Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - ujawniono wymagania sprzętowe wersji PC!

131 postów w tym temacie

Zgadzam sie z Nazgulem47 Wymagania niskie (wiem ze to są minimalne koleś -.-) Na maxa w to sie gra na
Core2Duo E4500
1.5 Giga Ramu
8800 Wszystko jedno jaka polecam 8800 GT 512 bo przewyszcza wszystkie Karty 8800 GTS
i płytka głowna za 250 złoty

i co niby drogo ? w Crysisa tez sie spokojnie na D10 na max pogra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na sprzęcie z wymagań minimalnych gra będzie śmigać w 800x600 i min. detalach to pokłon dla twórców. Taka grafika i takie wymagania - nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu tak wszyscy o tym jaka to piękna grafika będzie w tej grze... lol i "czy, jak mi pójdzie" :(

Co będzie po grafice gdy się okaże że jednak gra nie jest za bardzo grywalna? Na podziwianie grafy szkoda kasy wydanej na grę... trzeba będzie poczekać na recenzje i oceny gracz...

To co piszę również tyczy się Crysis''a... Crysis będzie podobny do Far Cry, FC był w miarę ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu boska.
Multiplayer...boski.
Gameplay i akcje sa mega.
Inteligencja przeciwnikow jest na bardzo wysokim poziomie. (np.Jak dlugo siedzisz zchowany i maja przewage liczebna i widza ze przeladowywujesz to potrafia podleciec i ci prosto w oczy z shotgunem przejechac po twarzy.:) )
Graficznie tez super.
Akcje z piła sa tak miodne ze ...brak slow.
Czuc walke w tej grze..rozwalanie locustow w grze z shotguna to czysta przyjemnosc dla gracza. Dobijanie lezacego przeciwnika to samo.
W tej grze to locusty maja przewage i to oni ustalaja zasady a nie ty. Tzn. nie lazisz jak pan i rozwalasz ...pyk...pyk...nastepny. Oni rzadza i trzeba sie chowac bo zaraz zginiesz. Oczywiscie nie mowie tu o najnizszym poziomie.

ps. Jak wychodzi Boomer to cza sie bac:) Taki locust z wyrzutnia rakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 12:04, hunter22 napisał:

Wy tu tak wszyscy o tym jaka to piękna grafika będzie w tej grze... lol i "czy, jak mi pójdzie"
:(

Co będzie po grafice gdy się okaże że jednak gra nie jest za bardzo grywalna? Na podziwianie
grafy szkoda kasy wydanej na grę... trzeba będzie poczekać na recenzje i oceny gracz...

To co piszę również tyczy się Crysis''a... Crysis będzie podobny do Far Cry, FC był w miarę
ciekawy :)


Roznica polega na tym, ze GoW raczej bedzie grywalny. Znam wiele osob, ktore zachwycaly sie nim na X360. Giera jest ponoc zabojczo grywalna. A wymagania takie wielkie nie sa jak na dzisiejsze standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:05, Astmatyk napisał:

Roznica polega na tym, ze GoW raczej bedzie grywalny. Znam wiele osob, ktore zachwycaly sie
nim na X360. Giera jest ponoc zabojczo grywalna.


Między graniem na konsolach i na piecach jest jednak różnica... tak czy tak wszystko sie niedługo okaże :)

Dnia 12.11.2007 o 15:05, Astmatyk napisał:

A wymagania takie wielkie nie sa jak na dzisiejsze
standardy


Od pewnego czasu wymagania gier w ogóle przestały mnie interesować, ale nie o tym tu mowa...

Minimalne nie są zbyt wysokie, zalecane pewnie będą podobne do wymagań Wiedźmina... ale zapewne różnice w grafice będą widoczne.

Ja tam gry oceniam po grywalności i ogóle satysfakcji z grania płynących... teraz to wszyscy tylko po poziomie graficznych oceniają, wiem wiem że on jest coraz wyższy, ale nie o to tu chodzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rzecz biorac tez mniej obchodzi mnie grafika w grze. ale to tez zalezy od tego jaka to gra. Takiego np Wiedzmina strawilbym chocby mial grafike 2d klasy pierwszego Diablo czy Fallouta. Bo w takiej grze nie o grafike idzie. Kupujac GoW dostaje gre akcji najnowszej generacji. Chce, zeby byla grywalna i chce, zeby wygladala jaknajlepiej. Wtedy zwieksza sie poziom odczuc zwiazanych z graniem, poziom adrenaliny itd. W takich grach, gdzie fabula odgrywa role drugoplanowa liczy sie glownie grywalnosc, klimat, dzwiek, grafika, intensywnosc. Z czego grafika to juz 50% sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:58, mesiu59 napisał:

A jak grałeś skoro jesazcze gra nie wyszłą??
Na jakim sprzęcie i na jakich ustawieniach graficznych?


Ta gra juz jest tylko w polsce premiera jest opozniana...pewnie z powodu lokalizacji...ktora zupelnie niepotrzebna.
Ciekawe jak przetlumacza "Fuck you". ?

Ja gram na laptopie Toshiba core duo 1.66 1,5Gb ram, dysk 5400rpm. radeon x1400 mobility.
Gram na 800x600 w oknie na low wszystko oprocz postprocesing (medium) i texture quality. Da sie grac ale troche niekiedy potrafi przyciac...jak wylacze postporcessing to fajnie smiga i moge inne bajery dac na medium. Postprocessing daje fajne cieniowanie w grze i tworzy klimat. Bez niego jest jakos dziwnie.

Wiadomo ze identyczne konfiguracje laptopowa i stacjonarka to nie to samo. stacjonarka w takiej samej konfiguracji jest troche szybsza. Laptop to laptop.
Przy 768 Ramu ...mieli dyskiem i mieli.dokupilem do 1.5 giga i juz nic nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle kolejny ,,super gracz" pyta ,,czy mi pójdzie"? ludzie przecież jest jak wół napisane jakie są wymagania sprzętowe dotyczące tej gry..! więc nie zasypujmy ciągle siebie tymi samymi, monotonnymi pytaniami w stylu ,,czy mi pójdzie, bo może jak sobie zamontuje silnik rakietowy w karcie graficznej to mi zadziała"??

A co do gry.. zapowiada się ciekawie,sądzac po screenach w necie i faktem iż gra jest konwersją z konsoli grafika na pewno będzie(a w z zadzie już jest ;) ) oszałamiająca x)) chociaż nie wiem czy w najbliższym czasie zdecyduje się na zakup tego tytułu; powód - chciałbym pograć sobie bez żadnych ,,zacinek" a jak na razie mój komp spełnia minimalne wymagania niestety.. x)) a więc ulepszymy kompa - kupimy i Gears of War ;))

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 11:43, MisioKGB napisał:

Core2Duo E4500
1.5 Giga Ramu
8800 Wszystko jedno jaka polecam 8800 GT 512 bo przewyszcza wszystkie Karty 8800 GTS
i płytka głowna za 250 złoty

i co niby drogo ? w Crysisa tez sie spokojnie na D10 na max pogra ;]


W takiej konfiguracji na max w Crysisa w DX10 ?? Oj chyba nie bardzo...

p.s. Wie ktoś kiedy/czy będzie demo Gear of War ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera dlatego jest opóźniona, gdyż okazało się, że na ostatnich testach wyszło, że gra ma sporo błędów z uruchamianiem i sprawnym działaniem pod windowsami (szczególnie pod vistą). Ponad to przy GoW windows kłóci się z microsoftowym game Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować