Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

Kolekcje Komiksów - ZDJĘCIA!!!

45 postów w tym temacie

Pomyślałem, że skoro jest temat o zdjęciach swoich gier, to dlaczego nie moglibyście się chwalić swoimi zbiorami komiksów i mang. Zachęcam do zamieszczania zdjęć i komentowania :).
Prosiłbym o umieszczanie swoich Nicków nad kolekcją jak już ją umieścisz. Podobnie jak w Zdjęcia Forumowiczów, ma to ułatwić wyszukanie zdjęć kolekcji danej osoby/użytkownika;)

Daviochlebak
Oto i mój skromny zbiór:
1. Na pierwszym zdjęciu widać:
-Batman: Rok Pierwszy
-O Piaście Kołodzieju
-Jankes na Dworze Króla Artura
-Jezus z Nazaretu: Historia człowieka niewygodnego
2.Cała seria The Spectacular Spider-Man z Dobrego Komiksu
3.Cała seria The Amazing Spider-Man z Dobrego Komiksu wraz z komiksem z 91'' i komiks Spider-Man 2 (na podstawie filmu)
4.Manga InuYasha tom 1-9 (niedługo kupię 10)
PS Sorka za słabą jakość zdjęć, ale dysponuję tylko aparatem z telefonu.

20071109194825

20071109194920

20071109194932

20071109194949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie. Są to jedyne zdjęcia jakie mam.
Czego na zdjęciu nie ma?
Top 10,
Jakichś postronnych komiksów...,
Punishera całego,
Usagi Yojimbo (nie zlinczujcie mnie za błąd, który zapewne w nazwie jest. O tego królika mi chodzi ^^),
Hiroshima 1945,
dużo Asterix''a i Obelix''a,
Cały Kajko i Kokosz,
Liga Niezwykłych Dżentelmenów. :)
Jak ktoś nie zauważył to na zdjęciu jest cały DB i trochę Kaczora Donalda ^^ + Tytus, Romek i Atomek.

20071109201912

20071109201917

20071109201922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 20:19, Unser Fuhrer napisał:

Niech będzie. Są to jedyne zdjęcia jakie mam.
Czego na zdjęciu nie ma?
Top 10,
Jakichś postronnych komiksów...,
Punishera całego,
Usagi Yojimbo (nie zlinczujcie mnie za błąd, który zapewne w nazwie jest. O tego królika mi
chodzi ^^),
Hiroshima 1945,
dużo Asterix''a i Obelix''a,
Cały Kajko i Kokosz,
Liga Niezwykłych Dżentelmenów. :)
Jak ktoś nie zauważył to na zdjęciu jest cały DB i trochę Kaczora Donalda ^^ + Tytus, Romek
i Atomek.


super kolekcja, ja mam tylko kilka komiksów o Spidermanie, i Star Wars , choć wole książki od komiksów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 23:21, Długi18 napisał:

super kolekcja, ja mam tylko kilka komiksów o Spidermanie, i Star Wars , choć wole książki
od komiksów :P


A te Spider-Many to jakieś stare komiksy czy nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mojej kolekcji mam tom 1,3,6 jerza jerzego, 2 iznogudy, 2 tom malegos sprytka, wzystkie tomy jeremiego, kilka asterixow,2 kpt kloss, 3 grubsze komisky o postaciach z kd i sporo(chyba ponad 200 kd) :PP. na zdjeciach nie ma 2 lub trzech garfieldow i moze czekostam jeszcze o czy nie pamietam...

20071212193626

20071212194033

20071212194111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:45, kitek0101 napisał:

w mojej kolekcji mam tom 1,3,6 jerza jerzego, 2 iznogudy, 2 tom malegos sprytka, wzystkie tomy
jeremiego, kilka asterixow,2 kpt kloss, 3 grubsze komisky o postaciach z kd i sporo(chyba ponad
200 kd) :PP. na zdjeciach nie ma 2 lub trzech garfieldow i moze czekostam jeszcze o czy nie
pamietam...


Niezła kolekcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn muszę zainwestować w dobry aparat bo z bratem mam już pokaźna kolekcje,prawię cały Spider-Man z TM-Semic z lat 90,trochę Batamna,X-Menów i kilka nr Supermana też od TM-Semic,wszystkie Ultimate X-Men z Dobrego Komiksu,prawię całe New X-men,te nowe Spiedery z DX.Wszystkie wydane w Polsce Lobo oprócz jednego kilka amerykańskich oryginalnych Lobo.Więszkośc Asterksa.Trochę Kajka i Kokosza.Całego Hellsinga.I kilka inncyh europejskich komiksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam całą skrzynie komiksów - może kiedyś zrobię fotkę :)
Kiedyś uwielbiałem komiksy, a teraz w ogóle nie pamiętam nawet, kiedy ostatnio w ręku trzymałem - przesiadłem się na książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 17:41, Laid back napisał:

Mam całą skrzynie komiksów - może kiedyś zrobię fotkę :)
Kiedyś uwielbiałem komiksy, a teraz w ogóle nie pamiętam nawet, kiedy ostatnio w ręku
trzymałem - przesiadłem się na książki...


A to nie można czytać jednego i drugiego(książek i komiksów)? :P Ja czytuje książki, a np. ostatnio zakupiłem sterte komiksów (czekam, aż mi Poczta Polska je dostarczy). A fotki chętnie bym zobaczył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za 2 posty pod rząd, ale przypomniał mi się bardzo fajny komiks internetowy- Rotfl Playing Games, polecam i zachęcam do czytania! :)

Sorry, tak właściwie ten post miał być do głównego wątku o komiksach, ale tu też się nada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to w domu nie mam żadnego komiksu. A szkoda, bo jest wiele tytułów, które chciałbym przeczytać... Może kiedyś się naciągnę, na razie muszą mi starczać webkomiksy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto najnowsze komiksy moje i brata. No to teraz możecie zobaczyć wszystkie nasze komiksy(poza KD itd... ;)).

Sry Laska, to nie miała być odp. na Twojego posta. W tym wątku jakoś często zdarzają mi się pomyłki :P.

20080729230940

20080729231049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:12, kitek0101 napisał:

Oto najnowsze komiksy moje i brata. No to teraz możecie zobaczyć wszystkie nasze komiksy(poza
KD itd... ;)).

Sry Laska, to nie miała być odp. na Twojego posta. W tym wątku jakoś często zdarzają
mi się pomyłki :P.

Trochę się tego nazbierało. Ja przez 2 lata kupowałem kaczora donalda Giganta. Moi rodzice togo nie lubili, oni się nie znają i myślą , że komiksy są tylko dla dzieci. KD gigant akurat był tak dla młodszych, ale gdyby zobaczyli twoje komiksy u mnie to też by patrzeli na mnie jak na 8 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować