Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

"Artysta" zagłodził psa i wystawił go jako dzieło sztuki - petycja

179 postów w tym temacie

Hah ciekawe co ten koleś uważał w tym za sztukę? Sztuką jest namalować arcydzieło piękny obraz, wyrzeźbić rzeźbę, wyreżyserować film...ale zagłodzić psa? :P
Wystarczy do jakiejś wiochy pojechać i mamy sztukę tego pana ;>. Głupia sprawa.
Oby jak najmniej takich pseudo-artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:54, M1chał napisał:

Ale zapewne zauważyłeś że na dole klikasz by przejść na petycję.. Nie wrzucałem samej petycji
bo byłyby wtedy problemy -> nie wiem czemu ale strona często nie ładowała się.. Dlaczego?
Nie mam pojęcia.. Poza tym to jest strona główna tej petycji :P

Ile słów rozumiesz z samej treści tej petycji? Raczej niewiele, więc mogłoby tam pisać, że "oto banda idiotów, podpisuje się pod petycją napisaną w języku, którego nie rozumieją. Żal nam takich ludzi, oby nikt nigdy nie dawał i jakiejś umowy do podpisania, bo się biedacy pogubią bla bla bla..." A pod tym wszystkim wasze podpisiki. Brawo! ;)

PS: Ja tu widzę kolejną patologię. Ludzie, którzy krytykują tego człowieka, jeszcze w tym samym poście dzielą się swoimi fantazjami, co by mu zrobili, gdyby go spotkali. Hipokryzja, snobizm, chęć zabłyśnięcia, która przesłania zdrowe myślenie, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:01, M1chał napisał:

> 1 Te petycje nic nie dadzą nie łudźcie się (ile takich petycji krążyło na początku wojny
w
> Iraku)
I dobrze :P Tzn. wojna jest zła i nie powinno być wojen ale.. jak będę na czynnej służbie jakaś
mogła by wybuchnąć!!! Ale to zostawmy :P To nie ten temat :P Nie o tym rozmowa :]

> 2 Jak tak postrzegają sztukę ich sprawa. Każdy kraj ma odmienną kulturę (W Korei jedzą
małe psy świnki morskie i nikt nie protestuje)

No tak, co kraj to obyczaj ale on ma "występować" dalej, poza swoim krajem. Poza tym, jest
różnica między kulturą, obyczajem, a taką "sztuką". Znęcanie się i zabijanie to sztuka? To
co to za kultura?!?


Pytaj się mnie a ja ciebie...
Nie zapominaj że to jest Ameryka Środkowa czyli kraj o znacznie odmiennej kulturze niż Europejska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:01, AgayKhan napisał:

> Ten link prowadzi do strony po angielsku? Chyba faktycznie któryś z nas powinien zacząć do
> szkoły chodzić, tylko który?
Ten, co pisze: "rozumią"? I to podstawowej, gdzie nauczą podstaw gramatyki?


Rozumiem, że tobie w pośpiechu nigdy nie zdarzyło się popełnić jakiegoś błędu. Pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:05, rob006 napisał:

PS: Ja tu widzę kolejną patologię. Ludzie, którzy krytykują tego człowieka, jeszcze w tym samym
poście dzielą się swoimi fantazjami, co by mu zrobili, gdyby go spotkali. Hipokryzja, snobizm,
chęć zabłyśnięcia, która przesłania zdrowe myślenie, etc

Ja bym to raczej nazwał naturalnym odruchem pragnąc ukarać patologię, która doprowadziła do śmierci biednego pieska, ostatecznie nie mamy ochoty mu dać po gębie za nic, ludzi zezłościło to co zrobił pieskowi i pragną go za to ukarać, mamy to przecież wbudowane w nas więc ja tu żadnej patologii nie widzę :-) Ludzie po prostu chcą by gościu został za swoje nieludzkie działania ukarany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:05, rob006 napisał:

Ile słów rozumiesz z samej treści tej petycji? Raczej niewiele, więc mogłoby tam pisać, że
"oto banda idiotów, podpisuje się pod petycją napisaną w języku, którego nie rozumieją. Żal
nam takich ludzi, oby nikt nigdy nie dawał i jakiejś umowy do podpisania, bo się biedacy pogubią
bla bla bla..." A pod tym wszystkim wasze podpisiki. Brawo! ;)

PS: Ja tu widzę kolejną patologię. Ludzie, którzy krytykują tego człowieka, jeszcze w tym samym
poście dzielą się swoimi fantazjami, co by mu zrobili, gdyby go spotkali. Hipokryzja, snobizm,
chęć zabłyśnięcia, która przesłania zdrowe myślenie, etc

Akurat się składa że moja siostra zna hiszpański i wiem co tam jest napisane :P
I pisałem co bym mu chciał zrobić i napisałem że gdybym tego dokonał zniżyłbym się do jego poziomu..
I chęć zabłyśnięcia?!?! Nie łapie co masz na myśli.. Że niby założyłem ten temat żeby gramowicze mówili: O M1chał, fajny post założył. Noo, on jest fajny. Eeeee..?!?!?! To sobie pobłyskam, nie ma co! Już wyrosłem z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:11, Hubi Koshi napisał:

Ja bym to raczej nazwał naturalnym odruchem pragnąc ukarać patologię, która doprowadziła do
śmierci biednego pieska, ostatecznie nie mamy ochoty mu dać po gębie za nic, ludzi zezłościło
to co zrobił pieskowi i pragną go za to ukarać, mamy to przecież wbudowane w nas więc ja tu
żadnej patologii nie widzę :-) Ludzie po prostu chcą by gościu został za swoje nieludzkie działania
ukarany

Dobrze mówisz ;] Właśnie to nas czyni ludźmi, po to mam umysł żeby panować nad odruchami i tym co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale zwierzęta często są zabijane, czy chowane w fatalnych warunkach. Ale co do głodzenia w imię sztuki - przesada.


To może zróbmy petycje, bo zabijają w Polsce np. świnie. <żart> A co? Niech sobie żyją! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:11, Hubi Koshi napisał:

Ja bym to raczej nazwał naturalnym odruchem pragnąc ukarać patologię, /.../

Który to odruch już jest patologią. Nie powiesz mi, że pobicie człowieka, czy nawet jego zabicie to jest normalny odruch, którym można się chwalić na forum.

@M1chał
Mógłbyś łaskawie przetłumaczyć, bo pewnie większość podpisujących nie wiem w jakim to jest języku, a ja mam jakieś krzaczki zamiast niektórych znaków. :)
Z tą chęcią zabłyśnięcia to akurat nie do ciebie było, choć widzę ostatnio jakąś modę na petycje. :) Po prostu jak się widzi komentarze typu "gdybym go dorwał to bym zabił", to ma się trochę mieszane uczucia. Zagłodzić psa to już jest szczyt upodlenia, ale chęć zabicia człowiek, to już jest rzecz, którą można się spokojnie chwalić. Wiele osób chce się po prostu popisać wyrażając swoją dezaprobatę w ten sposób i jakoś nikt nie ma nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2007 o 19:08, rob006 napisał:

Rozumiem, że tobie w pośpiechu nigdy nie zdarzyło się popełnić jakiegoś błędu. Pozazdrościć...

Jak kogoś wysyłasz do szkoły, to sam bądź pewny, że jej nie potrzebujesz. Jakjbyś nie zauważył, to można już edytować posty. Argument o pośpiechu niestety odpada. I wbrew pozorom atak nie jest najlepszą metodą obrony.
QED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie w serce ukłuło!Nie wyobrażam sobie jak ten piesek musiał cierpieć...To jest straszne!Ja to bym zrobił petycję,by spalić tego (&*&()&R%%(^%,bo śmierć powinno się karać śmiercią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:24, gorn63 napisał:

Aż mnie w serce ukłuło!Nie wyobrażam sobie jak ten piesek musiał cierpieć...To jest straszne!Ja
to bym zrobił petycję,by spalić tego (&*&()&R%%(^%,bo śmierć powinno się karać śmiercią!!

Taa nie powiesz mi ze w życiu nie zabiłeś muchy... W takim razie na szubienice z tobą...
Śmierć za śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo śmierć powinno się karać śmiercią!!

Czyli jak zwierzęta są ubijane dla jedzenia, czasem w złych warunkach, to tych co to robią powinniśmy na stosy wysłać?
Wyobraź sobie, że na wschodzie krowy są uważane za święte, a tu, w Europie zabijanie tych zwierząt nie jest czymś strasznym. I co? Azjaci powinni ich pomordować za to? Czy ma to jakiś sens? Może wg. światopoglądu tamtego człowieka nie jest to czymś strasznie złym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:20, rob006 napisał:

Który to odruch już jest patologią. Nie powiesz mi, że pobicie człowieka, czy nawet jego zabicie
to jest normalny odruch, którym można się chwalić na forum.

Nie zrozumiałeś mnie. Ty mówisz o samym myśleniu "a przywalę sobie temu tam gostkowi bo mi się nie podoba" to jest myślenie typowego dresa. Ja mówię o powodzie takiego myślenia, czy jak widzisz że ktoś kogoś krzywdzi to nie czujesz potrzeby powstrzymania krzywdziciela ?? Dania mu w pysk tak żeby się oblizał i poznał że to nieładnie się znęcać nad innymi ?? Ty mówisz o samym biciu i zabijaniu nie spoglądając nawet na powody którymi kieruje się człowiek. Porównaj sobie człowieka który pobił na śmierć staruszka na ulicy ot z własnego widzimisię, a człowieka który zabił np. włamywacza bo groził śmiercią jego rodzinie. Jest różnica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:20, rob006 napisał:

Mógłbyś łaskawie przetłumaczyć, bo pewnie większość podpisujących nie wiem w jakim to jest
języku, a ja mam jakieś krzaczki zamiast niektórych znaków. :)
Z tą chęcią zabłyśnięcia to akurat nie do ciebie było, choć widzę ostatnio jakąś modę na petycje.
:) Po prostu jak się widzi komentarze typu "gdybym go dorwał to bym zabił", to ma się trochę
mieszane uczucia. Zagłodzić psa to już jest szczyt upodlenia, ale chęć zabicia człowiek, to
już jest rzecz, którą można się spokojnie chwalić. Wiele osób chce się po prostu popisać wyrażając
swoją dezaprobatę w ten sposób i jakoś nikt nie ma nic przeciwko.


Sorry ale i ja i moja siostra mam wystarczająco dużo swojej roboty :/ A co chodzi to mówiłem, jest link z o2, a dokładnie tłumaczyć tą stronę jest raczej bez sensu :p A z chęcią do zabłyśnięcia to się pytałem czy do mnie, ale faktem jest że odpowiedziałem od razu ;) Mówisz moda na petycje? Może może, ja osobiście spotkałem się ostatnio z dwiema łącznie z moją ;) Ale to "ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:31, Hubi Koshi napisał:

Nie zrozumiałeś mnie./.../

Czyli w skrócie "cel uświęca środki"? Nie sądzę. Jeśli pobiłbyś tego człowieka, to równie dobrze ktoś mógłby pobić ciebie kierując się tym samym tokiem myślenia. Wykazując taką postawę raczej niewiele się od niego różnicie. Tylko tym, że on ma na tyle nas*ane w głowie, że swoje zamysły wprowadza w życie. :)
Poza tym chodziło mi o posty, gdzie ludzi pisali o czymś więcej, niż tylko przywaleniu w pysk.

@AgayKhan

Dnia 09.11.2007 o 19:31, Hubi Koshi napisał:

Jak kogoś wysyłasz do szkoły, to sam bądź pewny, że jej nie potrzebujesz.

1. Ja nikogo nie odsyłam do szkoły, odpowiadam na post, gdzie on to sugeruje. Poza tym, jeśli dla ciebie zrobienie jednego błędu oznacza, że potrzebna jest temu komuś szkoła, no to chyba mamy nowego ministra edukacji a la Giertych ;)
2. Pośpiech polega zwykle na tym, że nie ma się czasu, np na ponowne przeczytanie swojego posta po dodaniu (niektóre błędy dostrzega się dopiero wtedy). Więc wybacz, teraz będę wiedział, żeby dopracować swoje posty w 100%, bo ktoś do jednego błędu się przyczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz to bym podpisał dowolną ilośc takich petycji, po tym jak zobaczyłem na własne oczy jak pies został potrącony przez kilka samochodów i niestety (a może i lepiej, dla niego) nie przeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 09.11.2007 o 18:25, M1chał napisał:

Podpisujmy się, powiedzmy "nie" takim pseudoartystom, powiedzmy "nie" takim ludziom!

Powiedzmy "nie" cywilizacji, która na to pozwala. Powiedzmy "nie" takiej pracy organów ścigania, która na to pozwala. Powiedzmy ''''nie" prawodawcy, który tego nie zakazuje. A jak to nie pomoże piszmy petycje.


/.../

Dnia 09.11.2007 o 18:25, M1chał napisał:

a jak się nawet angielskiego nie umie to trzeba zacząć do szkoły chodzić../.../

Kapitalny pomysł. A Rosyjski znasz? Nie? To zacznij do szkoły chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować