Zaloguj się, aby obserwować  
Szkut11

Gothic Universe - 3 in 1

9 postów w tym temacie

BUM!!
Zobaczyłem dziś w necie, że na rynku amerykanskim krąży Gothic Universe. Trzy części serii zebrane w jednym. Stąd ten temat i moje pytanie. Już 22 listopada ma sie to pojawić w Niemczech, w Czechach na razie nie wiadomo. A u nas?

Czy CD-Projekt (czyt. gram.pl) planuje cos takiego wydać?

Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:04, Szkut11 napisał:

BUM!!
Zobaczyłem dziś w necie, że na rynku amerykanskim krąży Gothic Universe. Trzy części serii
zebrane w jednym. Stąd ten temat i moje pytanie. Już 22 listopada ma sie to pojawić w Niemczech,
w Czechach na razie nie wiadomo. A u nas?

Czy CD-Projekt (czyt. gram.pl) planuje cos takiego wydać?

Pozdrówka

a oddzielnie nie mozesz sobie kupic? g2 i 1 juz w cd action nawet dawali wiec za marne grosze mozesz kupic. to juz stare gry i powinny buyc raczej dodawane do gothic 3 gratis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:07, RRohen napisał:

Dość Fajny pomysł mam nadzieję że wkrótce będzie w Polsce

ale kto kupic teraz gothic 1 czy 2 jak jzu w czasopismach to daja. mowie raczej gratis do g3 powinny byc dawane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:09, danzelmario napisał:

> Dość Fajny pomysł mam nadzieję że wkrótce będzie w Polsce
ale kto kupic teraz gothic 1 czy 2 jak jzu w czasopismach to daja. mowie raczej gratis do g3
powinny byc dawane :)

Właśnie, choćby w kolekcjonerce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:06, danzelmario napisał:

to juz stare gry i powinny buyc raczej dodawane do gothic 3 gratis:P

Ale przynoszą zyski... To oddaj komuś wszystkie stare przedmioty jakie masz w domu- wtedy zobaczyłbyś, że jeszcze Ci się przydadzą...
Na początku myślałem, że to będzie jakiś MMO Gothic i srogo się zawiodłem. Sam tego nie kupię, bo: GII i NK mam z CDA. G3 na moim złomie nie pójdzie. GI mogę kupić osobno ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne, nie potrzebne. Jak będzie kupuje na bank. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów za jakiego sie uważam. Takiej wersji jeszcze nie mam, więc skapić nie będę. :P

Może ktoś z gram.pl sie wypowie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest naprawde sporo watkow o grach z serii Gothic. Mysle, ze takie pytanie warto zadzac chocby w watku o sklepie gram.pl. Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować