Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spadają ceny dysków twardych

39 postów w tym temacie

No dobrze, dobrze, ale ja narazie nie potrzebuję wielkiego dysku twardego. Mając 320 GB - zajęte tylko z 40 GB. Może jak wszystkie gry (biorąc pod uwagę np. GoW) będą potrzebowały po 12 "giga" wtedy takie dyski (np. 320 GB) będą dla graczy niezbędne. Cały czas technika staje się coraz nowocześniejsza, a także tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo sie ciesze z tego ze tanieją Dyski Twarde , i będę mógł sobie pozwolić na jakiś dobry dysk , no nic trochę jeszcze sobie poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 160GB i zostało mi jeszcze 70 gigabajtów :D, więc póki co o miejsce martwić się nie muszę. Ale gdybym zainstalował wszystkie gry, w które planuję zagrać, to zabrakłoby mi ze 40GB. Dlatego jak przejdę ze dwie gry, to je odistalowywuje i instaluje zaległe, tym sposobem oszczędzając znacznie miejsce. Myślę, że wspólczesnemu graczowi dysk 400 gigabajtowy powinien starczyć (zakładając, że mam tam same gry + system + ew. parę programów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Mnie podobnie tylko ja mam ledwo 140 i mi nie starcza czekam aż 200GB albo koło może nawet 300GB spadnie cena tak sporo to pewni się zastanowię nad kupnem no ale prosiłbym o fakty nie o statystyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie sądzę, aby flashe szybko wyparły stare dobre twarde dyski. Zresztą jakby nie patrzeć, wciąż trwają pracę nad zwiększaniem pojemności tych starszych nośników danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to bedzie taki ładny widok kilka dysków w obudowie z raid.... i to wszystko za śmieszne pieniądze...
bedzie gdzie trzymać filmy... mam nadzieje ze ta tendencja do tanienia się utrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować