

A w wywiadzie z jednym z pracowników People Can Fly było napisane, że Gears of War pójdzie
nawet na komputerze z marketu za 1000 zł. Heh, żart się chyba nie udał :|
Wymagania moim zdaniem kosmiczne, szczególnie jeżeli chodzi o 12GB wolnego miejsca na dysku
:| Ja mam dysk 40GB, a więc raczej sobie na to nie pozwolę.

No i pójdzie. Wymagania przecież są malutkie jak na dzisiejsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 11:09, mesiu59 napisał:

No i pójdzie. Wymagania przecież są malutkie jak na dzisiejsze czasy.


Malutkie? Nie powiedziałbym. Komputer w markecie za 1000 zł zawsze ma zintegrowaną kartę graficzną i niekiedy tylko 512MB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 12:18, master matrox napisał:


> No i pójdzie. Wymagania przecież są malutkie jak na dzisiejsze czasy.

Malutkie? Nie powiedziałbym. Komputer w markecie za 1000 zł zawsze ma zintegrowaną kartę graficzną
i niekiedy tylko 512MB ramu.

Ja kupowałem komputer jakiś rok temu, zapłaciłem 2 tysiące i mi gra spokojnie pójdzie ;).

A wymagania GOW są z tego co się orientuje mniejsze niż Wiedźmin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować