Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świat telefonów komórkowych obchodzi dziś ważną rocznicę

52 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 15:30, master matrox napisał:

Telefony komórkowe rozwijają się bardzo szybko, co rusz powstają jakieś nowe modele z nowymi
funkcjami. Pamiętam, jak mój Tata kupił w 1999 r. Nokię 5110 - to był szał :D Działa do dziś,
na baterii trzyma z 10 dni, przeżyła wiele upadków i nadal działa ;)
Moim pierwszym, własnym telefonem był i jest K300i ;) Za rok kończy mi się umowa, kupie pewnie
W810i.

Hehe a ja mam na chacie jest starego Soniaka (tak, tak Sony- nie Sony Ericssona-- z 1997 :D swoją drogą niezła cegła). Wiesz, co za rok SE w810i za rok to już będziem staruszkiem...ja właśnie go mam i w zasadzie nie żałuje ale brakuje mu paru rzeczu, a i model ma już rok (po światowej premierze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten czas zapier... idzie. Pół kilo, niezła cegła. Pamiętam starego Siemensa mojego taty który wyglądał podobnie do tej Nokii tyle że miał większy wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak taką podobną starą cegłę miał miał mój tata jeszcze w 97 roku:) Wielki klocek który mógł służyć do samoobrony:D Wtedy to był luksus, dzisiaj każdy dzieciak to ma.. Jak to idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe też kiedyś posiadałem taką cegiełkę :) , może troszkę mniejszą od tej czarnej ale podobną a cena jaka była ?? hoho to sie wam w głowie by nie zmieściło :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło należeć do pokolenia które pamięta jeszcze świat bez komórek, bez pecetów w każdym mieszkaniu, bez dvd, bez mp3, itd. itp. Tyle się zmieniło w ciągu dosłownie kilkunastu lat. Ciekaw jestem świadkiem jakich jeszcze rewolucji będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 14:19, Geek with AS napisał:

A pierwsza czasem nie była motorola z diodami LED(taka prawdziwie mobilna, nie kaloryfer w
bagażniku samochodu ) ? . Po za tym artykuł dziwnie podobny do : http://www.idg.pl/news/130320.html
(Choć nie twierdzę że plagiat)



Mi również wydaje się, że pierwszą komórą była Motorola, wyprodukowana jeszcze w latach 80tych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować