Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - ujawniono wymagania sprzętowe wersji PC!

131 postów w tym temacie

Wcale GoW nie ma wielkich wymagań - szczerze mówiąc spodziewałem się większych... W styczniu straszy kupuje mi nowego kompa, więc gierka będzie mi chulała na full detalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 12:58, Makratos napisał:

I dlatego warto kupić next-gena ...


Popieram...na konsoli nie ma problemow...gra jest robiona pod sprzeta a nie na odwrot. Wszystkim chodzi, nie tnie itp. A tu...tego za malo, tamtego za malo zeby jakos pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania sprzętowe zawdzięczamy temu iż gra hula na silniku Unreal Engine 3, a jest to silnik bardziej elastyczny niż plastelina, wierzcie mi, dowód??....Unreal Tournament 3 na moim 3 letnim Radeonie X800GT w najwyższych ustawieniach graficznych i w rozdziałce 1280x1024 śmiga jak rakieta i nawet sie nie przytnie bestia....i powiadam żeby pograć w Gears....w wysokich detalach to wcale nie trzeba inwestować w kompa za 5 tysi. Takie moje zdanie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu sprawdzajcie jak wam na maksymalnych detalach chodzi... Ja na moim AMD 64 3200 2GB ddr2 i Gforce 7600 gt odpalilem na domyślnych (wszystko minimum) i szlajało się jak cholera. Po zmienieniu wszystkiego na maximum gra zaczęła śmigać chodzi płynnie a pojedyńcze przycięcia zdarzają się sporadycznie i trwają ułamek sekundy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem ze będzie ciężko ale mój radek da rade i to na full :) nie będę musiał zmieniac grafy cale szczescie to kiedy ma byc giera??:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymogi pzredstawiają się zachęcająco być może nawet se rozkręcę grę no ale nie dziwi mnie to wcale wkońcu wykonał to Epic Games i People can fly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:02, crypto.crk napisał:

Gears of War - 99zl
Gear of War Edycja kolekcjinerska - 179zl
Gears of War na full detal - bezcenne


Gears of War na full detalach - raczej 2500 zł i masz ;)
A odkryć fenomen konsol - bezcenne , o tak :)

Gra już przy Mass Effect czy Uncharted prezentuje sie co najwyżej dobrze , a wy się podniecacie taka dola wasza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:43, Makratos napisał:

> Gears of War - 99zl
> Gear of War Edycja kolekcjinerska - 179zl
> Gears of War na full detal - bezcenne

Gears of War na full detalach - raczej 2500 zł i masz ;)
A odkryć fenomen konsol - bezcenne , o tak :)

Gra już przy Mass Effect czy Uncharted prezentuje sie co najwyżej dobrze , a wy się podniecacie
taka dola wasza ...


Po prostu Xbox360 za 999zl i juz mam :D Ja jestem zwolennikiem tego ze na kosoli lepiej sie gra. To jest moja opinia i nie chce tu wojny co jest lepsze. Ja do grania uzywalbym konsoli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 19:00, crypto.crk napisał:

Po prostu Xbox360 za 999zl i juz mam :D Ja jestem zwolennikiem tego ze na kosoli lepiej sie
gra. To jest moja opinia i nie chce tu wojny co jest lepsze. Ja do grania uzywalbym konsoli
i tyle.

Tak, ale gry na konsole są znacznie droższe (jakieś 150zł) niż te na PC a przecież w jedno Gears of War wiecznie grać nie będziesz. Nie można też zapominać, że GoW na PC zawiera jakieś nowe levele niedostępne na X-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymaganie są dość niskie, nic specjalnego.

Jeśli chodzi o konsolę, według mnie warto mieć takową.... Ja osobiście w wiele tytułów gram na konsoli, gdyż ZOSTAŁA ONA STWOARZONA JEDYNIE DO GRANIA... Takie jest jej przeznaczenie, a poza tym nie muszę martwić się o to, czy wymarzony tytuł pójdzie na tym, czy nie///

EDIT

Gry na Xboxa są droższe, prawda, tego nie przebiję XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnoszac się do powyższych komentarzy powiem wam jedno wszyscy podniecacie sie tymi wymaganiami..że niby niskie....ale to są minimalne... procesor Intel 2,4 GHz / AMD 2,0 GHz, 1 GB pamięci RAM, karta graficzna Nvidia GeForce 6600 / ATI X700. na takiej konfiguracji możecie grać co najwyżej na średnich detalach...żeby pograć na prawdziwy full detal przy 1024x768 z wygładzaniem krawedzi i filtrowaniem anizotropowym oraz ze wszystkimi efektami potrzebujecie np. grafe Radeon x1950pro....a procek np. AMD 64 3800+ lub lepszy...i z 2gb ramu....i to konfiguracja na directx 9 a na wersje directx 10 potrzeba juz core 2 duo lub Athlon 64 x2...i wydajna gafike typu GeForce 8800GS 640MB ale to i tak niskie przy Crysis hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować