Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

"Artysta" zagłodził psa i wystawił go jako dzieło sztuki - petycja

179 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 18:25, M1chał napisał:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706

link do petycji -> http://www.petitiononline.com/13031953/

Trzecia rubryka to miasto, a czwarta to państwo.

Podpisujmy się, powiedzmy "nie" takim pseudoartystom, powiedzmy "nie" takim ludziom!


jabym dorwał takiego skur.... to by chyba nie przeżył!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem co gorsze, fakt że zagłodził tego psa czy to że:
"Za ten pokaz "sztuki" Guillermo Habacuc Vargas został wybrany do reprezentowania swojego kraju(..)"
czy
"Oglądający wystawę ludzie nie widzieli nic złego w takim sposobie uprawiania sztuki"
... ludzie! Powiedzcie jak mogliśmy się tak zatracić?!?! :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Dla mnie to jest morderca! Tacy ludzie powinni iść do więzienia, jak za normalne zabójstwa!

"Oglądający wystawę ludzie nie widzieli nic złego w takim sposobie uprawiania sztuki." To zdanie mnie dobiło najbardziej... Po prostu brak słów dla takiego zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:40, wasik.klin napisał:

"Oglądający wystawę ludzie nie widzieli nic złego w takim sposobie uprawiania sztuki." To zdanie
mnie dobiło najbardziej... Po prostu brak słów dla takiego zachowania...

Jest w tym pewne słodka ironia, okazuje się że Normalne Społeczeństwo jest bardziej zdegenerowane od tego Internetowego, którego się przecież oskarża o samo Zło i Patologię, czyż to nie słodka ironia.
A faceta jakby dorwał to bym strzelił tak że by się w Ziemi Ognistej zatrzymał, trzeba być nieźle pukniętym w główkę żeby biednego psiaka zamęczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:41, rob006 napisał:

Pozdrawiam ludzi, którzy podpiszą się pod petycją, której nie rozumią...

A czego tu nie rozumieć? Masz pierwszy link - o co chodzi, a sam podpis pod petycją - prawie wszystko jest po angielsku. Nie ma tylko miejscowości i kraju po angielsku.. a jak się nawet angielskiego nie umie to trzeba zacząć do szkoły chodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:46, Hubi Koshi napisał:

Jest w tym pewne słodka ironia, okazuje się że Normalne Społeczeństwo jest bardziej zdegenerowane
od tego Internetowego, którego się przecież oskarża o samo Zło i Patologię, czyż to nie słodka
ironia.

Prawda, prawda.. ;] Wielka prawda

Dnia 09.11.2007 o 18:46, Hubi Koshi napisał:

A faceta jakby dorwał to bym strzelił tak że by się w Ziemi Ognistej zatrzymał, trzeba być
nieźle pukniętym w główkę żeby biednego psiaka zamęczać.

Chętnie bym się nim "zajął" i to tak że błagał by mnie żebym skończył jego cierpienia i go zabił..
Ale.. wtedy bym się zniżył do jego poziomu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:47, M1chał napisał:

A czego tu nie rozumieć? Masz pierwszy link - o co chodzi, a sam podpis pod petycją - prawie
wszystko jest po angielsku. Nie ma tylko miejscowości i kraju po angielsku.. a jak się nawet
angielskiego nie umie to trzeba zacząć do szkoły chodzić..


http://www.petitiononline.com/13031953/
Ten link prowadzi do strony po angielsku? Chyba faktycznie któryś z nas powinien zacząć do szkoły chodzić, tylko który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:41, rob006 napisał:

Pozdrawiam ludzi, którzy podpiszą się pod petycją, której nie rozumią...

Dlatego też jej nie podpisywałem :[ jednak cel jest słuszny - kto normalny daje mordercy narzędzie zbrodni? Nie wiem, kto ma jakie urojenia w głowie, że znęcanie się nad bezbronnym zwierzęciem traktuje jako sztukę... całkiem możliwe, że "artysta" chciał tym zademonstrować coś ważnego, jakąś ideę utraconą w społeczeństwie... ale posunął się zdecydowanie za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:47, M1chał napisał:

> Pozdrawiam ludzi, którzy podpiszą się pod petycją, której nie rozumią...
A czego tu nie rozumieć? Masz pierwszy link - o co chodzi, a sam podpis pod petycją - prawie
wszystko jest po angielsku. Nie ma tylko miejscowości i kraju po angielsku.. a jak się nawet
angielskiego nie umie to trzeba zacząć do szkoły chodzić..

Ale chodzi o treść petycji. :P Różne rzeczy tam mogą być. A wystarczy kliknąć na link, aby zauważyć, że nie jest napisane w popularnym języku. :P Samo podpisanie - każdy głupi potrafi, ale przeczytać treść, nawet jak w rodzimym języku - często bardzo trudne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem, i również jestem za urządzeniem temu "arthryście" czegoś w rodzaju wrzucenia go do klatki z baardzo głodnymi psiakami... -.- Byłem, jestem i będę za cholernie surowymi karami dla tych wszystkich , którzy męczą zwierzęta nawet w "imię wyższego celu" jakim jest sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:50, rob006 napisał:

http://www.petitiononline.com/13031953/
Ten link prowadzi do strony po angielsku? Chyba faktycznie któryś z nas powinien zacząć do
szkoły chodzić, tylko który?

Ale zapewne zauważyłeś że na dole klikasz by przejść na petycję.. Nie wrzucałem samej petycji bo byłyby wtedy problemy -> nie wiem czemu ale strona często nie ładowała się.. Dlaczego? Nie mam pojęcia.. Poza tym to jest strona główna tej petycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Te petycje nic nie dadzą nie łudźcie się (ile takich petycji krążyło na początku wojny w Iraku)
2 Jak tak postrzegają sztukę ich sprawa. Każdy kraj ma odmienną kulturę (W Korei jedzą małe psy świnki morskie i nikt nie protestuje)
3 Gdyby to był człowiek nawet ten temat nie zostałby poruszony.

I to tyle.

P.S
Nie bronie tego pana ani nic z tych rzeczy sam osobiście myślę że to przegina i sam bym mu strzelił w pysk najchętniej bo zwierze umarło w męczarniach, ale urzeczywistniam fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:51, Marcinos07 napisał:

Samo podpisanie - każdy głupi potrafi, ale przeczytać treść, nawet jak w rodzimym języku - często bardzo trudne ;P


Heh co prawda to prawda :P Ale jak komuś nie chce się czytać nawet w rodzimym języku nic nie poradzę :P :]
A treść? Są translatory jak bardzo wam zależy na przetłumaczeniu dokładnie wszystkiego co jest na stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2007 o 18:50, rob006 napisał:

Ten link prowadzi do strony po angielsku? Chyba faktycznie któryś z nas powinien zacząć do
szkoły chodzić, tylko który?

Ten, co pisze: "rozumią"? I to podstawowej, gdzie nauczą podstaw gramatyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:57, Phoenix505 napisał:

1 Te petycje nic nie dadzą nie łudźcie się (ile takich petycji krążyło na początku wojny w
Iraku)

I dobrze :P Tzn. wojna jest zła i nie powinno być wojen ale.. jak będę na czynnej służbie jakaś mogła by wybuchnąć!!! Ale to zostawmy :P To nie ten temat :P Nie o tym rozmowa :]

Dnia 09.11.2007 o 18:57, Phoenix505 napisał:

2 Jak tak postrzegają sztukę ich sprawa. Każdy kraj ma odmienną kulturę (W Korei jedzą małe psy świnki morskie i nikt nie protestuje)


No tak, co kraj to obyczaj ale on ma "występować" dalej, poza swoim krajem. Poza tym, jest różnica między kulturą, obyczajem, a taką "sztuką". Znęcanie się i zabijanie to sztuka? To co to za kultura?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować