Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

"Artysta" zagłodził psa i wystawił go jako dzieło sztuki - petycja

179 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 21:35, szweider napisał:

ludzie podziwiają artystę,bo zrobił dzieło sztuki,które(według nich) było fascynujące i to nic,że
zginął"jakiś kundel".A współczucie?Wiele osób w mojej okolicy nie zna tego słowa...


Eh, ludzie ludzie...
Jacy ludzie podziwiają? A WY co robicie? Oburzacie się! I słusznie... A kim jesteście, bo chyba ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:35, Vaxinar napisał:

Niektóre w ogóle wyginęłyby gdyby nie my.

Nazwał bym to inaczej.
Gdyby nie my, to byśmy ich nie musieli ratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:39, Rumcajs52 napisał:

Nazwał bym to inaczej.
Gdyby nie my, to byśmy ich nie musieli ratować.


Więc źle, ponieważ nie wszystkie gatunki wyginęłyby bo my je zabijamy, dla futer czy mięsa...

Widzę jednak, że z panami się nie dogadam. Wyszedłem na dodatek na nieczułego, bezdusznego.
Moje zdanie co do takich ludzi jest oczywiste, nie zmieniam jednak tutaj moich poglądów, w których życie ludzkie to najwyższa wartość.
Przypominam również, że wszyscy tutaj jesteśmy ludźmi, my ludzie współczujemy psu - my w tym temacie.
Myślicie, że jest nas niewielu? A cała ludzkość będzie podziwiała psa i nie będzie mu współczuła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:43, Vaxinar napisał:

Moje zdanie co do takich ludzi jest oczywiste, nie zmieniam jednak tutaj moich poglądów, w
których życie ludzkie to najwyższa wartość.
Przypominam również, że wszyscy tutaj jesteśmy ludźmi, my ludzie współczujemy psu - my w tym
temacie.
Myślicie, że jest nas niewielu? A cała ludzkość będzie podziwiała psa i nie będzie mu współczuła?

Ależ oczywiście. Ale też ludzie JEDZĄ mordowane w bezduszny sposób zwierzęta. Ja każdą żywą istote stawiam na równi ze mną. Czy pies by mnie zjadł gdybym umarł? Albo co gorsze... Czy zabiłby mnie po to by mnie zjeść? Nie, więc nie mów jacy to ludzie są dobrzy, bo nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem się. Dlaczego? Bo nie mogę patrzeć jak takim ludziom uchodzi to na sucho, a do tego okszyknięto go wilekim artystą. Dla mnie to paranoja, jak takie coś mogło przejść bez konsekwencji. Mam nadzieję, że ta petycja coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:47, mesiu59 napisał:

Nie, więc nie mów jacy to ludzie są dobrzy, bo nie są.


Chyba nie przeczytałeś czego wcześniej napisałem w poście nie do Ciebie... :)
Napiszę jeszcze tak - zrobiliśmy wiele złego i wiele dobrego - i wciąż robimy. Próbujemy, jako jedyny gatunek.

Jeszcze raz napiszę - spójrzcie na miliony bezinteresownie pomagającym zwierzętom i ludziom bezinteresownych ludzi, nie patrzcie tylko na złą stronę i tyle. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:55, Vaxinar napisał:

> Nie, więc nie mów jacy to ludzie są dobrzy, bo nie są.

Chyba nie przeczytałeś czego wcześniej napisałem w poście nie do Ciebie... :)
Napiszę jeszcze tak - zrobiliśmy wiele złego i wiele dobrego - i wciąż robimy. Próbujemy, jako
jedyny gatunek.

Bez nas świat byłby lepszy, więc to, że próbujemy jako jedyny gatunek, wcale nie jest tak dobre, jak dumnie brzmi, bo my się poprostu staramy zminimalizować straty jakie wyrządziliśmy i wciąż wyrządzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:58, mesiu59 napisał:

Bez nas świat byłby lepszy


Nie uważam tak. Jednak to tylko moje zdanie - bezdusznej, egoistycznej, fałszywej, dwulicowej jednostki ludzkiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.11.2007 o 21:58, mesiu59 napisał:

Bez nas świat byłby lepszy, więc to, że próbujemy jako jedyny gatunek, wcale nie jest tak dobre,
jak dumnie brzmi, bo my się poprostu staramy zminimalizować straty jakie wyrządziliśmy i wciąż
wyrządzamy.

Proponuję więc eksterminować cały gatunek ludzki, będzie po prostu lepiej. Zgłaszasz się na ochotnika na pierwszy odsiew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:01, gaax napisał:

/.../
> Bez nas świat byłby lepszy, więc to, że próbujemy jako jedyny gatunek, wcale nie jest
tak dobre,
> jak dumnie brzmi, bo my się poprostu staramy zminimalizować straty jakie wyrządziliśmy
i wciąż
> wyrządzamy.
Proponuję więc eksterminować cały gatunek ludzki, będzie po prostu lepiej. Zgłaszasz się na
ochotnika na pierwszy odsiew?


A masz sposob zeby zabic wszystkich ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:01, gaax napisał:

Proponuję więc eksterminować cały gatunek ludzki, będzie po prostu lepiej. Zgłaszasz się na
ochotnika na pierwszy odsiew?

Nie, bo ja jestem bardzo dobrym człowiekiem. Robie bardzo dużo w tym kierunku by świat był lepszy (jestem wolontariuszem w schronisku i członkiem fundacji), a ten text jest poprostu poniżej pasa, więc na ochotnika zgłaszam ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:03, Hra'ko'lothanek napisał:

A masz sposob zeby zabic wszystkich ludzi?

Wystarczy, że zatrzymamy prokreację i wyeliminujemy się sami. Tak będzie wszak lepiej, zgodnie z tym co mówi mesiu59.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 21:35, Vaxinar napisał:

Wręcz przeciwnie - jest większe hurra niż gdy zabije się np dziecko... Przecież to tylko człowiek
- wredny i fałszywy a tutaj pies!

Taaak??? A to dziwne, bo zawsze pod taką wiadomością w necie są stosy komentarzy w których ludzie domagają się natychmiastowej śmierci/dożywocia dla osoby która zabiła/zgwałciła dziecko. Nie pisz więc że ludzie przejmują się bardziej zwierzętami niż innym człowiekiem, bo to nieprawda. W życiu nie spotkał się ze stwierdzeniem "to tylko dziecko"... a z tym " to tylko głupi pies" i owszem.

Dnia 11.11.2007 o 21:35, Vaxinar napisał:

I jeszcze jedno. Swoją opinię o ludziach opierasz na skrajnych przypadach, złych przypadkach.
Na zwierzętach zaś na samych dobrych.

Może dlatego że nie słyszałem o złych przypadkach zachowań takich zwierząt? Widziałeś kiedyś informację o tym że pies zagryzł z nudów człowieka? Bo ja nie...albo wychodziło na to że zwierze było drażnione, albo właściciel psa załatwił mu "tresurę" bo chciał np, wystawić go do walk. No i przypałętało się na nieszczęście dziecko...

Dnia 11.11.2007 o 21:35, Vaxinar napisał:

Kto szczepionki dla zwierząt wyznalazł, kto się nimi zajmuje, kto opiekuje - czasem bezinteresownie?

Kto wynalazł bombę atomową, obozy koncentracyjne, testy perfurm na zwierzakach?

Dnia 11.11.2007 o 21:35, Vaxinar napisał:

Człowiek, dużo ludzi. Zważ więc słowa, nim osądzisz cały nasz gatunek.
Niektóre w ogóle wyginęłyby gdyby nie my.

Nigdzie nie osądzam całego gatunku. Prędzej chodzi mi o konkretne społeczeństwo- artystów, którzy przestali tworzyć prawdziwe dzieła sztuki, a zaczęli obmyślać zwykłe prowokacje. "Sztuką jest zrobienie g*wna, i dopilnowanie by się ono dobrze sprzedało"
Czasami zastanawiam się kiedy to człowiek stanie się takim zagrożonym gatunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.11.2007 o 22:04, mesiu59 napisał:

Nie, bo ja jestem bardzo dobrym człowiekiem. Robie bardzo dużo w tym kierunku by świat był
lepszy (jestem wolontariuszem w schronisku i członkiem fundacji), a ten text jest poprostu
poniżej pasa, więc na ochotnika zgłaszam ciebie.

Hipokryzja godna postępowca prawdziwego. Przecież napisałeś wyraźnie, że bez nas, jako gatunku, świat byłby lepszy. Jesteś cudownym wyjątkiem? Nie? To spuść z tonu, albo zastanów się nad tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:04, gaax napisał:

> A masz sposob zeby zabic wszystkich ludzi?
Wystarczy, że zatrzymamy prokreację i wyeliminujemy się sami. Tak będzie wszak lepiej, zgodnie
z tym co mówi mesiu59.


Uh-huh, latwiej powiedziec niz zrobic ;] Namow buhaje i takie tam do zaprzestania rozmnazania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:39, Vaxinar napisał:

A kim jesteście,
bo chyba ludźmi...


Tak-jestem człowiekiem,jednym z 6 miliardów na tej planecie i jeden z iluśtam miliardów/milionów/tysięcy,który nie lubi swego gatunku.Dlaczego?Nie chcę mi się rozpisywać...

A ogólnie-jakieś kilka tysięcy lat temu dostaliśmy władzę nad planetą zwaną Ziemią.I jak wyszło?Raz dobrze,raz źle.A raz,że do ułatwienia pracy potrzebowaliśmy zwierząt,i odpłacaliśmy im to dobrym traktowaniem(byli też ludzie,którzy gnoili zwierzęta oczywiście).Potem,okazało się,że pies nie wystarcza i trzeba człowieka.I tak powstali niewolnicy...
Potem znowu zwierzęta,znowu niewolnicy,a teraz narzędzia mechaniczne,które rozleniwiają nas i rozwalając Ziemię przez rozwalanie atmosfery.Co w końcu doprowadzi do zwiększenia ilości CO2 w powietrzu i wymarcia wszystkich gatunków czy też mutacji gatunków,by przystosować się do nowego środowiska(ups...za dużo S-F) i Ziemia będzie bez homo sapie.Mało co wskazuje na poprawę...
A co by było,gdyby nas nie było?Ziemia też prędzej czy później została jałowa(zależy od dominacji zwierząt drapieżnych,czy roślinożernych)
Mnie(oraz innych) interesuje fakt,że Homo Sapie wykorzystuje zwierzęta jako niewolników i robią z nimi co chcą.Ty(jak wywnioskowałem) jesteś optymistycznie nastawiony do naszego gatunku i wierzysz,że człowiek jest dobry i ukarze tych,co czynią chore rzeczy(jak na przykład ten super-uber-blablabla artysta),ale raczej tych ludzi te rzeczy są normalne i mogą ich użyć jako argumenty przeciw temu kolesiowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:07, gaax napisał:

Hipokryzja godna postępowca prawdziwego. Przecież napisałeś wyraźnie, że bez nas, jako gatunku,
świat byłby lepszy. Jesteś cudownym wyjątkiem? Nie? To spuść z tonu, albo zastanów się nad
tym co piszesz.

Jestem wyjątkiem, tak. A to, że staram się naprawić świat za innych ludzi dla ciebie jest obiektem kpin.
ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to,że zaprzeczasz samemu sobie.Raz mówisz,żeby wyciąć WSZYSTKICH ludzi,a potem mówisz,żeby zostawić cię,bo jesteś dobry.Czujesz się lepszy.Dobra,wycinamy w pień wszystkich oprócz ciebie(ci,którzy zabijali,albo popełnili samobójstwo,albo ty ich zabiłeś.Żyjesz razem ze zwierzętami i w końcu umierasz,przez co kończy się twoja dobroć...
A wariant drugi-oczyszczenie świata ze złych ludzi-to syzyfowa praca.Dobra,robimy-ok. 2.5 miliarda ludu zostało wysłane w otchłań piekielną.I co?.Początkowo ludzie zaczną płakać"OMG,I killed the human!I''m evil like them!" i niektórzy popełniają z tego faktu samobójstwo.A co z resztą?Żyją sobie,jest OK,dbają o zwierzęta,ale w końcu pojawi się ktoś,kto uzna urywanie głowy szczura za świetną zabawę i zwalą tą plagę na innych.Znowu pojawią się ci źli ludzie,których znowu trzeba będzie wybić,znowu będą sami dobrzy,znowu pojawią się źli,znowu masowa egzekucja itd. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:29, szweider napisał:

Chodzi o to,że zaprzeczasz samemu sobie.Raz mówisz,żeby wyciąć WSZYSTKICH ludzi,a potem mówisz,żeby
zostawić cię,bo jesteś dobry.


Podaj cytat, gdzie powiedziałem, że należy wyciąć wszystkich ludzi. CZEKAM
Bzdura w pierwszym zdaniu więc, nie odpowiadam na reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować